میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 ژانویه 2014 ساعت 4:52 ق.ظ سرویس:اندیشه, برگزیده ها 6 دیدگاه 7,368 بازدید

نخستین شماره «سیاست نامه» منتشر شد

siasatnameh

به دبيري حامد زارع

نخستین شماره «سیاست نامه» منتشر شد

نخستین شماره «سیاست نامه»، فصلنامه تخصصی اندیشه سیاسی در بهمن ماه و به ضمیمه مجله مهرنامه منتشر شد. در این شماره که به مناسبت پانصدمین سالروز تدوین رساله شهریار به اندیشه سیاسی ماکیاوللی اختصاص داده شده، مقالات مهمی از اندیشمندان اروپایی همچون کارل اشمیت، کوئینتین اسکینر و هاروی منسفیلد به فارسی برگردانده شده است. همچنین بخشی از رساله سید جواد طباطبایی در مورد ماکیاوللی به همراه مقالاتی از رامین جهانبگلو، رسول نمازی و مصطفی نصیری در شماره نخست سیاست نامه منتشر شده است.

محمد قوچانی با یادداشتی تحت عنوان «احیای سیاست نامه نویسی» و حامد زارع  با گزارشی تحت عنوان «از ترجمه تا تامل؛ هشتاد سال با ماکیاوللی در ایران» در این ویژه نامه حضور دارند.

سیاست نامه که مشاوره علمی آن برعهده فیلسوف سیاسی معاصر ایران «سید جواد طباطبایی» است، به سردبیری محمدقوچانی و دبیری حامد زارع منتشر شده است. شایان ذکر است که سیاست نامه به زودی با استقلال از مجله مهرنامه به عنوان نشریه مستقلی پا به عرصه نشریات علمی کشور خواهد گذاشت.

گفتني است حامد زارع از نويسندگان لارستاني است و با سايت «آفتاب لارستان» نيز همكاري مي كند.


6 نظر

 1. مرادي لاري گفت:

  0

  0

  به حامد زارع عزيز افتخار مي كنيم.

 2. مرادي لاري گفت:

  0

  0

  داشتم با خودم فكر مي كردم اگر بچه هاي روزنامه نگار لارستاني با هم بشن آنقدر پرتعداد و قوي هستند كه مي تونن يه روزنامه كشوري راه انداي كنند. البته هزينه انجام اين كار خيلي زياده اما وقتي خيرين بزرگوار حاضرند چند ميليارد براي مسجد و ورزشگاه و ام آر آي بدن مي تونيم از ظرفيت آنها استفاده كنيم و در كشور حرف براي گفتن داشته باشيم.
  اگر خيلي از شهرها با ورزشكاران و هنرمندان و مسئولان و محصولات غذايي و سوغات خود معروفند ما مي توانيم با روزنامه نگاران و نويسندگان خود در كشور خودي نشان دهيم.

 3. همشهری گفت:

  0

  0

  واقعا دوستان لاری در زمینه های مختلف باعث سربلندی شهرمون هستن. حامد زارع هم یکی از این سرآمدها است

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  با احترام به دوستان اهل لار. ایشون در حال حاضر از افتخارات شهر ما (تهران) هم محسوب میشن.

 5. لاری گفت:

  0

  0

  افراد لایق وتوانمند متعلق به همه مردم اند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان