میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۸ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 14 دیدگاه 1,465 بازدید

بانوان، نخستین نشست هم‌اندیشیِ ستاد «روحانی» را کلید زدند/ نوه آیت الله آیت اللهی از خدمات دولت در عرصه «سلامت» گفت

بانوان، نخستین نشست هم‌اندیشیِ ستاد «روحانی» را کلید زدند/ نوه آیت الله آیت اللهی از خدمات دولت در عرصه «سلامت» گفت

پس از شروع جدی فعالیت ستاد دکتر حسن روحانی، نخستین نشست هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ به ابتکار بانوانِ این ستاد برپا شد؛ بانوانی که برای نخستین بار در لارستان در یکی از ستادهای ریاست جمهوری حضور یافته‌اند تا همپای مردان در عرصه اجتماعی- سیاسی حضور یابند و به نوعی پیگیر مطالباتشان نیز باشند.

به گزارش «صحبت نیوز»، اولین سخنران جلسه سه شنبه شب در محل ستاد مرکزی روحانی، دکتر مریم السادات آیت اللهی بود که به تحول در طرح سلامت و جزئیات آن پرداخت و در ادامه آقای آیت اللهی و دکتر اقتداری نیز به ایراد سخن پرداختند.

مریم آیت اللهی ضمن مقایسه نحوه درمان در دولت قبل و دولت فعلی گفت: طرح تحول سلامت با این وسعت، از زمان دولت روحانی شروع شد. وی ضمن بر شمردن مزایای این طرح و تغییرات بوجود آمده از جمله دسترسی کمتر به پزشک متخصص ادامه داد: «چرا باید دسترسی به پزشک متخصص کمتر باشد؟ زیرا که بار زیادی به بیمه و دولت وارد می شود و از طرفی هزینه زیادی هم از جیب مردم می رود. در حالی که مراحل درمان بیمار پزشک عمومی با هزینه ای برابر صفر می تواند انجام دهد.»

این فعال اجتماعی اضافه کرد: در حال حاضر با هزینه بسیار کمی افراد قادر هستند دفترچه بیمه سلامت شهری و روستایی تهیه کرده و از خدمات رایگان این طرح بهره مند شوند. آیت اللهی با تأکید بر اینکه مردم با کمک این طرح توانستند بار سنگینی از هزینه درمان خود بکاهند، تصریح کرد: اجرای این طرح در هزینه داروی بیمار هم بسیار تأثیرگذار بوده است.

وی با اشاره به اینکه بعد از طرح سلامت، ما پزشکان مسئول سلامت مردم هستیم خاطرنشان کرد: بخش پیشگیری در این سیستم بسیار قوی شده است، چرا که تمام اطلاعات بیماران ما ثبت می شود. در پایان آیت اللهی ضمن اشاره به پایین آمدن هزینه عمل های تخصصی که تغییرات بسیار محسوسی در جامعه به وجود آورده است؛ اضافه کرد: اگر ما پزشکان به این طرح نقد داریم حساب ما از مردم جداست. بی شک اجرای این طرح تغییرات شگرفی در زندگی مردم داشته که نمی توان منکر آن شد. ولی بحث نارضی بودن ما از این قرار است که می خواهیم در این طرح مشارکت داشته باشیم؛ ما هم نظر و راهکار بدهیم که این طرح بهتر و کاربردی تر شود.

همچنین در ادامه و همراه با پرسش و پاسخ حاضران، سخنرانان بعدی: نیما نبئی، عضو ارشد هیئت موسس حزب ندای ایرانیان در لار و سید علی هاشمیان رئیس اسبق اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی در لارستان و فعال اجتماعی بودند.

لازم به ذکر است نشست بعدی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی امشب (پنج‌شنبه) با حضور و سخنرانی دکتر اسعد زاهدی رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی لارستان و اسماعیل انصاری لاری از فعالان اجتماعی شهر لار، و با موضوع «حقوق زنان و مشارکت سیاسی» از ساعت ۹ در ستاد مرکزی برگزار خواهد شد.


14 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  تفاوت طرح پزشک خانواده با طرح سلامت چیست؟
  لطفا بدون تعصب جناحی پاسخ دهید

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا نوه ایت اللهی بد حجابه

 3. علی گفت:

  0

  0

  احسنت .انشاالله موفقیت نزدیک است.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  برادران هم شدن بانوان به قول خودتان جلسه بانوان است . جل الخالق ………….

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  دین اسلام می فرماید حجابتان را کامل کنید

 6. جواد گفت:

  0

  0

  آفرین به بیت روشن فکر و عاشق مملکت آیت االهی
  زنده باد به تک تک این خاندان پاک و شریف که اصلاح طلب هستند درست برعکس برخی خانواده های عقب مانده ی برخی از روحانیون و…

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان