میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 779 بازدید

نخستین همایش استانی «سفیران سلامت دانش‌آموزی» در لار+ تصاویر

کار مشترک آموزش و پرورش و معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان؛

نخستین همایش استانی «سفیران سلامت دانش‌آموزی» در لار

با حضور مسئولان استانی و شهرستان اولین همایش «سفیران سلامت دانش آموزی»، کاری مشترک از معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان و معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی لارستان و با اجرای برنامه هایی مرتبط با حوزه سلامت و بهداشت توسط مربیان بهداشت مدارس و دانش آموزان سفیر سلامت در سالن ورزشی آزادی لار برگزار شد.

untitled

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش لارستان این همایش با حضور جامعیان رییس اداره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش فارس، خنشا کارشناس بهداشت اداره کل، فیاض پور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان، دکتر نصری معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی، رؤسا و نمایندگان ادارات آموزش و پرورش اوز، جویم، بیرم، کارشناسان این دو اداره، مربیان بهداشت مدارس، مدیران مدارس طرح سلامت و دانش آموزان عضو گروه «سفیران سلامت» برای اولین بار در منطقه جنوب فارس برگزار شد.

درابتدای مراسم مدیر آموزش و پرورش لارستان در سخنانی از تعامل خوب و پرثمر آموزش و پرورش با شبکه بهداشت و درمان در اجرای برنامه های حوزه سلامت در سطح مدارس یاد کرد و بر لزوم توجه بیش از پیش به بهداشت وسلامت با دید آموزش تأکید کرد. فیاض پور همچنین به انعقاد قراردادهای مختلف میان این دو نهاد در سطح وزارتخانه در این راستا اشاره کرد و گفت: باید برای سلامت دانش‌آموزان به عنوان نسل آینده بیش از پیش اهمیت قائل شویم که به سلامتی کل جامعه خواهد انجامید.

در ادامه بهزاد جامعیان رییس اداره پیشگیری و آسیب‌های اجتماعی اداره کل ضمن تبریک میلاد پیامبر اسلام (ص) و هفته وحدت، از برگزار کنندگان این همایش زیبا و موفق تقدیر کرد و گفت: هزینه کردن در امر بهداشت در واقع یک سرمایه‌گذاری اساسی و کاری با ارزش است که نتایج بسیار ارزشمندی دربر خواهد داشت. وی ضمن تمجید از فعالیت‌های مربیان بهداشت مدارس، از دانش آموزانی که به عنوان «سفیران سلامت» انتخاب شده‌اند خواست نکات لازم و مهم را به بقیه دانش آموزان انتقال دهند.

از دیگر سخنرانان این همایش دکتر عباس نصری معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان بود که از تعامل بسیار خوب ادارات آموزش وپرورش لارستان، اوز، جویم، بیرم و نمایندگی بنارویه با این معاونت در اجرای برنامه‌های مشترک حوزه بهداشت و درمان در سطح مدارس تقدیر و بر حمایت و استمرار اجرای این برنامه‌های مشترک تاکید کرد.

اجرای سرود، قرائت سوگندنامه توسط نماینده سفیران سلامت، اجرای حرکات ورزشی زیبا، و اهتزاز پرچم سفیران سلامت از دیگر برنامه‌های اجرایی این همایش بود. در پایان نیز از مديران مدارسِ طرح سلامت با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

در حاشیه این مراسم یک نمایشگاه نقاشی و یک نمایشگاه غذای سالم و سنتی برپا شده بود که مورد بازدید و استقبال ویژه مسئولین قرار گرفت.

untitled2

untitled3


1 نظر

  1. دانش اموز*-* گفت:

    0

    0

    این ها همش نمایشه تو مدرسه ما همش چیپس وپفک ولواشک هست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان