میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 نوامبر 2014 ساعت 9:28 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,662 بازدید

نشست اعضای شورای شهر لار با سرپرست و کارشناسان اداره ارشاد لارستان برگزار شد

نشست اعضای شورای شهر لار با سرپرست و کارشناسان اداره ارشاد لارستان برگزار شد

سايت شوراي اسلامي شهر لار: سرپرست و دو نفر از کارشناسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان دوشنبه ۲۶ آبان ۹۳ در جلسه شوراي اسلامي شهر حضور یافتند و درخصوص مسائل فرهنگ و هنر شهر و شهرستان همفکری و تبادل نظر كردند.

در این نشست که شهردار لار محمدرضا قنبرنژاد نیز حضور داشت، ابتدا آيدا هاشمي سرپرست اداره ارشاد بر ضرورت همكاري و تعامل بيشتر مجموعه شورا و مديريت شهري با ادارات فرهنگي تاكيد كرد. در ادامه حميد منشي و حبيب مقيمي از كارشناسان اين اداره ضمن انتقاد از برخي ناهماهنگي ها و پراكنده كاري هاي فرهنگي در بين ادارات و نهادهاي مرتبط پيشنهادهايي براي تعميق و افزايش كيفيت برنامه هاي فرهنگي هنري شهر ارائه كردند. درخواست از شورا براي همكاري جهت ايجاد درآمدهاي پايدار براي اداره ارشاد، تشكيل كارگروه نظارت كيفي بر برنامه هاي هنري و فرهنگي شورا و شهرداري، انجام پروژه ها و برنامه هاي مشترك فرهنگي هنري در شهر مثل ديوارنگاري و تاسيس نگارخانه و پارك هنرمندان، جشنواره ها، نشست ها و… ازجمله مهمترين مواردي بود كه مطرح شد.

در ادامه جلسه تعدادي از اعضاي شورا از جمله نامدار، عسكري، عالي و كامجو نظرات خود درباره فعاليت هاي فرهنگي هنري شهر را مطرح كردند و ضمن اعلام حمايت از برنامه هاي مورد نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بر تقويت تعامل و هماهنگي بين اين اداره و شورا و شهرداري تاكيد نمودند.

1 2 3

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان