میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 1,004 بازدید

نشست جمعی از هنرمندان و فرهنگیان با نامزدهای شورای شهر لار + تصاویر

نشست جمعی از هنرمندان و فرهنگیان با نامزدهای شورای شهر لار + تصاویر

تعدادی از نامزدهای شورای اسلامی شهر لار بر اساس فراخوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، در نشستی با جمعی از هنرمندان لارستان حضور یافتند تا ضمن شنیدن نظرات، پیشنهادها و خواسته‌های این قشر فرهیخته، ایده‌ها و برنامه‌هایشان را در شورای آتی بیان کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان؛ سه شنبه شب شب گذشته، جامعه هنرمندان لار در مجموعه فرهنگی هنری تالار وحدت، میزبان ۱۸ تن از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات انتخابات شورای اسلامی شهر لار بودند.

در ابتدای این نشست که با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و جمع زیادی از فرهنگیان، هنرمندان و اصحاب رسانه برگزار شد، سید هادی عبدالرحیم زاده به نمایندگی از جامعه فرهنگ و هنر لار به خوانش میثاق نامه هنرمندان با کاندیداها پرداخت و شرط حمایت جامعه هنری از ایشان را پذیرش این میثاق نامه و عمل به تعهدات مندرج در آن بیان کرد. پس از آن، کاندیداها به ترتیب ثبت نام، در مدت زمان ۴ دقیقه به بیان دیدگاه های خود پیرامون مسائل فرهنگی و هنری شهرستان پرداختند. گفتنی است تعداد زیادی از کاندیداها در سخنان خود، پایبندی به تعهدات این میثاق نامه را اعلام کرده و تأکید کردند: در صورت ورود به شورای شهر، از طرح ها و برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت هنرمندان در این طرح ها بطور جد حمایت خواهند کرد.

در زیر تعدادی دیگر از عکس‌های این برنامه را می‌بینید:


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان