میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۷:۴۸ ب.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها 8 دیدگاه 1,309 بازدید

نشست رئیس و قائم مقام ستاد «روحانی» لارستان با دانشجویان

در دانشگاه دولتی لارستان برگزار شد

نشست رئیس و قائم مقام ستاد «روحانی» لارستان با دانشجویان

آفتاب لارستان: حمید منشی و نیما نبئی رئیس و قائم مقام ستاد دکتر روحانی در لارستان دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در مجتمع آموزش عالی (دانشگاه دولتی) لارستان سخنرانی کردند.

  * تشریح دستاوردهای اساسی دولت یازدهم

منشی در سخنان خود ضمن درخواست از حاضران برای ترغیب کردن همه به شرکت در انتخابات از آنها خواست برای تداوم موفقیت و دستاوردهای دولت روحانی مجددا به وی رای دهند.

وی سپس به تشریح هفت دستاورد بزرگ این دولت پرداخت که شامل «کنترل غول تورم»، «تحول در نظام سلامت و درمان»، «توافق هسته ای»، «خودکفایی تولید گندم»، «نوسازی صنعت هواپیمایی»، «سبقت از کشور قطر در استفاده از منابع گازی مشترک» و «خروج از فصل هفت شورای امنیت با دیپلماسی موفق» بودند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هنوز در نیمه راهیم افزود: تداوم موفقیت های این دولت و گشایش مشکلات دیگر با اعتماد به دکتر روحانی در انتخابات پیش رو میسر خواهد شد.

  * تقویت دموکراسی و تکیه بر خردورزی

در ادامه نیما نبئی با تاکید بر تمایز مردمسالاری در ایران در مقایسه با دیگر کشورهای خاورمیانه، گردش قدرت در ایران با وجود برخی انتقاداتِ بجا را ستودنی دانست و از همگان خواست تلاش کنند این مردم سالاری به عمق و کیفیت بیشتر و بهتری برسد. این عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در لارستان با اشاره به انتخاباتِ اخیر ریاست جمهوری در فرانسه و نکات درس‌آموز آن خاطرنشان کرد: صرف نظر از «نه» بزرگ مردم آن کشور به جریان راست افراطی و انتخاب فردی میانه‌رو به نام «ماکرون»، میزان مشارکت ۷۲ درصدی فرانسویان جالب به نظر می‌رسید.

این فعال سیاسی اجتماعی با انتقاد از دو گروه: «تحریم کنندگان انتخابات» و «کسانی که پیشرفت کشور را در واپس‌گرایی و تندروی می‌دانند»، تأکید کرد: ما با حضور مداوم و گسترده در این انتخابات و دیگر انتخابات‌ها، ضمن تلاش برای نهادینه کردن دموکراسی، با صدای بلند اعلام می کنیم این فرایند تنها با تکیه بر خردورزی و عقلانیت میسر است.

نبئی در تبیین ضرورت اصلاحات و تغییر، با اشاره به سخنی زیبا از امام جعفر صادق، گفت: هر کس دو روزش یکنواخت باشد، مغبون و شکست خورده است؛ ما باید بذر امید بکاریم و حرکت رو به جلو خود را ادامه دهیم.

وی ضمن ضروری دانستن عقلانیت و تدبیر در کشورداری مصداق آن در گزینه های انتخابات پیش رو را دکتر روحانی دانست.

در ادامه نشست این دو سخنران به پرسش و پاسخ با دانشجویان پرداختند.


8 نظر

 1. اوزی گفت:

  0

  0

  جمعه صحنه رقابت خرد ورزان ایرانی با تاریک اندیشان ونیروهای واپسگرا ست لارم است بیش از حد توان در این رقابت تاریخی به نفع کاندیدای خردمند اقای روحانی شرکت نماییم

 2. از عماد شهر. ساکن. دبی گفت:

  0

  0

  فردا جمعه. مردم. لارستان بزرگ شامل. لار. اوز. گراش. خنج. صحرای باغ و…..یک پارچه به دکتر. روحانی. رای. خواهند. داد. این مردم. دنیا دیده که. سالیان دراز بین. سایر. مسلمان منطقه. به. کار. وزندگی. مشغول. هستند. از برنامه. روحانی که. خواهان رابطه بیشتر وبهتر. با جهان است. حمایت. می. کنند

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  ما نمی خواهیم دو روزمان و دو دولتمان مثل هم باشد پس به کابینه دیگری غیر از روحانی رای می دهیم
  دولت پیر دگرباره جوان خواهد شد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   دقیقا ما هم برای اینکه نمی خواهیم دولتی مثل دولت محمود احمدی نژاد بیاید به روحانی رای می دهیم ما هم نمی خواهیم دو روزمان مثل هم باشد

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای دکتر باقری اگر طرفدار آقای رئیسی هم آماده بود شما به این صورت برخورد می کردید؟؟؟

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  حفظ وحدت و امنیت کشور مهمتر از این بازی هاست که برای جاهطلبی و قدرت طلبی یکی دیگه مردم با هم درگیر بشن همه حول محور رهبری باید وحدت و همدلی رو حفظ کنن که خیلی جاها ندارن و ما داریم و قدرش رو نمی دونیم متاسفانه

 6. لاری گفت:

  0

  0

  رای فقط روحانی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان