میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 دسامبر 2019 ساعت 2:37 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 189 بازدید

نشست مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه هفت کشور در مجتمع آموزش عالی لارستان

نشست مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه هفت کشور در مجتمع آموزش عالی لارستان

نشست مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه ۷ کشور شامل استان های (فارس، کهکیلیویه و بویر احمد و بوشهر) با حضور دکتر تقی زاده مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دکتر ملازاده دبیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه ۷ و مسئولین دانشگاه سه شنبه ۱۲ آذرماه در سالن همایش ساختمان مدیریت برگزار شد.

این نشست با محوریت بررسی آیین نامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر و ارائه گزارش و فعالیت های اتجام شده صورت گرفت.

در ابتدای برنامه پس از قرات قرآن و پخش کلیپ لارستان دکتر طاهری ریاست دانشگاه ضمن خوش آمد گویی به میهانان، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران را وظیفه همه مسوولین دانست.

وی از کم لطفی های جامعه در این خصوص سخن گفت و هویت گریزی فرزندان شاهد و ایثارگر را نشان از نگاه مردم به استفاده از تسهیلات محق ارائه شده به این عزیزان دانست و در ادامه از مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه ۷ خواست به جد پیگیر خواسته ها و  رفع مشکلات مرتبط با این عزیزان باشند.

دکتر تقی زاده نیز در ادامه ضمن تشکر از عوامل اجرایی نشست و خوش آمدگویی به میهمانان؛ امنیت و آسایش امروز کشورمان را مرهون گذشت، فداکاری، ایثارگری ها و رشادت های شهدا، جانبازان و ایثارگران بیان کرد و از حمایت همه جانبه برای کم کردن آلام و درد های این عزیزان سخن گفت. وی در ادامه به بررسی تسهیلات و خدمات رفاهی موجود در آیین نامه های وزارت علوم تحقیقات و فناوری پرداخت.

در ادامه جلسه مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه هفت کشور در دفتر ریاست دانشگاه به بررسی و تبادل نظر در خصوص آیین نامه تسهیلات آموزشی شاهد و ایثارگر پرداختند و پس از برگزاری نشست از ساختمان های مجتمع آموزش عالی لارستان بازدید کردند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    جمع کنید این بساط ریا کاری را

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان