میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۷ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 9 دیدگاه 457 بازدید

خیرین: ساخت پردیس دانشکده علوم پزشکی را به شرط حمایت دولت، ادامه می‌دهیم/ فرماندار: استاندار پیگیر مشکلات این پردیس است

نشست مهم خیرین سلامت با فرماندار لارستان/ خیرین: ساخت پردیس دانشکده علوم پزشکی را به شرط حمایت دولت، ادامه می دهیم/ فرماندار: استاندار پیگیر مشکلات این پردیس است

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت لارستان، سفر رئیس قوه مقننه به لارستان در کنار اخبار و نقل قول های رسمی و غیر رسمی خود، حواشی مورد توجهی را در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها به دنبال داشت.

در این بین موضوع عدم توجه مناسب به پروژه پردیس دانشکده علوم پزشکی لارستان و رنجش خاطر خیرین این پروژه اهمیت خاصی داشته و در شبکه‌های اجتماعی بازتاب متفاوتی پیدا کرد.
مجمع خیرین سلامت لارستان برخود لازم دانست که همچون قبل در راستای تعامل بیشتر نهادهای دولتی و خیرین و رفع سوءتفاهم‌ها که در امور اداری و دولتی به چشم می‌خورد گامی بردارد.
در همین راستا، هیات مدیره مجمع جلسه‌ای را با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و همچنین با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی تشکیل داد.

در این جلسه منصور محتاجی رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت لارستان، ضمن قدردانی از حضور فرماندار و رئیس دانشکده در جلسه و با اشاره به حادثه تروریستی اهواز و محکوم کردن آن اظهار داشت: عملکرد خیرین لارستانی در حوزه‌های محتلف از جمله سلامت بر کسی پوشیده نیست و لازم است تا تمام تلاش خود را برای جلب رضایتشان انجام دهیم.

وی با بیان اینکه ذکر موضوعات در نشست‌های صمیمانه سبب رفع سوتفاهم ها می‌شود افزود: یکی از مشکلات ما در عرصه جذب اعتبارات دولتی برای فعالتر شدن پروژه های دولتی در پردیس علوم پزشکی لارستان، آماده نشدن اسناد مالکیت و عدم اخذ کد اعتباری برای پروژه پردیس دانشکده علوم پزشکی است که می بایست در اولویت کاری مسئولین قرار گیرد.

محتاجی خاطرنشان کرد: فعال تر شدن پروژه های دولتی در پردیس علوم پزشکی در دوره ریاست جناب آقای دکتر کریمی شایسته تقدیر است.
حاج مسعود راستی از خیرین پروژه پردیس دانشکده در ادامه عنوان کرد ما در پروژه پردیس با برخی مشکلات روبرو می شویم که می بایست مسئولین در جریان امر قرار گیرند. مثلاً در بحث انتقال وجوه نقدی از خارج کشور با موانعی روبرو می شویم، اما با این حال هنوز به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهیم.

وی ضمن ابراز اهمیت و علاقه مندی به تکمیل پروژه پردیس افزود: اولویت کار ما در شهرستان اتمام پروژه پردیس دانشگاه است و این موضوع باید اولویت مدیران و مسئولین شهرستان هم باشد.
کریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان نیز با اشاره به روند اجرایی بخش‌های دولتی پروژه پردیس اظهارداشت: در دی ماه و پس از عهده دار شدن مسئولیت هیچ بخشی از پروژه‌های دولتی پردیس شروع به کار نشده بود و آنچه که دنبال شد برای آغاز پروژه‌های دولتی پردیس، ساختمان معاونت بهداشتی و ساختمان بهورزی بود که با عقد قرارداد موفق شدیم با اعتبار ۳۹۵ میلیون تومان و با مساحت ۱۰۰ متر مربع اسکلت ساختمان بهورزی را بسازیم.

وی افزود: در قسمت معاونت بهداشتی نیز در مساحتی حدود ۱۲۰۰ مترمربع با اعتبار بیش از ۷۰۰ میلیون تومان قرار داد بسته‌ایم و مبلغ بخشی از این قراردادها تاکنون به مهندسان مربوطه پرداخت شده است.

کریمی با ارائه گزارش‌ها و آمارهایی از میزان پیش برد پروژه افزود: با سند یکساله برای ۵۶ هکتار موافقت شده که چنانچه در سال آینده ۶ هکتاری که راکد مانده استفاده نشود سند به ۵۰ هکتار تغییر می‌کند.

حسنی فرماندار لارستان پس از شنیدن صحبت‌ها با ذکر مثالی از اتفاقاتی که در جریان یک کار می تواند رخ دهد خاطرنشان کرد: کسی که می‌خواهد برای شهر و شهرستان خود خدمت کرده و هزینه کند نباید دغدغه دیگری سر راه او قرار گیرد.

وی با توضیحی پیرامون سفر رئیس مجلس به لارستان به لغو تعدادی از برنامه‌های وی به علت بیماری و کسالت اشاره کرد و افزود: برگزاری جلسه با خیرین برنامه‌ای از قبل تعیین شده بوده منتها با توجه به شدت کسالت آقای لاریجانی یکی از برنامه‌هایی که لغو شد همان جلسه در پروژه پردیس بوده است.

وی ضمن دلجویی از مجمع خیرین و علی الخصوص خیرین پروژه پردیس اطمینان خاطر داد که استاندار پیگیر موضوعات مطرح شده است و گفت: برای گرفتن مبلغی بودجه از دولت باید راه‌های پر پیچ و خمی را طی کرد که این موضوع بر همگی روشن است.

گفتنی است در پایان خیرین بر عزم خود برای فعال کردن پروژه های پردیس علوم پزشکی لارستان تاکید و از مسئولین به ویژه نماینده  مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و ریاست دانشکده علوم پزشکی خواستند مشکلات و موانع موجود برسر راه خیرین در پردیس علوم پزشکی را با جدیت بیشتری دنبال کنند.


9 نظر

 1. شهروند اوزی گفت:

  2

  0

  در شهر اوز هم یک بیمارستان ۱۰۰ تختی بزرگ توسط یکخیر در حال ساخت است که متاسفانه مورد حمایت وپشتیبانی مسولان مربوطه تا کنون نبوده است باید شیوه وبرخورد مسولان با خیران بهتر شود

 2. خير لاري گفت:

  2

  0

  باتشکر از فرماندار محترم ،زماني از ما دلجويي خواهد شد که مسوولين محترم هم تلاش براي ارتقاي دانشکده به دانشگاه علوم پزشکي داشته باشند ؟ما منتظر اين اقدام مسوولان امر هستيم ،دولت با توجه به خيرين درماني بسيار در مناطق خنج و لار بايستي به اين قضيه نگاه ويژه داشته باشد ،الان دانشکده علوم پزشکي علاوه بر لار ،شهرستان خنج را تحت پوشش دارد و همچنين چندبن دانشکده و رشته زبرمجموعه ان نيز هست

 3. عصر بیداری گفت:

  3

  0

  استاندار پیگیر مشکلات پردیس علوم پزشکی لارستان است!!!!!!!! جوک لطفا شما پیگیر تبدیل دانشکده به دانشگاه باشید این موضوع نیاز به اعتبار ندارد حتما در این مورد هم توجیهاتی دارید .از قدیم گفتند ادم بی حوصله عقل…………..

 4. منوچهر گفت:

  3

  0

  استاندار فارس پيگير کار خودشه که حالا تا دو ماه ديگه بايد بره يا نره

 5. فاطمه گفت:

  3

  0

  الان بايد يکي پيگير کار استاندار باشه که معلوم نيست تا اخر ماه باشه تو پستش يا نباشه …لطفا با مردم رو راست باشيد

 6. عليرضا گفت:

  0

  1

  نماينده محترم. لارستان از نظر خيرين سلامت در جايگاه برتر کشوري قرار داره ،حداقل دلجويي که دولت ميتونه نسبت به اين مردم و خيرين داشته باشه تاسيس دانشگاه علوم پزشکي هستش …

 7. کارمند ع... گفت:

  3

  0

  استانداري که در خود لار پيگير مشکلات لامرده ،چطور ممکنه در شيراز پيگير مسايل لارستان باشه ؟،اگر هم پيگيرن ،پيگير ارتقاي دانشکده علوم پزشکي لارستان باشن که به اسم مديريت مستقل اما در عمل يه اب خوردني هم بايد از علوم پزشکي شيراز مجوز بگيره .

 8. همشهری گفت:

  3

  0

  آفرین به خیرین واقعا درست گفتن
  تا مشارکت دولت نباشه دیگه کار نکنید
  چرا دولت برای شهرهای دیگه بودجه میده به منطقه ما که میرسه ته میکشه؟
  یا نه مسولین حوصله ندارن دلسوزی کنند و دنبالش برن؟؟؟؟

 9. ناشناس گفت:

  0

  1

  مطمینا تا وقتی سود مادی در کار نباشه کسی پولش رو تو کار خیر وارد نمیکنه.چرا اینقدر اصرار دارید جزو خیرین بمانید؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان