میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 دسامبر 2019 ساعت 10:47 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 40 دیدگاه 1,160 بازدید

نطق مهم «جعفرپور» در مجلس/ آشوب اخیر بی تدبیری دولت بود که منجر به ورود رهبری شد/ اعضای دولت حافظ منافع ملی اند یا زادگاه خود؟!

نطق مهم «جعفرپور» در مجلس/ آشوب اخیر بی تدبیری دولت بود که منجر به ورود رهبری شد/ اعضای دولت حافظ منافع ملی اند یا زادگاه خود؟!

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز عصر امروز در نطق میان دستور خود خطاب به رئیس جمهور نسبت به برخی تبعیض ها در شهرستان های فارس خصوصا شهرستان هایی که وزیر در کابینه دولت دارند انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جمشید جعفرپور در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه‌، ۱۷ آذرماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: اتفاق بسیار مهم انتخابات مجلس یازدهم را پیش رو داریم نام نویسی داوطلبان با استقبال شگفت انگیزی به پایان رسید امید آنکه در روز رأی گیری با حضور پر شور و دشمن شکن مردم موجبات استحکام نظام بیش از پیش فراهم آید.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تجربه مجلس دهم می تواند برای تشکیل مجلسی کارآمد، انقلابی، پیروی امام و رهبری، ضد فساد و تبعیض و مخالف طرح ها و لوایح استعماری عبرت آموز باشد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: قرآن به ما آموخت که “عدالت اساس حکومت اسلامی باشد و ملک با ظلم پایدار نمی ماند”، بی عدالتی به ویژه اگر از سوی مسئولان باشد موجب بی اعتماد عمومی به نظام می شود و تضعیف سرمایه اجتماعی زمینه ای برای سوءاستفاده دشمنان همیشه در کمین است که می توانند با آن آشوب برپا کنند و هر آشوبی مشابه آنچه اخیرا به خاطر بی تدبیری دولت شاهدش بودیم یعنی تحمیل هزینه مادی و معنوی به نظام، که منجر به ورود رهبری معظم و هزینه از خود و نهایتا ورود نیروهای بسیجی، متعهد، مردمی، سپاهی و امنیتی برای سرکوب اشرار شد.

وی بیان داشت: گاهی عملکرد نادرست یک دولتمرد کل اعتبار دولت را زیر سوال می برد و زحمات نظام را مخدوش می کند، همکاران از شما می پرسم قرار است اعضای دولت حافظ منافع ملی و کشور باشند یا حافظ منافع زادگاهی و مناطق خودشان؟ این چه استدلالی است که گفته شود مردم هر منطقه از وزیر خودشان توقع دارند، پس مناطقی که وزیر ندارند چه باید بکنند، مگر کشور ملوک الطوائفی است؟

این نماینده مجلس گفت: در استان پهناور فارس با ۱۲۳ هزار کیلومتر مربع وسعت، ۴٫۸ میلیون نفر جمعیت، ۳۶ شهرستان و ۱۸ نماینده، بسیاری از شهرستان ها در آرزوی طرح چند ۱۰ میلیاردی اشتغالزا هستند تا فرزندان تحصیلکرده خود را  به کار گمارند، اما در جایی از این استان که فقط ۲ درصد جمعیت و ۲ درصد وسعت را دارد، مردم شاهد اجرای طرح های بزرگ چندهزار میلیاردتومانی هستند، شاهد حضور معاون اول، رئیس دفتر رئیس جمهور برای بازدید از پیشرفت این طرح ها و اخیرا شاهد حضور رئیس جمهور برای افتتاح آنها هستند.

وی تاکید کرد: ما چشمان روشن می شود اما چرا وقتی در همان حوالی به دلیل نبود جاده های مناسب و استاندارد و تردد روزانه نزدیک هزار تانکر و خودروی سنگین شاهد تصادف مرگبار جاده ای هستیم، چرا وقتی قرار است اقدامات توسعه ای صورت گیرد که بتوان سریع تر به بهبود جاده ها و مسیرهای اصلی و فرعی رسیدگی کرد، در دولت وتو شود، چرا که آثار منفی در رای یک آقازاده در مجلس دارد؟

جعفرپور در ادامه نطق میان دستور اظهار داشت: آقای رئیس جمهور همزمان موافقت خود را با این اقدام در سیستان و بلوچستان و فارس مکتوب کردید چرا در سیستان و بلوچستان مصوب و اجرا می شود ولی درباره استان فارس به بهانه اظهارنظر امنیتی، مرتبا به نام رسیدگی بیشتر متوقف و معطل می ماند، مگر استان فارس شرایط حادتر امنیتی نیست به سیستان و بلوچستان دارد؟ مگر در فارس اخیرا و به صورت همزمان هفت شهرستان بدون هیچگونه تبعات امنیتی تشکیل نشد؟ این حاکی از آن است که اظهارنظرهای امنیتی غیرکارشناسی و بهانه ای برای تاثیر در تصویب در مصوبه مورد نیاز است.

نماینده مردم لارستان و خنج در مجلس دهم گفت: آقای وزیر مخالفت های مدام و اظهارنظرهای غیرکارشناسی شما در ذهن مردم جنوب فارس این ذهنیت را به وجود آورده که هدف حمایت مستقیم در انتخابات آینده از آقازاده است. آیا منافع ملی چنین ایجاب می کند آیا باعث بی اعتمادی مردم نسبت به دولت نمی شود؟

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: رئیس جمهور پیگیری های وقت گیر و پر زحمت این جناب منجر به دستور جنابعالی، معاون اول، رئیس دفتر و رئیس مجلس شده و کارشناسی دستگاه تخصصی نیز موید این نیاز است، آقای رئیس جمهور مردم حوزه انتخابیه منتظر دستور جنابعالی برای رهایی از کابوس تصادف دلخراش جاده ای و بهره مندی از سفرهای ایمن هستند.


40 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  وقتی مدام می گفتم نماینده باید همراه و همدل دولت مستقر باشد عده ای کم عقل این حرف را مساوی مخالفت با ولایت قلمداد کردند وقتی افراد کم عقل وچاپلوس اطراف جعفر پور باشند اورا در گرفتن تصمیم درست دچار تردید می کنند
  این بود نتیجه چهار سال فرصت سوزی حیف لار وحیف جعفرپور می شد ایشان را خیلی بهتر حفظ کرد
  این سخنرانی در مجلس یعنی دولت دوست ندارد با جعفرپور همکاری و همراهی کند وقتی ایشان علیه هاشمی نامه امضاء می کند دولت روحانی اورا در لیست سیاه خودش قرار داد و مردمان منطقه را از امتیاز وبودجه محروم ساخت بخاطر اعتقادات حزبی و جناحی جعفرپور مردم باید ضربه بخورند
  یعنی با این سخنان باز جعفر پور می خواهد این دوسال دیگر از روحانی رودست بخورد

  • ناشناس گفت:

   0

   2

   مثل اینکه هنوز خوابی.با دولت همسو باشه که زودتر مملکت و لار رو به لجن بکشن

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   این بنده خدا شم سیاسی نداره حالا بعد از هشت سال یادش اومده از حقوق لار دفاع کنه حالا فرض رو بر صداقت بگذاریم ولی این راهش نیست

 2. حسن روحاني گفت:

  3

  0

  حسن روحاني : واااااايييي چقدر ترسييدممممم الان تمام بودجه لامرد رو قطع ميكنم
  چه نماينده ي پركاري بهم تذكر داده چه ادم مهميييي????

  عاغا جمع كن خودتووووو… فك كردي با اينا كار حل ميشه؟؟؟
  نماينده بايد پاچه وزير رو بگيره نه اينكه نامه بزنه و تا بهش گفتن نميشه بگه چشششششم
  كاري كه جعفرپور ميكنه از روي ترسه… چون ترسويي بيش نيست!

 3. ناشناس گفت:

  0

  1

  احسنت به نماینده شجاع و انقلابی

 4. عاقل و بالغ گفت:

  3

  0

  نگاه كن دكتر جان اينجورى نميتونى راى جمع كنى
  اون زمانى كه شما دنبال حذف مديران توانمندى مثل مهندس انصاريفرد بودى و با […] مثل اداره كل كردن فرودگاه و يا استان شدن لارستان و… سر مردم […] لامرديها با تقويت مديران خود و تلاش مضاعف بفكر صنعت اشتغالزا براى فرزندان خود و كل استان بودند
  اقاى دكتر خود كرده را تدبير نيست

 5. لامردى گفت:

  0

  0

  الحسود لا يسود

 6. يكى از حاميان جعفرپور گفت:

  2

  0

  اقاى دكتر با اين نطقتان پى به ضعف و زبونى جنابعالى برديم
  خيلى ضعيفى خواهش ميكنيم انصراف بديد
  شما با اين نطق همه را عليه لارستان. شورانديد
  تورا بخدا براى جلب رضايت مردم كار را از اين كه هست خرابتر نكن

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   ظاهرا دوستان شهرستان همسايه و همشهري وزير محترم چون به منافع شهرشان لطمه ميخورد در فضاي مجازي هم فعال ترند.

 7. Ali گفت:

  3

  0

  شهر ما نماینده ای میخواد که بتونه در مقابل نفوذ و روابط عمیق نمایندگان دیگر شهرستان های استان در مجلس و دولت ، از حق مردم شهرش دفاع کنه… در دو دوره نمایندگی جناب جعفرپور، همواره اولویت اجرای طرح های بزرگ اقتصادی و عمرانی رو به شهرستان های اطراف باختیم.
  شهر ما نیاز به نماینده ای با شخصیت کاریزماتیک و با نفوذ در کشور داره…

 8. لاری گفت:

  2

  0

  ساعت خواب!
  این نطق را هشت سال پیش باید انجام می دادین نه الان که اواخر مجلس دهم نزدیکه.

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  درد کهنه و چرکین جنوب فارس با تیغ سخنان دکتر جعفرپور سر باز کرد! ودیوارانحصار طلبی فرو ریخت! شترسوارانی که سعی میکردند دولا دولا طی طریق کنند در زیر نور روشنگری نماینده شجاع مردم نمایان شدند. توزیع عادلانه بودجه کشور مطالبه برحقی است که از اهداف اولیه انقلاب شکوهمند اسلامی و آرمانهای بزرگ امام راحل و منویات مقام معظم رهبری بوده اما در فضای مه آلود حاکم بر ذهن بورژوا و اشرافیت زده و انحصارطلب راه گم کردگان نظام و انقلاب که بعضا در کسوت مسئولی بلندپایه نمود پیدا کرده اند ،موحب ایجاد شکاف طبقاتی و تفاوت میزان آبادانی مناطق شده است. فرمایش مولای متقیان بیاد میاورد که فرمود: کاخی برپا نمی شود مگر که کوخی ویران شود. اگر چنان است که نماینده بیان داشته، خونهای ریخته شده در جاده مرگ( جهرم- لار) به گردن کیست؟ !!!

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  با سلام وعرض ادب خدمت مدیر سایت فعال آفتاب
  من طرفدارش نبودم وخیلی هم علاقه به ایشان نداشتم ولی صحبت های ایشان من را به سمت صحبت های رهبرمان برد که گفتند کسی را انتخاب کنید شجاع وبا مردم ودنبال عدالت وبا تقوا ودوری از فساد باشد وقتی انسان پاک باشد وعاری از هر فساد وسوتی می تواند جلو این وزیر مهم دهان به سخن باز کند.
  اصلاح طلب ها خدا نگهدار.اصالت اصلاح طلبی های لارستان با سر لیست امید به فنا رفت.?

  • لارستانی گفت:

   0

   0

   احسنت احسنت چه بمانی چه کنار بروی و چه رای بیاری چه نیاری نشان دادی که مردی و شجاعت دارید به کسی هم باج نمی دهید. حتی اگر طرف مقابلت وزیری باشه که شاید در این موقعیت حساس برای رد صلاحیت شما دست بکارشود. اینگونه سخن گفتن فقط از کسی می توان شنید که ریگی به کفش ندارید ولاغیررررر.

 11. ناشناس گفت:

  0

  1

  این سخنان جعفرپور نشان میداد دولت در بدیهی ترین مسائل با ایشان همکاری ندارد دلیلش را همه میدانیم بجز خودشان اطرافیانشان ویا شاید هم میدانند ولی صندلی مجلس دل کندن از آن سخت است الله واعلم

 12. ناشناس گفت:

  0

  1

  کسی که علیه هاشمی در ابتدای این دولت نامه امضاء کند معلوم است توسط دولت اسمش در لیست سیاه قرار می گیرد وبه او امتیازی نمی داد حال سلایق حزبی و جناحی و شخصی جعفر پور چه ضربه ای به منطقه زده ومی زند خدا داند عجیب اینجاست که با این وضعیت باز هم قصد کاندیداتوری مجدد دارد یعنی می خواهد تا آخرین لحظه از دولت روحانی رو دست بخورد خدا گیج شده ام

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   اصلا ایشان عددی نیست که در لیست سیاه قرار بگیرد جناح مخالف بودن هم نوعی وسیله امتیاز گیری است ولی قد ایشان به این حرفها نمی رسد

 13. ناشناس گفت:

  1

  1

  سپاس آقای دکتر جعفرپور ای کاش چند نماینده شجاع مانند حضرتعالی در مجلس بودند شاید برجاااااامممم در بیست دقیقه تصویب نمی شد. و اکنون رانده شده ها از همه جا برای رسیدن به قدرت به لار نمی آمدند و باعث اختلاف نمی شدند.

 14. ناشناس گفت:

  1

  1

  درود به شما که با شجاعت کسانی که در صدد ضربه به لار هستند را رسوا نمودید.درود به شجاعت شما

  • خب كه چي؟ گفت:

   1

   0

   يه جور ميگي رسوا كرد كه انگار تا ديشب كسي نميدونسته!!
   جعفرپور اگه عرضه كار كردن داشت بايد كارش جلوي اونا رو ميگرفت نه با تذكر و …

 15. ناشناس گفت:

  0

  0

  آفرین فرزندخلاف لارستان بزرگ به این میگن شجاعت با ی کلا خوب گفتی چه حیف که دیر گفتی، شل هم گفتی آقا نماینده فرهنگی خدماتی تو هپروت دس و پا میزنه آقا جان این با با خیلی دیر پنبه اش نم می کشه داستان پیرزنه که خاطر مبارک هس؟ نیس نه؟ بله قال جعفربن بی مخ الکلیدو مسمارا فی کرسیه المجالس قلت اپشت اپشت

 16. علی قلی گفت:

  0

  0

  سلام احسنت خیلی عالی صحبت کردید به امید حذف زیاده خواهان

 17. ناشناس گفت:

  0

  0

  زاغ می خواست قارقار کند،،
  تا که آوازش آشکار کند
  طعمعه افتاد تا دهان بگشود
  روبهک جست و طعمه را ربود

 18. لار گفت:

  0

  0

  به بعضی ها توصیه میکنم یکم مجموعه سریال های مهران مدیری رو ببینن
  حالا درسته تو فیلم بد حجاب وجود داره!!!!! نترسید ایمانتون اگه قوی باشه از بین نمی ره
  لااقل با گوشه ای از واقعیت مملکت داری ما آشنا میشید
  بعهد می فهمید که این سخنرانی های نمایشی راهی به جاییی نمی برد
  نماینده اگر شجاع باشد همون موقع مردم رو به تجمع یا پیگیری یا …دعوت میکرد
  از بزرگان و نیروی های دیگر کمک می گرفت
  ایشون خواب بودن … در مورد فیلم اظهار نظر می کردند … کارها را به امام زمان واگذار کردند
  نشستن به دعا و درخواست اصلاح امور کردند
  .
  قبلا هم گفتم ببخشید مجلس و سیاست باید آدمی بره که بتونه بعضی اصول رو زیر پا بگذاره

 19. لار گفت:

  2

  0

  خدمت آقایان منتقد ازجمله تکبیری ها و محبی پوری ها عرض کنم
  شما همون آدم هایی هستید که ۵ سال قبل از مرگ آقا با اشتیاق خبر مرگ آقا رو زودتر پیگیری می کردید
  شما معصومه ابتکار عصر ما هستید
  نمونه شما وجود دارد اگر می خواهید اسم ببریم
  کسانی هم فکر شما که الان قدرت و ثروت رسیدند و تغییر موضع سیاسی دادند
  شما اگر به اصل اعتقاد دارید زمانی دولت تخلف میکند اعتراض کنید .تجمع کنید زندان هم بروید مگر مبارزان زمان شاه نکشیدند الان هم ظلم و فساد است
  نخیر یه جای دل شما منسب و کار شماست … پس ادا در نیاورید

 20. ناشناس گفت:

  0

  0

  این حرفا رو باید زودتر میزدید نه الان. یادمون نمیره چطوری داشتید اداره کل راه رو دو دستی تقدیم میکردین و هر چی میگفتن میگفتی چشم

 21. ناشناس گفت:

  0

  0

  ۴۰ سال است که ثروت ملی کشور که متعلق به تمامی ملت می باشد عده ای همچون گوشت قربانی فقط بین خود تقسیم می کنند و نتیجه نا رضایتی عمومی

 22. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب آقای دکتر جعفرپور
  نماینده محترم مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز
  حجت را بر مردم و دولت توأمان تمام کردید
  در این ماههای پایانی دوره دهم مجلس شورای اسلامی که فراز و نشیبهای زیادی بخود دیده و حرفهای تلخ و شیرین زیادی برای ثبت در تاریخ دارد نطق پیش از دستور مورخ ۱۷ آذر ۹۸ جنابعالی در صحن علنی مجلس در باب عدالت و محوریت دولت در تبعیض و منطقه گرایی و ضعف عملکرد، نقطه عطفی خواهد بود تا ایران بداند که صبوری و نجابت خطه لارستان بزرگ نه از سر ناآگاهی و تجاهل و ترس، بلکه اولویت دیرینه اخلاقی و موروث نیاکان مسلمانشان است و اگر این کاسه لبریزشود مهمترین دستگاهها و وزارتخانه های امنیتی را نیز در هم خواهد کوبید و صراحتاً و مستقیماً مخاطب قرار خواهد داد. این کنش شما نسبت به وزیر اطلاعات که تمام همّ و غمّ خود را بر عمران و آبادانی منطقه ای با کمترین درصد جمعیتی و مساحتی یک استان بنا نهاده وآن هم نه از باب انجام وظیفه ملی بلکه با نگاه تبلیغاتی و رای آوری آقازاده شان در انتخابات پیش رو، شایسته تقدیر و ستایش است و یادآور هم کیشان شما در اولین خواستگاه حکومت اسلامی؛ لارستان.
  اکنون با چنین وزانت و ثقالتی و با چنین خط بیانی که از خود بروز داده اید حجت را بر مردم حوزه انتخابیه تمام کرده اید و ما بعنوان موکلین شما برسم ادب و تمام قد به احترامتان بپا میخیزیم و قدرشناسی میکنیم.
  لکن حجت شما بر دولت نیز از باب ارائه راهکار بهبود عملکردی و و ظیفه ای تمام است و بیم آن می رود که با وجود مصونیت های قانونی برای نمایندگان مجلس، ملاحظات امنیتی در حول و حوش شما کفایت نکند و مصونیت رسمی و غیر رسمی شما محل نگرانی ماست. امید که دولت به پاس این شهامت و شجاعت شما از یک سو و مراجع ذیصلاح امنیتی فعال و پویا از سوی دیگر، شأن این سخنرانی را درک نموده و با ایجاد و بهبود حلقه محافظتی جنابعالی, مسئولیت خود را به نحو مطلوب به انجام برسانند.

 23. لارستانی گفت:

  1

  0

  برای نماینده شجاع وازخودگذشته مان آرزوی موفقیت وتندرستی راداریم.
  چون شمارامیشناسیم که رضایت خداوندودفاع ازمنافع مردم ومنطقه لارستان برایت مطرح هست دیگرمهم نیست دیگران چه فکرمیکنند.
  مهم نیست که حنای شما پیش بعضی افرادرنگ دارد یا ندارد مهم این است که پیش خداوند
  پررنگ است ان شاالله.
  آفرین برشماکه برای منافع مردم حاضرید پیه همه چیزرابه تن خودبمالید.

 24. رضا گفت:

  2

  1

  آقای جعفرپورعزیز.حالا چوم مخالف روحانی هستی ما باید بهت افتخار کنیم.چون وزیری تو کابینه نداریم مثل لامرد بگیم بیچاره دستش به جایی بند نیست؟اگه جزیی از این مملکت و مردم لار باشی این دلایل رو برای ضعف کاری خودت نبایدبیاری.رای آوردی اونم هشت سال.مرد عمل باش و برا کارات توجیه نیار.حالا ما دوسال دیگه صبر کنیم دولت روحانی تموم شه بعد شما بخوای کاری بکنی.اگه روند کاریت درست باش و با جون و دل کار کنی نیاز به واسطه تو کابینه و پارتی بازی نداری.بخاطر اینه تمام مدیریت حساس لار افرا غیر بومی هستن.برو عزیز من.دیگه بسه

 25. ناشناس گفت:

  0

  0

  میگن تاریخ تکرار میشه مثلا در زمان دکتر مصدق یه نفر بوده که تشابه اسمی داشته با یه نماینده ای که فرزند خلفی لارستان است

 26. برجامی. گفت:

  1

  2

  دمت گرم ای کاش تصویب کنندگان برجام هم یه ذره جسارت داشتند و کم کاری خود به پای نطام نمی نوشتند

 27. ناشناس گفت:

  0

  0

  دوستانی که نماینده مطلوبشان نیست و یا منتقد شخص وی هستند در این مورد دیگر جای توجیهی برای تاختن وجود ندارد اگر به فکر منافع لارستان هستید در این قضیه باید همه حمایت کنیم تا بیش از این شاهد زیاده خواهی بعضی ها نباشیم .خب نطق نماینده حرف دل همه مردم لارستان است. چه شده که بعضی ها از خوبی و بدی قصد استفاده به مطلوب اهداف شخصی دارند؟ اگر از ابتدا از نماینده حمایت می شد الان وضعیت بهتر بود
  چشم بد اندیش که برکنده باد عیب نماید هنرش در نظر

 28. ناشناس گفت:

  0

  0

  پس از هشت سال نمایندگی حالا نزدیک انتخابات چنین نطقی ادا کردن باید پس از شنیدنش سر را به آسمان بالا برد،چشم هارا بست، دست را جلوی دهان گذاشت و غش غش خندید.

 29. از بنارویه گفت:

  0

  0

  این حرفها ی اقای جعفر پور دیگه دیر شده وبوی تبلیغات انتخاباتی میدهد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان