میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 99 بازدید

نظارت دقیق بهداشتی بر سلامت شهروندان و مهمانان نوروزی/ هرگونه تخلف بهداشتی را به ۱۹۰ اطلاع دهید

نظارت دقیق بهداشتی بر سلامت شهروندان و مهمانان نوروزی/ هرگونه تخلف بهداشتی را به ۱۹۰ اطلاع دهید

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان طرح بسیج سلامت نوروزی با اجرای گشت های بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی از ۲۰اسفند ماه تا ۲۰ فروردین ماه سال ۹۸ همزمان با سراسر کشور در لارستان و خنج کلید خورد.

وحید یگانه سرپرست معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: به منظور آسایش و رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی نظارت بهداشت محیط در این ایام تشدید می شود و با دقت و سختگیری بیشتری همراه می باشد و این مقوله به یکی از مهمترین موارد مهم در بحث دانشکده علوم پزشکی تبدیل می شود.
وی با بیان اینکه هر ساله با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروزی فعالیت برخی از مراکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی، اماکن اقامتی تفریحی و بین راهی، سرویس های بهداشتی در سطح شهر و در کنار جاده ها و… به شدت افزایش می یابد برنامه بازرسی وسرکشی و نظارت در قالب اکیپ های بازرسی و نظارت واحد بهداشت محیط معاونت بهداشتی دانشکده به صورت شبانه روزی با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان و مسافران نوروزی در این ایام استارت می خورد.

یگانه افزود: این دانشکده در این ایام به صورت ویژه مسئولیت نظارت، بازرسی و تامین شرایط بهداشتی در راستای ارتقای سطح سلامت و پیشگیری از بروز اپیدمی های منطقه از آب و غذا را بر عهده دارند.
وحید یگانه در پایان سخنان خود خواستار همکاری رسانه ها در راستای افزایش سطح سواد سلامت بهداشتی مردم شد.
گفتنی است همشهریان در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی می توانند با ستاد فوریت های سلامت محیط و کار دانشکده به شماره ۵۲۲۴۸۰۸۶ و یا سامانه ۱۹۰ تماس حاصل فرمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان