میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 ژوئن 2019 ساعت 4:27 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 185 بازدید

نقاط حادثه خیز جاده های لارستان با «برج نوری» روشن می شود

نقاط حادثه خیز جاده های لارستان با «برج نوری» روشن می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان مهندس علیرضا راستیار مدیریت راهداری این اداره کل از نصب روشنایی برج نوری در لارستان خبر داد.

راستیار اظهار داشت: در حال حاضر اولویت با ارتقای ایمنی راه‌ها با اجرای سیستم روشنایی در تقاطع ها و نقاطی است که تعداد تصادفات رخ داده در شب، آن محل را به نقطه پرحادثه تبدیل کرده است.

وی با بیان اینکه برقراری سیستم روشنایی باید در مکان هایی انجام شود که تاثیر مهمی در کاهش تصادفات در شب داشته باشد، افزود: محور جهرم– لار- بندرعباس به دلیل تردد بسیار بالای کاربران جاده ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است به همین منظور سال گذشته چندین نقطه در این محور توسط برج نوری روشن شده و خوشبختانه امسال نیز دو نقطه دیگر از این مسیر توسط برج های نوری روشنایی آن تامین شده است.

مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی لارستان خاطر نشان کرد: در ورودی لار از سمت جهرم ابتدای کمربندی شمالی سه برج نوری به ارتفاع ١٨ متر نصب شده است و در سه راهی کمربندی لار – بندر عباس روبه روی پمپ بنزین شهر لطیفی نیز یک برج نوری ١٨ متری جهت ایمن سازی این تقاطع ها نصب گردیده که هر کدام از این برج ها دارای ١٤ پروژکتور است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان