میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 ژوئن 2020 ساعت 2:10 ب.ظ سرویس:مطلب شما 10 دیدگاه 476 بازدید

نقدِ بی مایه، خمیر است!

نقدِ بی مایه، خمیر است!

در واکنش به مطلب سایت تابناک هرمزگان با تیتر «سرگردانی نماینده»

امیررضارضایی (اوزی): آنچه با آغاز فعالیت مجلس یازدهم و با تیتر سایت تابناک هرمزگان در قبال نماینده منتخب  مردم از چهار شهرستان‌لار، گراش، اوز و خنج  که نماد وحدت اقوام و مذاهب در کل ایران اسلامی هستند، پیش آمد‌ و در فضای مجازی و رسانه ای منتشر شد و او را (سرگردان) خواندند، اسباب نگرانی شد.

نگرانی از چرایی در اینگونه تیتر زدنهای مخرب گونه و در قبال شخصیتی که منتخب مردم شده است. نگرانی از اهدافی جهت دار در پشت  این نوع حرکتهای رسانه ای که می تواند پایه گذار بدعت محکومیت قبل از عمل باشد و نگران از اینکه باب نقد و بررسی با اینگونه روشها، در فضای رسانه ای تخریب شود. آنهم در قبال منتخب و نماینده ای که در بدو شروع کار مجلس یازدهم، حتی جلوتر از برنامه هاست و با انتخاب نمایندگانش در شهرستان های تابعه، در حال حرکت و چیدمانی دقیق در بهره گیری از خادمین جامعه است و عنوان (سرگردان) حیرت مردمانش را در پی داشت؛ کسی که نگاه یکسانش به همه مردم در هر چهارشهرستان، نگاهی تاکید شده در همه محافل رسمی و غیر رسمی بوده. چه برای آنان که اعتماد کردند و چه بر آنان که به او رای نداده اند.

آیا این فعالیتهای آغازین ، نماد سرگردانیست؟ آیا مشاوره گرفتن مهندس جوان و ارتباط مستقیم و مکررش با معتمدین در هر چهار شهرستان و  قبل از افتتاح مجلس، حکم سرگردانی ست یا مسوولیت پذیری؟

آیا این شیوه و روش تیتر زدن یک سایت قبل از آغاز فعالیتهای این نماینده، که نه سالی بر او گذشته و نه به دوران انتها رسیده، می شود نامی از نقد بر آن گذاشت؟ می شود اسم آن را نقدپذیری نهاد؟ نقد به کدام عملکرد؟  به کدام فعالیتی که هنوز شروع نشده؟ به کدام رسم و نشانی از نقد و بررسی با اصول و معیارش که هیچ بنایی نهاده نشده.

نقدی که بی مایه صورت گرفت؛ که این  نان بی مایه، نه تنها نان نقد نبود، بلکه سلاحی مخرب بر علیه فضای سالم  نقد و بررسی است.

آنچه با تیتر کردن سایت تابناک هرمزگان، در قبال نماینده یک مردم و در آغازین روز فعالیت رسمی مجلس یازدهم شروع شد، بی گمان کم نظیرترین تیتر در قبال یک نماینده در طول ادوار گذشته مجلس و در این منطقه باید باشد که بتواند بتازد، محکوم کند و سرگردانش بنامد، قبل از شروع حرکت و حتی نشستن بر صندلی مسوولیت‌ و این خطریست که فرصت، صبر، انصاف و حرمت در آن محو می شود. خطری برای فردای این جامعه  وحدتخواه ،که در طول تاریخ الگو بوده اند.

مهندس حسین حسین زاده، اینک نماینده چهار شهرستان لار، گراش، اوز و خنج است؛ نماینده‌ ای مردمی که حفظ حرمتش، احترام و عزت به مردمان این دیار است .

مردمانی که سالیان متمادی در سخترین شرایط سیاسی و اقتصادی، به وحدت مانده اند و میراث این وحدت، آرامش و برخاستن امثال این مهندس جوان است که در نگاه مردمان این خاک، برای خدمت آمده است تا وارث خادمان سختکوش آن باشد و به یقین امید مردمانش نیز، همین است.

پشتوانه ای که باید در سخترین شرایط این روزگار کشور، در قبال این نماینده نسل جوان ما، ایجاد شود و یاری رسان برنامه هایش شد تا بتواند صدای مردمان این خطه از سرزمین ایران به مرکز و حق خواهی ها، باشد و بی تردید اعتلای سرزمینی که منتخب آن گشته، افتخار همه مردم آنست که از هر گوشه اش، سبب ساز آبادانی و رونق آن باشد.


10 نظر

 1. س راضی گفت:

  0

  0

  متنی را ندیدم در اون سایت …..سرگردانی نماینده…..

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  مگر از طرف نماینده چه اتفاقی افتاده بوده که این تیتر زده است؟

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  اده هم نه فکر اکنم اشو هم کشکی وکره ای ناکن.

 4. معلم گفت:

  0

  0

  سخت ترین یا سخترین؟

 5. فرید گفت:

  0

  0

  این زمینه سازیها برای تخریب نماینده جوان و پر انرژی که هنوز یکهفته از شروع فعالیتش نگذشته بی انصافی بزرگیست . این زمینه سازیها برای تخریب نماینده از هم اکنون برای منطقه و شرایط کنونی سم مهلکی است که از بی انصافترین منتقدین هم بعید است . درود بر آقای رضایی از شهرستان اوز که واقع بینانه و بر اساس واقعیت و به وضوح جواب داده اند .باید افتخار کنیم به چنین نویسندگانی

 6. حمید رکنی شیراز گفت:

  0

  0

  نگارشهای جناب امیر رضا رضایی را مهر تایید میزنم ومن هم معتقد هستم که نماینده محترم ومنتخب مردم چهار شهرستان که بر اساس رای قانونی پایش به بهارستان بازشده پیش داوری وقضاوت زودهنگام باعث ایجاد حساسیت روانی بین مردم منطقه خواهد شد من ایمان دارم که جناب مهندس جوان جناب محمدحسین حسین زاده در اجابت بخواسته های مردم این منطقه باسر بلندی بانجام خواهد رسید وپیش داوری در مورد ایشان که در ابتدای راه وشروع بانجام کار محوله نادرست خواهد بود حمید رکنی شیراز

 7. اوزی. افرین. بر اقای. رضایی گفت:

  0

  0

  با سپاس. از. این. نوشته. وحدت. بخش. شما. اقای. رضایی. ودرود بر. اقای. حسین زتده. نماینده. مجلس.که طرحی. نو. وبا. اتگا. به. نسل. جدید. در خواهند. انداخت. اینشالله

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  احتمالا متن از سایت برداشته شده است

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام سوالاتی که از منتخب شما پرسیده شد همان سوالات را در قالب چندجمله تکرار شد اما در ارتباط به یادداشت شما روی چه حسابی جلوتر از برنامه های مجلس است آقای حسین زاده ، مشاور گرفتن شرایطی دارد یکی سطح علمی مشاوران است که هیچکدام از مشاورانش جزو چهره‌های علمی و از نخبگان نیستند در این مجلس که میخواهند آرای نمایندگان را شفاف کنند حضرتعالی از نماینده جانبداری می‌کنید ریسک بزرگی کردید مطلبی نوشتید محتوای آن گنگ است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان