میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 فوریه 2017 ساعت 6:07 ب.ظ سرویس:مطلب شما 4 دیدگاه 940 بازدید

نقدی بر مراسم دهه فجر در لارستان/ چرا مراسم را مخصوص افراد «کت و شلوار پوش» کرده اید؟!

نقدی بر مراسم دهه فجر در لارستان/ چرا مراسم را مخصوص افراد «کت و شلوار پوش» کرده اید؟!

آفتاب لارستان: مطلب پیش رو با امضای «شهروند عادی» برای این سایت ارسال شده است که نقدی است بر مراسم آغاز دهه فجر در لارستان. در این مطلب ادعا شده مردم عادی را به باند فرودگاه لارستان که مراسم در آن برگزار شده، راه نداده اند! بخش هایی از این مطلب را در ادامه بخوانید:

***

New-77Imageمراسم آغاز دهه فجر امسال و ورود نمادین حضرت امام خمینی(ره) برخلاف سال های قبل که در چهار راه پیروزی و با استفاده از پله هواپیما انجام می شد امسال در فرودگاه لارستان و با استفاده از یکی از هواپیماهای ایران ایر انجام شد.

این تصمیم البته تصمیم جالبی است و باعث تنوع و جذابیت بیشتر می شود اما مشکل آنجاست که در این مراسم مردم عادی را راه نمی دادند و مراسم به تعدادی از مسئولان یا افراد کت و شلوارپوش ختم شد.
اینکه می گویم افراد کت و شلوار پوش هم بنده خودم دیدم که مسئولان و هرکسی کت و شلوار پوشیده بود را بدون اینکه بپرسند کی هست به باند فرودگاه راه می دادند اما مردم عادی و ازجمله بنده که با لباس عادی در مراسم شرکت کرده بودم خیر!!

سوالی که از مسئولان محترم برگزارکننده مراسم داریم این است آیا ما انقلاب کردیم که مسئولان، خود را از مردم عادی جدا کنند؟ مگر انقلاب ما مردمی ترین انقلاب قرن نبود؟ آیا ادامه این روند جشن انقلاب را به مراسم کلیشه ای و رسمی و غیرمردمی شبیه دیگر کشورها نمی کند؟

البته ممکن است پاسخ داده شود این کار بدلیل مسائل امنیتی فرودگاه انجام شده است که در پاسخ باید گفت: پس چطور مردم عادی با کت و شلوار وارد شدند؟ کلا اگر قرار است مردم نباشند اصلا چه اصراری به برگزاری مراسم در فرودگاه است؟ و سوالات دیگر. لطفا مسئولان برگزارکننده پاسخگو باشند.

شهروند عادی


4 نظر

 1. علی گفت:

  0

  0

  بعﺽی مسوولین اصرار دارن که ظواهر حفظ بشه هر چند کلیشه ای و نمادین

 2. شهروند گفت:

  0

  0

  این دفعه یادمون باشه وقتی میخواییم جایی بریم حتما کت و شلوار بپوشیم

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  از بی تجربگی معاون است

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  کت وشلوار هم از فرماتداری ویژه بگیرید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان