میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 فوریه 2017 ساعت 10:28 ب.ظ سرویس:مطلب شما 2 دیدگاه 1,216 بازدید

نقد شهروند خوری به پلیس ۱۱۰ را شورای این شهر پاسخ داد

نقد شهروند خوری به پلیس ۱۱۰ را شورای این شهر پاسخ داد

آفتاب لارستان: در پی درج مطلبی با امضای «تعدادی از شهروندان خوری» در این سایت با عنوان «درخواست مردم خور برای برخورد با مردم آزاران شهری» (اینجا) حالا رئیس شورای شهر خور در این خصوص نامه ای به فرمانده نیروی انتظامی لارستان نوشته و نسخه ای از آن را نیز برای سایت آفتاب لارستان ارسال کرده است.

در بخشی از این نامه البته انتقادی نسبت به سایت آفتاب لارستان مطرح و خواسته شده رسانه های منطقه قبل از درج مطلبی از صحت آن مطمئن شوند. در این باره ضمن احترام به نظر شورای اسلامی شهر خور، ذکر چند نکته لازم است:

اول اینکه اصل و جوهر این مطلب کذب نبوده و در همین جوابیه نیز ذکر شده با فرد مورد اشاره توسط پاسگاه برخورد شده است.

دوم؛ در مقدمه مطلب مورد اشاره توسط این سایت «عدم تایید مستقل صحت مطلب» قید شده است و درج آن بر اساس اصل آزادی بیان و انعکاس صدای مردم است که جزو مرامنامه این سایت محسوب می شود.

سوم اینکه باید توجه داشت اطمینان کامل از صحت مطالب خصوصا مطالب ارسالی مخاطبان، نه ممکن و نه حتی لازم است؛ (غیر از مباحث امنیتی حساس و مطالب تنش زای قومی، مذهبی و… و البته هتک حیثیت اشخاص و نهادها).

همه می دانیم تمام نهادها و سازمان ها و ادارات، واحد «روابط عمومی» دارند و اگر شایبه ای مطرح شد وظیفه آنهاست در این خصوص شفاف سازی کنند، جوابیه بنویسند و اطلاع رسانی نمایند.

در ادامه نامه شورای اسلامی شهر خور را بخوانید:

***

بسمه تعالی

فرماندهی محترم منطقه انتظامی لارستان

با سلام و تحیات

احتراما، درخصوص عملکرد نیروی انتظامی در خصوص ایجاد امنیت پایدار در شهر خور و حوزه های مرتبط به استحضار آن مقام عالی می رساند مردم از نیروی خدوم انتظامی لارستان، پلیس ۱۱۰ و بخصوص حضور فعال و مستمر کلانتری محترم ۱۳ لطیفی در تامین نظم و امنیت شهر، نماز جمعه و تمامی مراسم های رسمی و غیر رسمی و اعیاد و نیز انتخابات ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و شوراها، مبارزه با اراذل و اوباش و نظارت بر اماکن عمومی و گیم نت ها و حضور پر رنگ و برقراری نظم و امنیت در تمامی مراسمات ورزشی و اقدامات فرهنگی در زمینه چاپ و انتشار بروشور هشدارهای پلیسی که در این شهر تاکنون بی سابقه بوده است و کنترل و نظارت بر افراد غیربومی و غریبه، اتباع غیرمجاز و بیگانه و افاغنه و برخورد با افراد شرور و سارقین و حضور آن فرماندهی محترم و هیأت همراه در هفته ناجا در محل مسجد جامع قدیم شهر خور (جلسه پرسش و پاسخ) که مایه فخر و مباهات و موجبات خرسندی مردم شهر خور را فراهم آورده و منش و اخلاق نیکوی حضرتعالی و بخصوص ریاست محترم کلانتری ۱۳ لطیفی موج عظیمی از رضایتمندی شهروندان را از آن فرماندهی محترم و عوامل تحت امر را فراهم آورده است.

توضیحا اینکه درخصوص مطلب منتشر شده در سایت آفتاب لارستان توجه به نکات زیر ضروری به نظر می رسد:

اولا: هیچ گونه شکایت مردمی و تماس با ۱۱۰ گرفته نشده و در پلیس ۱۱۰ در این زمینه شکایتی ثبت نگردیده است.

دوما: ریاست محترم کلانتری ۱۳ لطیفی بصورت مشهود و حضوری با نام برده برخورد و تذکرات لازم را داده اند.

سوما: برخلاف مطلب درج شده هیچگاه فرد مزبور از صبح علی الطلوع تا ۱۲ شب چنین کاری انجام نداده است.

رابعا: به فرض وقوع چنین اشتباهی از سوی صرفا یک نفر از شهروندان، نبایست به کل شهر منتسب دانست و به اصطلاح، استقراء ناقص تعمیم ناروا نگردد تا خدای نکرده زحمات شبانه روزی، مطلوب و شایسته آن فرماندهی محترم و عوامل تحت امر، پلیس ۱۱۰ و کلانتری ۱۳ لطیفی نادیده گرفته شود.

خامسا: سایت هایی که اقدام به انتشار مطالبی می نمایند که طیف زیادی از مردم و مسئولین را در بر می گیرد جا دارد قبل از چاپ و انتشار در سایت یا روزنامه از مسئولین ذیربط درخصوص صحت و سقم موضوع، پرسش و تحقیقاتی به عمل آورند.

درخصوص مطالب درج شده فوق الذکر و سطح رضایتمندی مردم از نحوه عملکرد پلیس می توانید تحقیقات محسوس و نامحسوسی به عمل آورید و به عینه شاهد خواهید بود که رضایت شهوندان شهر و مسئولین و امام جمعه از پلیس و نیروی انتظامی درحد بسیار شایسته و بالایی قرار دارد و جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

با تقدیم احترامات شایسته

ناصر طالبی/ رپیس شورای اسلامی شهر خور


2 نظر

 1. سعید خوری گفت:

  0

  0

  والله منم باشم تعریف می کنم. فقط یه خواهش داریم ما شهروندان خور ازت ناصرجان:

  کمی هم درباره زمین خواری ها، کوه خواری ها، دخل و خرج شهرداری، شهردار […]، کانال ندایی که چهارسال افتادید توش، نامگذاری خیابان های خور به نام […]، ساخت پارک و گذاشتن نام […] و کاشی های شکسته میدون امام شافعی و ریختن نخاله توی پارک جنگلی پشت ساختمان شهرداری و دفتر شورا و پر شدن جاده شهرک از نخاله های آقایان […] و …هم بنویس واسمون. تا رضایت مندی ما ازتون کامل بشه….ممنون…یکی از شهروندان راضی از شورای خور!!

 2. احمدی گفت:

  0

  0

  و البته خوبه جناب ناصرخان درباره کارهای یواشکی شون جهت ساخت بیمارستان هم به مردم خور اطلاعاتی بدن. و مهم تر اینکه طبق کدام قاعده و قانون شهردار شهر در خور ساکن نیست و هر هفته […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان