میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 622 بازدید

نقش آگاهی‌بخشی و روشنگری معلمان در انتخابات اثرگذار است/باید خدمات دولت نسبت به معلمان و کارگران بازگو شود

فرماندار لارستان در جمع معلمان و فرهنگیان:

نقش آگاهی‌بخشی و روشنگری معلمان در انتخابات اثرگذار است/باید خدمات دولت نسبت به معلمان و کارگران بازگو شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: توسعه جوامع بشری مرهون زحمات معلمان است.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع معلمان شهرستان در سخنانی ضمن گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: ما هر چه داریم از جامعه انسانی ناشی از خدمات، فعالیت ها، اقدامات و تأثیرگذاری قشر عظیم معلمین است.

وی ادامه داد: اگر ما بخواهیم سیر تحول جامعه بشری را بررسی کنیم در همه دوره ها می بینیم که تمامی پیشرفت، توسعه و هر آنچه که در جامعه بشری از آن استفاده می شود به جهت خدمات و دلسوزی های معلمین بوده است و اگر جامعه ما از سطح خدمات رفاهی بالایی برخوردار است و اگر امروز پزشکان، مهندسان و دانشمندان بزرگی داریم که در راستای محرومیت زدایی از چهره کشور فعالیت می کنند و اگر در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، امنیتی و در تمامی ابعاد جامعه می بینیم که خدماتی به جامعة بشری ارائه می شود، یقیناً به صورت مستقیم یا غیر مستقیم معلمان در انجام این مهم نقشی فعال داشته اند.

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه معلمان بایستی قدر و جایگاه و منزلت و اهمیت کار خود را بدانند؛ خاطرنشان کرد:  معلم صرفاً نقش آفرینی آن در راستای درسی تخصصی اش نیست، بلکه بایستی رفتار، اخلاق و برخورد و نوع مدیریتش الگو و نمونه باشد و نوع پاسخگویی معلمان با دانش آموزان بصورت عملیاتی و عملکردی صورت پذیرد تا آینده جامعه را بسازد.

معاون استاندار فارس افزود: بعد از پیروزی انقلاب نقش آفرینی این قشر در ابعاد مختلف همچون در تثبیت انقلاب، پایداری انقلاب، ثبات سیاسی انقلاب، درون زا نمودن اقتصاد، و ارتقای مهارت علمی این مملکت تأثیرگذار بوده است و بخصوص در عرصه سیاسی توانسته است جامعه را متعادل و در بعضی مواقع از تندروی ها جلوگیری کند و متناسب با آرمانهای حضرت امام و مقام معظم رهبری نظام مدیریتی شایسته ای را در کشور حاکم کند.

وی با تأکید بر اهمیت آگاهی بخشی و روشنگری معلمان در جامعه، خطاب به همه فرهنگیان تصریح کرد: شما در عرصه انتخابات پیش رو با توجه به جایگاه اجتماعی که دارید می توانید نقشی واقع گرایانه برای انتخاب مردم در پیش بگیرید. فرماندار تصریح کرد: مهمتر از اینکه چه کسی انتخاب شود، آن نقش مشارکتی معلمان است که با مشارکت بالای مردم از طریق آگاهی بخشی، هم اقتدار بین المللی رقم خواهد خورد و هم توانمندی نظام اسلامی شکوفاتر خواهد شد و هم اینکه پاسخی محکم به استکبار جهانی است.

وی افزود: برای اقتدار ایران اسلامی، برای به رخ جهانیان کشیدن توانمندی ایرانی و اسلامی و هم برای اینکه فرهنگ انتخاباتی را در کشور جلوه گر نماییم، بایستی همه برای حضور حداکثری مردم همت کنیم تا نسل های آینده با اعتقادی راسخ به نظام دموکراسی و انتخاباتی مردم سالاری دینی این موضوع را ارج نهند و این ارمغان انقلاب اسلامی را گرامی بدارند.

حسنی با بیان اینکه وقتی از اقدامات دولت گفته می شود این اقدامات منحصر به یک فرد نیست؛ گفت: دولت، معلمان و کارمندان چند میلیونی هستند که برای خدمت به مردم کار می کنند که یقیناً اقداماتی که در کشور انجام می شود و خدمتی که به معلمین، کارگران و آحاد  مردم انجام شده، باید بازگو شود.

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: یقین بدانید اگر از عملکرد می خواهم صحبت کنم هدف دوراندیشی در راستای کارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی است و کارآمد شدن نظام به مراتب ارزش و اهمیتش فراتر از این است که احساس کنیم شاید یک درصد کار تبلیغی انجام بگیرد.

حسنی گفت: شما معلمان و فرهنگیان در راستای بحث مشارکت در انتخابات تا می توانید فعال باشید و یقین بدانید که همکاران شما در فرمانداری با تعامل هیأت های اجرایی، نظارت و بازرسی که همه برخاسته از بطن مردم هست، تا آنجا که توان دارند در راستای امانتداری رأی مردم و در راستای برگزاری انتخاباتی قانونمند، قاعده مند و سالم و با مشارکت حداکثری مردم تلاش خواهندکرد.

پیش از این نیز محمد فیاض پور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان به ارائه عملکرد این مدیریت پرداخت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان