میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 فوریه 2015 ساعت 6:40 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,207 بازدید

نقش زنان انقلاب در همايش «نسل آينده» بررسي شد

8نقش زنان انقلاب در همايش «نسل آينده» بررسي شد

دفتر نماينده مردم لارستان، خنج و گراش: روز چهارشنبه ۱۵ بهمن سال جاري تالار وحدت لارستان شاهد همایش با شکوه «نسل آیینه»  بود که با همت دفتر نماینده، اداره آموزش و پرورش، سفیر آفتاب به مدیریت سرکار خانم سعیدی نژاد برگزار گردید.

این نشست که با حضور دکتر جعفرپور، حجت الاسلام نور بخش امام جمعه محترم لار، فیاض پور معاون مدیرکل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان، حجت الاسلام سید حسن آیت الهی از بیت حضرت آیت الهی، خانم موسوی لاری همسر مکرمه آیت اله موسوی لاری، دکتر اقتداری رئیس شورای اسلامی لار، رفعت حقیقی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، اخوت دبیر کانون های فرهنگی و مساجد لارستان، سرگرد شادمانی از نیروی انتظامی لارستان با هدف بزرگداشت بانوان نسل اول انقلاب، بازگویی خاطرات حضور زنان در روزهای پیروزی انقلاب برگزار گردید.

در این همایش که با اجرای سرود و سخنرانی و خاطره گویی چند نفر از بانوان همراه بود دکتر جعفرپور به سخنرانی پرداخت. وی ابتدا به نقش ممتاز و تأثیرگذار بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار نمود به طور مسلّم  نقش زنان چه در حیطه مثبت و چه منفی در مسائل فرهنگی بیش از مردان می باشد.

سپس دکتر جعفرپور به وجود برخی از آسیب های فرهنگی و اجتماعی موجود همچون رشد طلاق، ازدواج دیرهنگام، برخی مفاسد اخلاقی، معضلات ناشی از بیکاری اشاره کرد و راه برون رفت از این وضعیت را در درون خانواده ها دانست که والدین در کنار مسئولیت تامین نیازهای مادی فرزندان باید به موضوع نیازهای فرهنگی و اخلاقی نیز توجه و وقت گذاری کنند.

وی افزود: بعد از خانواده، مرکز تعلیم و تربیت نقش اساسی در رشد فرهنگی نوجوانان و جوانان دارند. دکتر جعفرپور با اشاره به تاثیر منفی رسانه های بیگانه که امکان پیشگیری از ورود آن به فضای خانه ها وجود ندارد، راه چاره را در مصونیت بخشی و رشد اعتقادی نسل نو دانست.

نماینده مردم در پایان از گروه های مختلف بانوان فعال در سطح شهر درخواست نمود با همدلی و همکاری به صورت منسجم فعالیت نمایند و نماینده و دفتر نیز پذیرای پیشنهادها و پشتیبان طرح های آنان خواهند بود.

12IMG_0222 6 7 8 10 13 9 11 2 3 5 1

 


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  کدوم بیسوادی باز اسامی افراد را کم نوشته ، سید محمد حسن آیت اللهی بنویسید ، اگر سخته تونه اسامی را درست وکامل بنویسید خوب ننویسید اصلا

  • آرش گفت:

   0

   0

   شما حق توهین و جسارت به هیچ شخصی رو نداری درضمن اگر شما باسواد باشی و یا اینکه تا به حال این کارا رو انجام داده باشی میدونی اشتباه پیش میاد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان