میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 آگوست 2014 ساعت 2:30 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی, گزارش تصویری بدون دیدگاه 2,851 بازدید

نماينده و فرماندار لارستان بيش از يك ميليارد تومان پروژه در «بيرم» افتتاح كردند+ گزارش تصويري

نماينده و فرماندار لارستان بيش از يك ميليارد تومان پروژه در «بيرم» افتتاح كردند+ گزارش تصويري

چند طرح عمرانی و بهداشتی با حضورنماینده مردم و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان در بخش بیرم لارستان با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته ی پرشکوه دولت چند طرح عمرانی، زیربنایی و بهداشت و درمان با حضور علی اکبر نجیب زاده  معاون استاندار و فرماندار لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم شهرستانهای لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی،عبدالکریم نباتی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی فارس، دکتر حسین فرامرزی رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان و معاونینش، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید حسین زندوی امام جمعه، بهادر زارعی بخشدار، شهردار، اعضا شورای اسلامی شهر و بخش، تعدادی از مسؤلین ادارات شهرستان و معتمدین و خیرین و مسؤلین محلی،در بخش بیرم لارستان با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال افتتاح شد.

راه اندازی شعبه اقماری تامین اجتماعی بیرم، بهره برداری از ساختمان جدید بخش بستری اطفال بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم با تمامی امکانات و تجهیزات پزشکی، با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط خیر حاج محسن حداد و از محل اعتبارات دانشکده علوم پزشکی لارستان،ساختمان دهیاری روستای محمد قاسمی در زمینی به مساحت ۳۵۰ متر مربع با زیربنای ۹۵ متر مربع با اعتباری افزون بر ۶۰۰ میلیون ریال،ساختمان دهیاری روستای آبکنه در زمینی به مساحت ۳۸۶ متر مربع با زیربنای ۹۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال و احداث ۶ دستگاه پست هوایی در شهر بیرم و ۳ دستگاه در  روستاهای آبکنه، بالاده و محمد قاسمی با هدف رفع افت ولتاژ برق برای ۵۷۰ خانوار، همراه با ۱۷۰۰ متر شبکه فشار متوسط و ۷۰۰ متر شبکه فشار ضعیف باهزینه ای بیش از ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار، از اهم طرح هایی بود که امروز توسط مسئولین شهرستان در بخش بیرم ،افتتاح شد.

معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ويژه لارستان در آیین بهره برداری از این پروژه ها در سخنانی اظهار داشت:بحمدلله در منطقه لارستان آرامش و همدلی زیادی بین مردم  وجود دارد که بایستی قدر آنرا دانست. چون این وحدت و همدلی است که باعث رشد و توسعه منطقه می شود.علی اکبر نجیب زاده در ادامه  خواستار مشارکت همه مردم در توسعه و آبادانی شهرها و روستاههای منطقه لارستان  شد.

فرماندار لارستان در پایان سخنانش از همه خیرین و نمایندگان خیر بخش بیرم که در راستای رشد و توسعه این بخش همت نموده اند؛ تشکر کرد.

DSC_0001 DSC_0005 DSC_0020 DSC_0030 DSC_0033 DSC_0048 DSC_0057 DSC_0061 DSC_0067 DSC_0069 DSC_0070 DSC_0074 DSC_0976 DSC_0978 DSC_0982 DSC_0986 DSC_1002 DSC_1008 DSC_1010 DSC_1013 DSC_1018 DSC_1023 DSC_1028 DSC_1042

 

 

 

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان