میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 آوریل 2015 ساعت 1:13 ق.ظ سرویس:اجتماعی 4 دیدگاه 2,206 بازدید

نمايندگان فارس پيش از سفر رئيس جمهور به ديدار معاون اجرايي او رفتند

نمايندگان فارس پيش از سفر رئيس جمهور به ديدار معاون اجرايي او رفتند

سايت دكتر جمشيد جعفرپور از ديدار هفته پيش نمايندگان فارس و استاندار اين استان با شريعتمداري معاون اجرايي رئيس جمهور خبر داده است. اين سايت در اين باره چنين نوشته است: پیرو اعلام سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به فارس و به منظور تصمیم گیری لازم در خصوص تاثیرگذاری بیشتر سفر هیئت دولت، جلسات مختلفی با حضور مجمع نمایندگان استان و نماینده ولی فقیه در فارس، استاندار فارس و معاونین وی در شیراز و جلسات دیگری نیز هفته گذشته در این خصوص بین مجمع نمایندگان فارس، استاندار فارس و دکتر شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور در تهران برگزار شد و مسائل و پیشنهادات متعددی در این جلسات مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

shariatmadari

دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی در این خصوص طی سخنانی بیان داشت: در این جلسات موارد مختلفی مطرح شده که از مهمترین آنها می توان موضوع انتقال آب خلیج فارس به لارستان بزرگ را نام برد.

عضو مجمع نمایندگان فارس اظهار امیدواری کرد که سفر هیئت دولت به فارس باعث رونق اقتصادی و صنعتی و تسریع در اتمام پروژه های نیمه تمام استان بویژه حل نیازهای اساسی شهرستان های لارستان، خنج و گراش و رفع موانع موجود گردد.


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  نتیجه؟ ۵ کیلومتر

 2. غضنفر گفت:

  0

  0

  انتقال آب خلیج فارس به لار!!!!!!!!!!!!!!!!! بی خیال بابا دکتر راضی به زحمت نیستیم

 3. دانشجوی لاری گفت:

  0

  0

  راه آهن لار رو بگین سریع بکشند

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  جبزي كه مي شنويم سهميه شهرستانهاي ديكر إز سَفَر رياست جمهوري خيلي بيشتر است إز جمله لامردي كه بايد به مردم لامرد تبريك كفت كه جنين نماينده بر تلاش ودلسوز دارند مسولين لار إز أين فرصت استفاده كنيد وحركتي كنيد كه ديگران إز ما خيلي جلو ترند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان