میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 آوریل 2019 ساعت 10:26 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 255 بازدید

نمایشگاه آثار «معرق» هنرمند تبریزی در «هنرسرای شهروند» به کار خود پایان داد+ عکس

نمایشگاه آثار «معرق» هنرمند تبریزی در «هنرسرای شهروند» به کار خود پایان داد+ عکس

نمایشگاه آثار معرق با هنرمندی «عزیزه ناصری» که از ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۷ آغاز به کار کرده بود، به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، این نمایشگاه که به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی این شهرداری برگزار شده بود در روز شنبه ۱۷ فروردین ماه جاری پس از یک ماه فعالیت با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار به کار خود پایان داد.

در این نمایشگاه بیش از ۴۰ اثر نفیس از عزیزه ناصری هنرمند متبحر تبریزی به نمایش گذاشته شده بود که مورد استقبال عموم شهروندان قرار گرفت.

عزیزه ناصری ضمن تاکید بر دست ساز بودن کلیه آثار گفت: این آثار بدون دخالت هیچ ابزاری ماشینی (نظیر لیزر) تولید شده و به همین دلیل قیمت غالب آن ها بسیار بالاتر از آثار ماشینی است.

این هنرمند در ادامه گفت: «قیمت گذاری این آثار توسط اساتید مطرح ایران انجام می شود. گران ترین اثری که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد، تابلوی نفیسی با موضوع«منظره» و با تکنیک «تفکیک رنگ» بود که ۲۰۰ میلیون ریال قیمت گذاری شده بود. در اجرای این تابلو از بیش از هزار قطعه چوب نظیر افرا، گردو، عناب، کرات، اقاقیا، زرشک، نارنج، توسکا استفاده شده است».

گفتنی است برنامه آینده هنرسرای شهروند نمایشگاه آثار طراحی و نقاشی استاد باقر عباس زاده است که در روز جمعه ۲۳ فروردین ماه افتتاح خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان