میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۵ ق.ظ سرویس:شهر و شهروند بدون دیدگاه 190 بازدید

نمایشگاه «بِِرکَ» در نگارخانه سبز لار گشایش یافت

نمایشگاه «بِِرکَ» در نگارخانه سبز لار گشایش یافت

نمایشگاه گروهی «بِرکَ» متشکل از آثار تعدادی از هنرمندان لارستان در بخش های عکس، نقاشی و ویدئوآرت شب گذشته در نگارخانه سبز گشایش یافت و تا ۲۷ اردیبهشت ماه هرشب ساعت ۲۱ تا ۲۳ ادامه خواهد داشت.

در این نمایشگاه که به همت نهضت احیای برکه های لارستان وهمکاری اداره ارشاد، فرهنگسرای مرتضوی، اداره میراث فرهنگی و دانشگاه علمی کاربردی تدارک دیده شده است آثار هنرمندانی از جمله علیرضا غفوری زاده، آرش ممتاز، حمید پورعلی، سیده فاطمه میرجلیلی، سعید باقریه، محمد پاسیار، آرش بنی زمانی، ریحانه دوست کامی، صابره رایگان، فاطمه ستاره، زهرا ستاره، آریا جعفرزاده، حمیدرضا دلبخش، فاطمه پشوتن و علی صادق عرضه شده است.

همچنین قرار است پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت در این نمایشگاه شعر و مقاله خوانی نیز انجام شود و روابط عمومی این نمایشگاه فراخوانی را به شرح زیر منتشر کرده است:

نمایشگاه «بِرکَ» قصد دارد پنجشنبه شب در محل برگزاری نمایشگاه واقع در نگارخانه سبزلارستان، شب شعر ومقاله خوانی با موضوع برکه برگزار نماید، لذا از شما فرهیخته گرانقدر دعوت بعمل می آید.

دوستانی که مایل اند شعرخوانی و مقاله خوانی را انجام دهند، لطفا نام ونام خانوادگی خودرا به شماره واتساپ زیر، جهت هماهنگی و زمانبدی برنامه، ارسال فرمایند.

واتساپ (جعفرزاده)

۰۹۳۹۹۸۲۸۳۳۰

*روابط عمومی نمایشگاه بِرک*


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان