میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 ژانویه 2014 ساعت 4:35 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 3 دیدگاه 2,585 بازدید

نمایش «عشق و آفساید» را در تالار فردوسی لار ببينيد

eshgh va ofsaidنمایش «عشق و آفساید» را در تالار فردوسی لار ببينيد

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان: نمایش «عشق و آفساید» نوشته  محمدجواد صفایی به کارگردانی جمشید طاهریان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و انجمن نمایش به روی صحنه می رود. در این نمایش علی اکبر طاهریان، مرجان افروز و شیوا منتظری بازي مي كنند.

اين نمايش از  ۸  تا ۲۰  بهمن ماه،  ساعت ۱۸:۳۰ در تالار فردوسی لار پذیرای علاقمندان به هنر تئاتر شهرستان است. علاقه مندان براي ديدن اين نمایش می توانند از خانه فرهنگ، (شهرجديد، جنب كتابخانه عمومي) بلیط تهیه نمایند.


3 نظر

 1. تئاتري گفت:

  0

  0

  بازي اين سه بازيگر را در نمايش قبلي شان (گزارش شاه كشي) ديديم و لذت برديم. خصوصا خانم افرزو كه با بازي خود همه را تحت تاثير قرار داد. به همگي اين هنرمندان خسته نباشيد مي گوييم خصوصا آقاي جمشيد طاهريان كارگردان موفق اين گروه.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  متاسفانه در روند تئاتر شهرستان هر روز به عقب و عقب تر برمیگردیم. شهرستان های دیگر با کارهای خوب و اثرگذار به جشنواره های بزرگی مثل فجر میروند ما تازه شروع کرده ایم به اجرا کردن نمایشهایی مثل عشق و افساید….. ان هم از یک ادمی که پیشینیه هنری خوب و قوی در جشنواره هایی مثل فجر دارد : اقای طاهریان

  • جمشید طاهریان گفت:

   0

   0

   دوست بزرگوار و ناشناس من یکی از علت های به قول شما ، پیشرفت ته آتر در شهرستان های دیگر و حضور در جشنواره های فجر ؛ نقد منصفانه و علمی و رو در روست ، و نه مثل شما و امثال شما که پشت جهالت خود پنهان شده اید با سپاس از دوست ناشناس. جمشید طاهریان

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان