میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 فوریه 2015 ساعت 9:06 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 927 بازدید

نمایش ۴۱ فیلم در یازدهمین جشنواره کل گراش

نمایش ۴۱ فیلم در یازدهمین جشنواره کل گراش

Kal11-gozineshگریشنا: با نهایی شدن روند بررسی فیلم‌های رسیده به یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه کل گراش، ۴۱ فیلم برای نمایش در پنج بخش این جشنواره انتخاب شد.

سایت جشنواره کل ۲۸ بهمن سیاهه فیلم‌های دوره یازدهم را منتشر کرد. (اسامی فیلم‌ها را ببنید)  ۱۹ فیلم در بخش داستانی با هم رقابت می‌کنند که سهم شیرازی‌ها ۱۰ فیلم است. فیلم‌هایی از شهرستان‌های گراش، ممسنی، کازرون و فسا نیز در این بخش حضور دارند. در بخش مستند ۹ فیلم حضور دارد ۶ فیلم از شیرازی‌ها به همراه فیلم‌هایی از گراش، جهرم و ممسنی و در بخش تجربی ۵ فیلم نمایش داده می‌شود که هر پنج فیلم این بخش از شیراز است.

امسال هیات انتخاب بخش میراث فرهنگی ۱۰ فیلم را برای این بخش انتخاب کرده است که ۴ فیلم در مسابقه مستند نیز حضور دارند. بخش میراث فرهنگی به صورت ویژه به ثبت آثار فرهنگی ملموس و ناملموس توجه دارد و دارای هیات دوران مستقل است.

فیلمسازان گراشی امسال در راهیابی به بخش مسابقه موفق‌تر بودند. پنج فیلم از فیلمسازان گراشی به جشنواره امسال ارسال شد که برای تشویق فیلمسازان جوان و نوجوان تمامی آن‌ها نمایش داده می‌شود.

پلاک ۲۷ در ژانر اکشن از محمدرضا خواجی و وهم در ژانر ترسناکی از سعید روانبخش در بخش مسابقه داستانی حضور دارند. مستند سنگ‌آب ساخته حامد نیسازی در بخش‌های مستند و میراث فرهنگی حضور دارند. دو فیلم گنج از یاد رفته از سعید روانبخش و خواب آشنا از فرزاد رجاییان تنها در بخش گراش نمایش داده می‌شود.

یازدهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه کل گراش ۱۸ تا ۲۰ اسفندماه برگزار خواهد شد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان