میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 فوریه 2017 ساعت 1:01 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,373 بازدید

نماینده لارستان در پیکارهای چندجانبه کشتی در فسا سوم شد

نماینده لارستان در پیکارهای چندجانبه کشتی در فسا سوم شد

داود عسکرپور/خبرگزاری ایرنا: سرمربی تیم کشتی شهید مسعود جاهدی لارستان گفت: این تیم کشتی با کسب سه مدال طلا، یک نقره و سه برنز پس از تیم های فسا و جهرم بر سکوی سوم رقابت های چند جانبه کشتی جام جهان پهلوان تختی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر که به میزبانی فسا برگزار شد، قرار گرفت.

علی اکبر عسکرپور یکشنبه در گفت و گو با ما اظهار داشت: در این دوره از مسابقات محمد حسینا، محمدرضا عسکرپور و علیرضا باقریان با غلبه بر تمامی رقبای خود عنوان نخست را از آن خود کردند.

کشتی

وی در معرفی دیگر افتخارآفرینان این تیم گفت: همچنین محمدصالح رضایی مدال نقره را بر گردن آویخت و ابراهیم ملتفت، حسین قاسمی فرد و حسین فتحی نیز مقام سوم را کسب کردند.

سرمربی تیم کشتی شهید جاهدی افزود: حسن امین پور و داود عسکرپور به عنوان مربی، هدایت کشتی گیران تیم شهید مسعود جاهدی لارستان را بر عهده داشتند و عبدالحمید رضایی و عبدالنبی عسکری زاده سرپرست این تیم بودند.

علی اکبر عسکرپور در پایان خاطرنشان کرد: رقابت های چند جانبه کشتی جام جهان پهلوان تختی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با شرکت بیش از ۱۵۰ کشتی گیر رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان و شش تیم شهید جاهدی لارستان، استهبان، جهرم، ارسنجان و دو تیم از فسا در مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان فسا برگزار شد.

photo_2017-02-12_11-00-51


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان