میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 مارس 2017 ساعت 1:33 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,026 بازدید

نماینده لامرد: آزادراه لامرد به پارسیان با بودجه ۳۶۰ میلیاردی ساخته می‌شود

طی مدت دو سال و با مشارکت صد درصدی بخش خصوصی

آزادراه لامرد به پارسیان با بودجه ۳۶۰ میلیاردی ساخته می‌شود

سید محسن علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا در فارس، اعلام کرد: هیأت وزیران در جلسه مورخ ۲۵ اسفندماه ۹۵ ، مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای تعدادی از پروژه­‌های راه­سازی از جمله آزادراه لامرد به پارسیان به طول حدود ۴۵ کیلومتر با برآورد تقریبی ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال (۳۶۰ میلیارد تومان) را صادر کرد.

وی ضمن تقدیر از همکاری‌های مدیرکل راه و شهرسازی لارستان، اظهار کرد: نشست‌های متعددی به منظور انعقاد تفاهم‌نامه و قرارداد با سرمایه‌گذار پروژه آزادراه لامرد-پارسیان با آخوندی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی، امینی معاون برنامه‌ریزی وزارت راه، خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور و اعضای هیأت مدیره شرکت زیرساخت از جمله میرشفیع معاون آزادراه‌های کشور برگزار شد تا این پروژه مهم اجرایی شود.

علوی در ادامه از همکاری‌های مسئولان وزارت راه و شهرسازی تقدیر و تشکر کرد و گفت: آزادراه‌ها با مشارکت سرمایه‌گذاران ساخته می‌شود و آزادراه لامرد- پارسیان یکی از بزرگترین پروژه‌های راهسازی است که با مشارکت ۱۰۰ درصدی بخش خصوصی ساخته می‌شود که مشارکت صفر تا صد بخش خصوصی در اجرای این آزادراه جنوب کشور بی‌سابقه است.

وی در پایان گفت: اجرای این آزادراه باعث ۴۵ کیلومتر کاهش مسیر می‌شود و دسترسی استان فارس و علی‌الخصوص شهرستان لامرد را به دریا تسهیل می‌بخشد و از سویی مهم‌ترین زیرساخت‌های تشویق سرمایه‌گذاران در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد محسوب می‌شود که موجب رونق اقتصادی در امر صادرات و واردات می‌شود.

لازم به ذکر است، آزادراه لامرد-پارسیان به طول ۴۵ کیلومتر و شامل سه خط رفت و سه خط برگشت بوده و عرض متوسط آن ۱۶.۴۵ متر و جمعاً ۳۲.۹ متر است و مطابق قرارداد می‌بایست در مدت دو سال توسط سرمایه‌گذار بومی اجرایی شود.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  فرق فرق
  توجه نماینده محترم لار به رقم ۳۶۰میلیارد و فعل میشود ایا جلب نشده است
  با ۷٫۵ میلیارد و فعل جذب شده مقایسه شود
  من یه جورایی ناامید شدم
  افرین بر نیروهای پرتوان افرین بر اقای محسن علوی ۳۶۰ ملیارد تومان &افرین باری کلا وقتی میری لامرد باید زیر پاهات رت با مژه جارو کنند
  ۳۶۰ میلیارد مال شما سبد اصول گرایی مال ما

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  چه ربطی به اصولگرایی داره . مهم اینه که فعلا لامردیها از موقعیت پیش امده یعنی دولت اصلاح طلب و وزیر لامردی ….‌ و چندین و چند معاون وزیر و مدیر کل و …. دارن نهایت استفاده را میبرن .اما ما در زمانی که به اصطلاح رییس جمهور همراه . وزیر کشور به اصطلاح لاری نماینده مجلس لاری استاندار لاری و چندین فرماندار و استاندار لاری دارایی مسئولیت در سایر نقاط کشور و مهمتر ارتباط بسیار نزدیک علمای شهر با دولت ان زمان داشتیم چه دست اوردی برای ما لاریها داشت.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان