میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 مارس 2021 ساعت 4:37 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 274 بازدید

نماینده «مستقل» هم لیستی «تمام اصولگرا» برای لارستان معرفی کرد!

«حسین‌زاده» اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها را منصوب کرد

نماینده «مستقل» هم لیستی «تمام اصولگرا» برای لارستان معرفی کرد!

همانطور که می‌دانید ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا از چهارشنبه ۲۰ اسفندماه به مدت یک هفته آغاز می‌شود اما آنچه این روزها حداقل در بخشی از گروه‌های جامعه مورد بحث واقع شده لیست افراد هیئت نظارت بر این انتخابات است که برخلاف دیگر انتخابات بجای شورای نگهبان توسط «نماینده مجلس» معرفی و منصوب می‌شوند.
این لیست در ادوار گذشته بنا به رویکردِ واضحِ سیاسی نماینده سابق از طیف اصولگرای لارستان انتخاب می‌شد اما برای این دوره باتوجه به ادعای «مستقل» بودن نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز این توقع می‌رفت افرادی از دو طیف سیاسیِ غالب در لیست حضور داشته باشند. توقعی که حالا مشخص شد برآورده نشده است!
طبق اطلاع «آفتاب لارستان» این لیست برای شهرستان لارستان هرچند با لیست دوره قبل متفاوت است اما همچنان متشکل از افرادی با یک طیف فکری و سیاسی مشابه است.
لیست هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان لارستان معرفی شده توسط مهندس حسین‌زاده، آقایان: «غلامرضا نیکنام»، «عبدالرضا معتمد»، «علی‌اکبر یزدی»، «محمدجواد نیسانی» و «روح‌الله زرگری» هستند.
این موضوع باعث شد تا ملاک انتخاب این افراد را در پرسشی از مسئول روابط عمومی نماینده مجلس بپرسیم که درپاسخ به بیان این جمله کلی اکتفا شد: «ملاک انتخاب تنها پایبندی افراد به مبانی و ارزش‌های اساسی اسلام و انقلاب و تقوای دینی و سیاسی بوده و در این تصمیم، جناح‌بندی‌های [سیاسی] افراد دخیل نبوده است.»
گفتنی است لیست اعضای هیئت نظارت بر انتخابات چهار سال پیش که توسط دکتر جعفرپور معرفی شد نیز شامل آقایان: «حسین پیروز»، «ایرج نظافت»، «ابراهیم روشن‌ضمیر»، «هادی جهانگیری» و «احمد شریفی» بود.

 


5 نظر

 1. لاری وقضیه استقلال رای گفت:

  2

  0

  نماینده مستقل در شرایط فعلی معنی ندارد برای اینکه هیچ گروه ودسته ای برنامه وهدفی را ندارد امروز مستقل وفردا اصولگرا هستند با توجه به قدرت وفشار حاکم بر مملکت حرکت میکنند اری بادر جان

 2. ناشناس گفت:

  0

  1

  ایشان به ظاهر جهت جمع رای آوری خودش را به عنوان نماینده مستقل معرفی کرد. نماینده سابق در هنگام انتخابات عمدا کنار نرفت که ایشان رای بیاورد و این نماینده مدیون نماینده سابق است. البته اینها بنوعی از قبل با هم بسته بودند چون هردو در یک خط و یک خط فکری بوده و هستند. دلیلش از انتخاب این اعضا می توان پی ببرید. عکس شما هم گویای تایید این مطلب است.

 3. بازنشسته فرهنگی گفت:

  0

  0

  برادر جان درین مملکت در این شرایط مستقل بودن کیلویی چنده خدا پدر ومادر همه را بیامرزد

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  خداروشاکریم بروجردی رای نیاورد و پیروز نشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان