میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 می 2020 ساعت 10:06 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 313 بازدید

نماینده منتخب نقشی در راه اندازی دو آزمایشگاه کرونا در لار و گراش نداشته است

جواب روابط عمومی «حسین زاده» به یادداشت انتقادی «جمشیدی»

نماینده منتخب نقشی در راه اندازی دو آزمایشگاه کرونا در لار و گراش نداشته است

آفتاب لارستان: پیرو درج یادداشت «درحسرت توسعه در سرزمین تجار» نوشته محمدعلی جمشیدی، مدیر مرکز آموزش و توسعه بازرگانی لارستان و انتقاد وی به انجام کارهای موازی و هزینه بر در لار و گراش مثل راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در قالب شکوائیه خطاب به نماینده منتخب، حالا روابط عمومی مهندس «حسین حسین زاده» پاسخی به این مطلب نوشته و برای آفتاب لارستان ارسال کرده که در ادامه می خوانید:

***

با تشکر از جناب جمشیدی بابت ارائه این نظرات ارزشمند، ذکر چند نکته درمورد یادداشت اخیر ایشان قابل ذکر است:

۱)ماهیت متن منطقی بیان شده است اما به نظر می رسد که بیش حد ناسیونالیستی به موضوع نگاه کرده‌اند. خصوصاً این‌که ایشان مدیر آموزش و توسعه بازرگانی هستند که جا دارد از تجربیات دیگر بزرگان و نخبگان استفاده کنند.

۲)نکته دیگر این‌که ایشان در این یادداشت اشاره ای به نماینده فعلی جناب دکتر جعفرپور نکرده‌اند. حالا بماند که اساساً خرید وتجهیز این دو مرکز ارتباطی به نماینده نداشته و ندارد و به نظر می‌رسد ایشان بی‌اطلاع از این قضیه هستند و امیدواریم که تحت تاثیر گروه یا فردی قرار نگرفته ‌باشند وگرنه با یک تحقیق ساده می‌توانستند مطلع شوند که جناب مهندس حسین زاده هیچ نقشی در این موضوع نداشته‌اند.

۳)می دانیم که مجلس جدید هنوز شروع به کار نکرده است که دوستان بعضاً با مطالب مغرضانه و غیرواقع درصدد ایجاد شکاف و بیان مواضع نه‌چندان پخته هستند.

امیدواریم خداوند به حق این ماه عزیز قلوب همه مومنین و مومنات را به هم نزدیک گرداند.


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  جناب نماینده بدانند آقای جمشیدی اهل […] هستند، پس لطفا به لاری ها انگ ناسیونالیسم نزنید

 2. محمود گفت:

  0

  0

  جناب جمشیدی‌ اول بایدتحقیقات کا مل انجام میدادین بعداینجورتهمت مردم بزنین منتخب مردم هنوزواردمجلس نشده اندچرامیخوایین از الان اختلاف بندازین

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  امیدواریم خداوند به حق این ماه عزیز قلوب همه مومنین و مومنات را به هم نزدیک گرداند.با این دعا …و با گسترش و ترویج زبا ن اچمی بجای زبان لاری . !!!! واقعا که شما !!!!!!!!!!!!

 4. انصاف گفت:

  1

  0

  روابط عمومی نماینده منتخب سلام: نیاز به این جواب نبود می گفتید حرفتان درست است ولی ما دخیل نبوده ایم. بسیاری از جملات بوی تفرقه و تکذیب بیهوده می دهد اگر این شیوه را پیش بگیرید بسیاری از جوانان از نوشتن صرفنظر می کنند به فرض محال که یک نفر هم به قصد تخریب این کار رابکند.بهتر است از فرصت رمضان استفاده کرده و به وصایای شهید این ماه علی بن ابیطالب عمل کنیم مطالعه تفسیر نامه ۵۳ را به شما و نماینده محترم و عزیز توصیه می نمایم.موفق باشید

 5. لار گفت:

  0

  0

  ببخشید از دوستان .
  قلبا اینجوری نبودم و دوستدار ارتباط دوستانه هستم اما با هجمه ضد لاری که از سمت گراش هدایت می شود
  جاد دارد یادآوری کنم مطلب گذشته خودم که بخش های شهرستان شده در آینده شاهد اعتراض بخش های خود خواهند بود
  .
  گراشی های عزیز قبلا از دور نشسته بودید می گفتید لنگش کن …. حالا بفرمائید شما ۱۱ سال شهرستان هشتید و یک بخش دارید حتی همین را هم نتونستید راضی نگه دارید (ما می دانیم و درک می کنیم مشکل چیست اما شما همیشه با نیت بد ضد لار حرف می زنید )

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان