میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۳:۳۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 456 بازدید

نماینده گراش، برنده‌ی نخستین رقابت مرحله پایانی فوتبال جوانان کشور

در مسابقاتی که به میزبانی شهرستان گراش برگزار می‌شود

نماینده گراش، برنده‌ی نخستین رقابت مرحله پایانی فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش گفت: اولین بازی از مرحله پایانی گروه دو مسابقات جوانان باشگاه‌های کشور بین دو تیم هلال احمر گراش و شهرداری اردبیل برگزار شد که تیم هلال احمر گراش در خانه موفق شد این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، احمد حسن نژاد با بیان این مطلب افزود: در این بازی تیم هلال احمر گراش با حساب یک بر صفر از سد شهرداری اردبیل گذشت تا این تیم اولین پیروزی را به نام خود ثبت کند.

وی با بیان اینکه تک گل تیم هلال احمر گراش را حمیدرضا جواهریان در دقیقه ۷۶ وارد دروازه حریف کرد، اظهار داشت: احمدرضا محمودی، سیدامیرحسن جهانبانی، احمدرضا عوض زاده، محسن محمدی، مرتضی غیرتمند، رضا سوزنده، امیرحسین حسن نژاد، علیرضا احمدی، ابراهیم کامیاب، حمیدرضا شمسی، علی فخری، محمد آتشی وحمیدرضا جواهریان اعضای تیم هلال احمر گراش را تشکیل دادند و محمدجواد آذربادگان و حجت عابدی به ترتیب مربی و سرپرست این تیم بودند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش خاطرنشان کرد: در دیگر بازی های این دوره از مسابقات دو تیم آینده سازان ذوب آهن اصفهان و نجف شهر کرمان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه دو بر دو به پایان رسید.

حسن نژاد بیان داشت: تیم فوتبال هلال احمر گراش در دومین بازی از مرحله پایانی گروه دو مسابقات جوانان باشگاه‌های کشور روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه میزبان نجف شهر کرمان خواهد بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان