میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 795 بازدید

نمایندگان ستاد «روحانی» در تمام صندوق های لارستان حاضر خواهند بود

قائم مقام ستاد «روحانی» در لارستان:

نمایندگان ستاد «روحانی» در تمام صندوق های لارستان حاضر خواهند بود

مهندس نیما نبئی؛ قائم مقام و معاون حقوقی و نظارت ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان لارستان، طی گفت و گویی کوتاه با سایت آفتاب لارستان اعلام کرد:

در جریان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، با مساعدت اعضای ستاد و با همراهی چشمگیر هم اندیشان و همدلان حاضر در لارستان بزرگ، دکتر حسن روحانی تقریبا در هر شعبه اخذ رای این شهرستان دارای یک نماینده بوده و حتی در دوردست ترین نقاط لارستان نیز از حضور نماینده کاندیدا بی بهره نیستند.

وی همچنین افزود؛ دشواری های مربوط به سازماندهی و آموزش بیش از ۱۲۰ نفر از نمایندگان یاد شده در مدت زمان کم تر از یک هفته، در مقایسه با لذت های ناشی از تمرین یک فرآیند مدنی و دموکراتیک، هرگز محسوس نبوده است.

این عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در لارستان، ضمن قدردانی از تلاش تمامی اعضا و کمیته های ستاد دکتر روحانی، خصوصا کمیته بانوان، احقاق این بخش از قانون انتخابات کشور را به مثابه  «نمایش انضباط تشکیلاتی»  این ستاد دانست.

قائم مقام ستاد «روحانی» در لارستان در پایان همه شهروندان را به شرکت گسترده در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه جاری فراخواند و این حماسه را به نماد وحدت و اقتدار ملی ایرانیان تشبیه کرد.

گفتنی است انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به همراه انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.


3 نظر

 1. مهران گفت:

  0

  0

  آقای مهندس نبئی عزیز
  خسته نباشید . خدا قوت . تلاش هایتان ستودنی ست . به امید پیروزی .
  یاحق

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  مگه قراره تقلبی بشه که اینطور تیتر زدید؟؟؟
  بوی فتنه میده تیترتون آفتاب جووون

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان