میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 اکتبر 2019 ساعت 11:54 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 902 بازدید

نمایندگی «اِم وِی» در لارستان و گراش آغاز به کار کرد/ فرصتی برای اشتغال جوانان و سودآوری فروشندگان

#آگهی

نمایندگی «اِم وِی» در لارستان و گراش آغاز به کار کرد/ فرصتی برای اشتغال جوانان و سودآوری فروشندگان

این روزها که دغدغه اشتغال و معیشت همه گیر و مشکلات اقتصادی مردم و کشور بیشتر از قبل شده بی شک روش هایی قانونی، مشروع، خلاقانه و دانش بنیان می تواند راه حل برون رفت مناسبی باشند. «ام وی» عنوانی بر یک ساختار دانش محور است که تاحد زیادی توانسته به این هدف بزرگ نزدیک شود. جالب اینکه از چند ماه قبل نمایندگی این شرکت در لارستان و گراش آغاز به فعالیت کرده است. برای آشنایی بیشتر شما با ساز وکارهای خلاقه این شرکت با «احمدی» مدیر نمایندگی به گفت و گو نشسته ایم که در ادامه می خوانید:

***

اصل کار و هدف استارت آپ «ام وی» چیست؟

بگذارید اینگونه معرفی کنم، اگر به شما بگویم به این قدرت دست خواهید یافت که ماهانه حداقل چند صد هزارتومان به خود و آشنایان خود پس انداز هدیه کنید چه می گویید؟ ماهانه چندین میلیون تومان درآمد بیشتر به مغازه دارها و کسبه ای که می تواند خود شما یا دوست و فامیل شما باشد هدیه بدهید چه؟ ما همیشه در برابر کارهای خوبی که برای یکدیگر می کنیم چشم داشتی جز ثواب اخروی نداریم، اما حال می گوییم در بستر مالی و درآمدی که ام وی مهیا کرده است با کارهای مثبتی که برای مردم و اقتصاد مردم خود انجام می دهید، در یک طرح اقتصادی مورد تایید قانون و مراجع ذی صلاح، با ام وی تا آنجایی درآمد کسب کنید که به استقلال مالی برسید، رویاهای خود را دست یافتنی ببینید و دنیای اطراف خود را زیباتر بسازید. اگر بگویم با چه هزینه ی اندکی می توانید شریک مالی ام وی باشید، حتما تعجب خواهید کرد.

ام وی یکی از استاندارد ترین و بهترین روش های ارائه کالا و خدمات می باشد و در آن تمام استانداردها و معیارهای مورد ارزیابی نهادهای ذیربط که در ایران وجود دارد، مورد عمل قرار گرفته است.

فلسفه ما اين است که اگر شما به مردم براي داشتن آنچه که مي‌خواهند، کمک کنيد، آنها نيز به شما براي داشتن چيزهايي که مي‌خواهيد، کمک خواهند کرد.

و کار ما ساده است، کمک کنیم مردم از هزینه های روزانه ی خود در وضعیت فعلی اقتصادی کشور، از خرید یا استفاده از تمامی صنف ها، تاکید می کنیم از تمامی صنف ها از نان و پنیر گرفته تا کلاس زبان و تعویض روغنی اتومبیل، توانایی پس انداز داشته باشند، کسبه ی شهر در رکود اقتصادی بازار، درآمد بیشتر کسب کنند و امید به ماندن در کسب و کار خود را از دست ندهند، و از همراهی در این مکانیزم زیبا و موثر اقتصادی، هرشخص سهم درآمدی خود را تعیین نماید تا به مرحله استقلال مالی هم برسد.

در باشگاه مشتریان ام وی برای همه منفعت های قابل توجهی پیش بینی شده.
تمام افراد از هر جنسیت، شغل و جایگاه اجتماعی تنها با عضویت در باشگاه به عنوان نماینده ی فروش و ارائه، و عرضه ی خدمات آن می‌توانند از درآمد و مزایای متنوع و جذاب طرح های اقتصادی ام وی برخوردار شوند.
ما با دو طیف از مردم سر و کار داریم که همه ی جامعه را پوشش می دهد:

۱)مشتریان یا دارندگان کارت باشگاه:

با استفاده از خدمات پیاده شده بر کارت های عابر بانک با عنوان های خدمات طلائی پس انداز و خدمات طلایی آتیه دار پس انداز، با هر خرید از مراکز طرف قرارداد ام وی از ۲ تا ۷۰ درصد پس انداز آنی( یعنی همان لحظه ی کشیدن کارت، میزان تخفیف در حساب شماست) بهره مند خواهید شد که حساب کنید اگر ماهی ۳۰۰ هزارتومان هم کسی پس انداز کند، در سال سه میلیون و ششصد پس انداز نموده است. نکته ی جالب این است که ام وی با شرکت های معتبر بیمه ای همکاری دارد و مردم می توانند با استفاده از خدمات آتیه دار ما، از همین خریدهای روزانه ی خود و از محل تخفیف ها، رایگان و تنها با پرداخت یک قسط بیمه ی عمر و بازنشستگی و ثالث و… می شوند که بیمه، پس انداز واقعی است و آنهم مزیت های جداگانه ی خود را داراست.

۲)صاحبان کسب و کار و مغازه دارها:

ما فرصت دیده شدن و رایگان اما باکیفیت تبلیغ کردن را به تمامی کسبه می توانیم ارئه دهیم و این خود آنها هستند که در این گرانیِ هزینه تبلیغات، ام وی را انتخاب می کنند. بدون آنکه هزینه ای بکنند یک بسته ی تبلیغی حمایتی جامع دریافت می نمایند که می توانند در دنیای صاحبان رسانه و تبلیغ، جایگاه خود را در شهر خود و حتی در عرصه ی استانی و کشوری پیدا کنند.

خدمات متنوعی به دارندگان کسب و کار می دهیم از قبیل یک صفحه ی اختصاصی در سایت کشوری باشگاه به همراه گالری عکس دلخواه خودشان و توضیحاتی که ارائه می دهند، صفحه اختصاصی در اپلیکیشن، پنل پیامکی فوق حرفه ای و…

ام وی کاری کرده تا شما با حداقل سرمایه به عنوان نماینده ی فروش خودش، هم درآمد یک مغازه را بالا ببرید و هم شریک دخل اش باشید.

شعار ما این است: کار آفرینی و ایجاد اشتغال با مشارکت در فروش

این باشگاه از کی تاسیس شده و چند نماینده در کشور دارد؟

رکورد خوبی که ام وی به جای گذاشته است، در کمتر از یکسالی که فعالیت خود در زمینه ی باشگاه مشتریان را شروع کرده، در حدود ده استان کشور نماینده فعال دارد و هرروز در حال افزایش قلمروی خود است. اما خوب است بگویم که ام وی در ابتدای تاسیس خود در میانه ی سال۹۶ یک فروشگاه اینترنتی بود، و رفته رفته گستره ی کار و اشتغال زایی خود را گسترش داده تا به مرحله ی فعلی رسیده است.

در لارستان شما کار خود را کی و چگونه آغاز کرده اید؟

از ابتدای تابستان ۹۸ نمایندگی ام وی در لارستان و گراش (با محوریت دفتر نمایندگی لارستان) مستقر شده تا زیرساخت های اولیه باشگاه در شهرستان را مهیا کند برای شروع کار در پاییز۹۸٫ گرچه وقفه ای داشتیم به جهت ایجاد تغییرات مثبت در سیستم کاری که باعث شد نیمی از تابستان را با طمانینه قدم برداریم اما بحمدالله این وقفه ثمره اش همکاری با بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک خاورمیانه است و گستردگی و ضریب اطمینان بیشتر کار ما. پس با قدرت ما هستیم و ام وی هست برای کمک به معیشت مردم، ان شاءالله. جالب است بدانید که چند برند معتبر لارستان در همین ابتدای کار ما با استقبال از طرح، به ام وی پیوسته اند، تقریبا از هر صنف و نیاز روزانه ی مردم طرف قرارداد داریم و این دایره مدام در حال افزایش است.

تفاوت این طرح با طرح های مشابه چیست و چرا ام وی با سرعت و استقبال بیشتری به سمت تحقق اهداف خود می رود؟

جوابش ساده است، حضور در ام وی یعنی خرید و استفاده از مرکز باکیفیت و شیک و دریافت تخفیف و پس انداز آنی، بدون ذره ای درنگ، این یعنی چشیدن لذت یک خرید خوب و بالارفتن توان خرید در همان لحظه، بدون لحظه ای چانه زنی، حفظ کرامت و عزت مشتری و مغازه دار، و نیز قابلیت مقایسه و قدرت انتخابی که در نحوه ی تبلیغات از مراکز طرف قراردادمان به مردم ارائه می دهیم. مردم در اپلیکیشن و نرم افزار موبایلی و سایت ما، عکس ها و توضیحات یک مرکز را می بینند، با خانواده به مشورت می نشینند و انتخاب می کنند از کجا تخفیف خوب دریافت نمایند. خیلی از شرکت های مشابه این فاکتورهای رضایتمندی را ندارند.

بعد دیگر ماجرا درآمدزایی های بالاتر از پس اندازهای روزانه ی ام وی است که شما از خرید رضایت بخش مردم می توانید صاحب درآمد شوید.

ام وی می تواند مثلا یک جوان جویای کار را بطور تمام وقت شاغل کند و عواید او از این کار حداکثر چقدر خواهد بود؟

ام وی یعنی در مسیر اقتصاد مقاومتی و استقلال مالی ایرانیان. از قدیم گفته اند از تو حرکت از خدا برکت. خیلی کارها را ماشروع می کنیم اما تازه باید جاده را صاف کنیم و سنگ از مسیر برداریم و تازه حامی هم نداریم. مسیر در ام وی آماده است، مدام همه دارند به یکدیگر برای بهتر شدن کمک می کنند و هرکس به قدر همان حرکتی که دارد طبیعتا درآمدزایی هم دارد. چراکه ماموریت ام وی اولا کمک رسانی به مردم و اقتصاد خودمان است. اما با یک فعالیت خوب هرکسی می تواند نه به عنوان بازاریاب ما، بلکه دو سه پله بالاتر که ما به هر هم وطن خود نگاه می کنیم، به عنوان شریک تجاری و نماینده ی فروش و گسترش فعالیت ما، می تواند تا مرحله ی استقلال مالی خود درآمد از ام وی کسب کند. با وقتی که برای شغل پاره وقت می گذارد، درآمد به مراتب بیشتری از شغل تمام وقت داشته باشد. خوب است توضیح دهم که هرکس در شرکت ما پنل اینترنتی مختص به خود را دارد و ریز درآمدی کامل در آن پنل درج می شود و دست به نقد بودن ام وی تا اینجای کار هم خودش مثال زدنی است.

این باشگاه چقدر می تواند به چرخه و تقویت و توسعه ی اقتصاد لارستان و منطقه کمک کند؟

«درآمد استارت اپ در ایران در سال۹۷ بیش از درآمد فروش نفت ایران بوده است» ببینید تیتر گویای همه چیز هست. خواه ناخواه سیستم جدید اقتصاد باعث رشد و پویایی و درآمد زایی می شود، در سراسر ایران این قاعده خواهد بود و هست. چه برسد به لارستان و لارستانی، که سالها قبل از فراگیر شدن این قبیل فعالیت ها هوش و درک خود را در این زمینه نشان داده اند؛ اما عده ای هستند که دل بسته ی روش سنتی می خواهند لار را نگه دارند؛ اینها یا استارت آپ را خوب تجربه نکرده اند یا در حق شهر خود کم لطفی می نمایند. اتفاقا منطقه ی لار شرایط مستعد و خوبی برای درآمدزایی از مدل جدید تجارت دارد و ما ان شاءالله با تمام توان برای فراگیر شدن این طرح مثبت اقتصادی در منطقه و استقلال مالی مردم، فعالیت خواهیم نمود.

شما شاهد استارت اپ های خدمات حمل و نقل شهری هستید که چقدر فراگیر شده اند و چه میزان درآمد روزانه دارند و درآمدزایی کرده اند. حالا ام وی یک استارت اپ است در تمامی صنفها نه فقط حمل و نقل. خودتان گستردگی کار را حساب کنید.

علاقه مندان برای همکاری مالی و کسب اطلاعات از شرکت ام وی به کجا می توانند رجوع کنند؟

دفتر نمایندگی ما مستقر در طبقه دوم مجتمع هلال است واقع در شهر جدید، که همه روزه صبح و عصر در خدمت عزیزان هستیم. علاوه بر آن سایت شرکت ام وی به نشانی www.emway.ir و نیز پیج اینستاگرامی نمایندگی لارستان باشگاه به نشانی @emwaylar برای مراجعه مردم عزیز در اختیارشان هست. شماره تماس نمایندگی نیز ۰۹۱۷۴۴۳۷۹۵۵(احمدی) پاسخگوی بزرگوراران خواهد بود.


1 نظر

  1. احمد گفت:

    0

    0

    الگوگیری جالبی از مدل کسب و کار بازاریابی شبکه ای شده. در واقع سبک کار به همون شکل هست ولی با پوسته و ظاهر جدید. امیدوارم نظارت جدی و سختگیرانه ای پشت داستان باشه و کمی هم شفاف تر مسائل مالی مطرح بشه. موفق باشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان