میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 سپتامبر 2020 ساعت 5:01 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 131 بازدید

نمایندگی «دفتر اصناف» در بخش‌ «صحرای‌باغ» لارستان گشایش یافت

نمایندگی «دفتر اصناف» در بخش‌ «صحرای‌باغ» لارستان گشایش یافت

احمد علمدار بخشدار صحرای باغ در مراسم افتتاح نمایندگی دفتر اصناف بخش صحرای باغ ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: راه اندازی دفتر اصناف بخش صحرای باغ نتیجه تلاش ها و پیگیری های یک ساله اخیر است که خوشبختانه امروز و همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح گردید و جا دارد از جناب سیداحمد قتالی امام جمعه محترم عمادشهر، اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان لارستان، اعضای شورای اسلامی شهر عمادشهر و شوراهای اسلامی روستاهای تابعه، دهیاران و معتمدین و خیرین عزیزی که در این راه حمایت کردند تشکر و قدردانی نمایم.

علمدار افزود یکی از مشکلاتی که در بخش صحرای باغ که با آن مواجه بودیم عدم استقرار دفتر اصناف و در واقع تنها بخش در سطح شهرستان که فاقد دفتر نمایندگی اصناف بود که خوشبختانه امروز به نتیجه رسید و امیدواریم این دفتر در راستای تحقق شعار «جهش تولید» و حمایت از تولید و اشتغال فعالیت نماید.

وی با بیان اینکه مهمترین هدف و برنامه دفتر اصناف بخش صحرای باغ تحقق شعار سال یعنی جهش تولید است افزود با توجه به ظرفیت های بخش صحرای باغ و حضور سرمایه گذاران و خیرین می توان به توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش امیدوار بود که خوشبختانه در این مسیر گام های بسیار خوبی برداشته شده است و انتظار داریم دفتر اصناف بتواند این فعالیت ها را به سرانجام برساند و شاهد رفع مشکل اشتغال در بخش صحرای باغ باشیم.

بخشدار صحرای باغ با تأکید بر ساماندهی و شناسایی صنوف فاقد پروانه کسب، افزود: سرکشی مداوم از واحدهای فعال با همکاری اتحادیه‌های صنفی شهرستان باید در دستور کار دفتر اصناف باشد و امیدواریم هم ادارات و هم اصناف بخش همکاری لازم با دفتر اصناف داشته باشند.

علمدار در ادامه تأکید کرد: اصناف بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین بخش اقتصادی کشور محسوب می‌شوند و همواره در تمامی دوره‌ها نقش تأثیرگذاری داشته‌اند که در حال حاضر نیز در باید مورد توجه قرار گیرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از این پس اصناف بخش صحرای باغ با مراجعه به نمایندگی اصناف می‌توانند روند صدور و یا تمدید پروانه کسب را اجرایی کنند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان