میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۷ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 389 بازدید

نهال کاری در پارک جنگلیِ خور به همت انجمن سبزاندیشان

نهال کاری در پارک جنگلیِ خور به همت انجمن سبزاندیشان

انجمن سبزاندیشان خور با همکاری اداره منابع طبیعی و آبخیز داری لارستان ۱۶ اسفند به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، مراسم کاشت نهال در پارک جنگلی خور را با حضور مسئولان شهرستان اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سبزاندیشان خور، در این مراسم بخشدار مرکزی، معاون فرماندار، بیت حضرت آیت الله آیت الهی، امام جمعه شهر خور و ائمه جماعات، شهردار شهر خور، شورای اسلامی شهر خور، نیروی انتظامی، رئیس اداره منابع طبیعی، رئیس اداره محیط‌زیست، معاون سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی، رئیس اداره میراث فرهنگی، رئیس بنیاد مسکن، انجمن های دوستدار محیط زیست منطقه و… حضور داشتند.

پس از قرائت قرآن و ادای احترام به شهدا با پخش سرود ملی، محبوبه جوکار دبیر انجمن نوپای دوستداران محیط زیست شهر خور که با نام انجمن سبزاندیشان خور از مرداد ماه ۹۶ شروع به فعالیت نموده است ضمن بیان خیر مقدم به میهمانان به گزارش عملکرد انجمن پرداخت و از اهمیت توجه به محیط زیست سخن گفت.

سید محمد نور دانش امام جمعه شهر خور و ثمری بخشدار بخش مرکزی نیز در بخش دیگری از این برنامه بر توجه عموم به محیط زیست اطرافمان تاکید نمودند.

کودکان پیش دبستانی آسمان نیز با اجرای سرود زیبای خود در رابطه با روز درختکاری؛ در لباس های محلی، زینت بخش این محفل بودند.

در ادامه از نیک اندیشان و فعالان محیط زیست که نقش اساسی در احداث و احیاء پارک جنگلی خور از بدو تاسیس تا کنون داشته اند، با اهدای تندیسی زیبا از طرف انجمن سبزاندیشان خور تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است پس از پایان مراسم نیز تقدیر و تجلیل از نیک اندیشان، روحانیون، مسئولین ادارات و جمع کثیری از مردم و همشهریان علاقه مند به طبیعت که از قشرهای مختلف در برنامه حضور داشتند، با همراهی نوای ساز و نقاره محلی به کاشت ۸۰ اصله نهال در محل پارک جنگلی خور که توسط شهرداری خور تسطیح و هموار گشته بود مبادرت ورزیدند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان