میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 مارس 2020 ساعت 10:24 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 23 دیدگاه 920 بازدید

نه چپم نه راست، «مستقلِ انقلابی» ام/ در هر چهار شهرستان، دفتر دایر خواهم کرد/ منکر رشد بخش ها و توابع نیستم

بخش دوم گفت و گو با «حسین حسین زاده» نماینده منتخب:

نه چپم نه راست، «مستقلِ انقلابی» ام/ در هر چهار شهرستان، دفتر دایر خواهم کرد/ منکر رشد بخش ها و توابع نیستم

پیش از این بخش اول گفت و گوی اختصاصی آفتاب لارستان با «حسین حسین زاده» نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز را خواندید(اینجا). در ادامه بخش دوم گفت و گوی «زینب دلام» خبرنگار این رسانه با وی را بخوانید:

توسعه متوازن و محرومیت زدایی بر مبنای عدالت و مساوات را در عمل ثابت خواهیم کرد

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یقین بدانید که توسعه متوازن و محرومیت زدایی بر مبنای عدالت و مساوات را در عمل هم ثابت خواهم کرد.

در گراش، به دیدگاهم رای دادند

حسین حسین زاده در پاسخ به این سوال که با این اوصاف، خود را محصول مرزبندی ها می دانید یا دیدگاه اظهار کرد: به نظر من، دیدگاه مهم تر است و در همین گراش هم به دیدگاهم رای دادند؛ بنابراین، دیدگاه را ارجح تر می دانم و تاکید می کنم که حدود ده هزار رای را غیر از اینجا داشتم و با یک شب سخنرانی آن هم در مسجدی که پایگاه آقای جعفرپور بود توانستم نفر دوم آن حوزه شوم و این نشان می دهد که مردم به برنامه ها و توانمندی افراد نگاه می کنند.

وی افزود: در لار با یک ساعت سخنرانی، نزدیک به ۸۵۰ رای داشتم و این نشان می دهد که مردم به توانمندی های افراد توجه می کنند.

شک نداشته باشید که به حرف هایم در مورد وحدت پایبند هستم و جزو باورهایم است

منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد سخنرانی اش در مسجد النبی لار در زمان تبلیغات انتخابات که بسیار همدلانه و همگرایانه بود گفت: شک نداشته باشید که همه آن حرف ها جزو باورهایم است، از صمیم قلب آن حرف ها را زدم، به آن پایبندم، چیزی نیست که در حد شعار باشد بلکه با قلبم گفتم که من پسر همسایه شما هستم و الآن هم همین حرف را می زنم.

من آمده ام که عامل وحدت باشم و تبعیض ها را از بین ببرم

حسین زاده افزود: من آمده ام که عامل وحدت باشم و تبعیض ها را از بین ببرم، من آمده ام که ثابت کنم رای به یک جوان اشتباه نبوده، من آمده ام که بگویم که با وحدت و نگاه مساوی به همه مناطق، شهرها و روستاها می توان به پیروزی رسید و یقین بدانید که صحبت هایی که در مسجد النبی کردم شعار نبوده و نخواهد بود.

وحدت را گسترش می دهم و فرقی بین لار و گراش و سایر مناطق وجود ندارد

وی خاطرنشان کرد: یقین بدانید که اولین دفترم را در لار تاسیس خواهم کرد و این عامل وحدت را گسترش می دهم و فرقی بین لار و گراش و سایر مناطق وجود ندارد و اگر اصل «هم سرنوشتی» را به صورت محور قرار دهیم و در عمل به خوبی معنا کنیم همه با هم رشد خواهیم کرد و همه با هم خوشحال خواهیم بود.

یک نماینده باید طوری کار کند که در دوره های بعد نیز بتواند دوباره شرکت کند و این امری طبیعی است

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که در جایی اشاره کردید که نمی خواهید صرفا نماینده یک دوره ای باشید، برای اینکه به نماینده ادوار منطقه تبدیل شوید و اعتماد عمومی را کسب کنید چه تدابیری اندیشیده اید اظهار کرد: هر کسی با توجه به توانمندی ها و بضاعت کاری ای که دارد درصدد همین کار است یعنی یک نماینده طوری کار می کند که در دوره های بعد نیز بتواند دوباره شرکت کند و این امری طبیعی است.

باید به قدری کار کنم که اگر در آینده یک جوان، نامزد انتخابات شد، مردم روی گردان نشوند ولو اینکه متعلق به شهر دیگری باشد

حسین حسین زاده افزود: در این زمینه دو وظیفه سنگین بر عهده دارم، یکی کار، کار و کار که شعار من است و باید کاری کنیم که در سری های بعد نیز موفق باشیم و هم اینکه برای نخستین بار در تاریخ این وظیفه را بر عهده یک جوان گذاشته اند و این وظیفه به اندازه ای سنگین است که باید انقدر کار کنم که در آینده اگر یک جوان نامزد انتخابات شد مردم روی گردان نشوند ولو اینکه متعلق به شهر دیگری باشد.

وی خاطرنشان کرد: این جوان ها هستند که با تکیه بر ایده ها و استفاده از تجربه بزرگترها باید بتوانند پوست اندازی کنند و محرومیت زدایی و اشتغال زایی ایجاد کنند که اگر بعدها به من هم رای ندادند حداقل بگویند یک جوان به مجلس رفت و خوب کار کرد.

انسان هایی بسیار شریف، پاک و بدون هر گونه نگاه سیاسی در شورای نگهبان دیدم

منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد دلیل عدم احراز صلاحیت اولیه تصریح کرد: شورای نگهبان ساز و کار قانونی خاص خودش را دارد و در این شورا، انسان هایی بسیار شریف، پاک و بدون هر گونه نگاه سیاسی دیدم و الآن نه به خاطر اینکه تایید صلاحیت شده ام این نکته را می گویم بلکه دفعه اول که احراز صلاحیت نشده بودم و اعتراض نوشتم هم همین موضوع را گفتم.

یکی از ایرادات اصلی رد صلاحیت اولیه من به این دلیل بود که محل کار و محل زندگی من دو جا بوده است

حسین زاده افزود: یکی از ایرادات اصلی رد صلاحیت اولیه من به این دلیل بود که محل کار و محل زندگی من دو جا بوده است؛ بنابراین، پیگیری کردم و در نهایت تایید صلاحیت شدم.

نه چپم و نه راست و این کُت ها به تن من نمی آید

وی در پاسخ به این سوال که شما در زمان نام نویسی در انتخابات، خود را مستقل معرفی کردید؛ آیا این اعلام استقلال، واقعی است یا تمهیدی برای عبور از رد صلاحیت ها گفت: از همان اول اعلام کردم که کاملا مستقلِ انقلابی و حول محور ولایت هستم، نه چپم و نه راست و این کت ها به تن من نمی آید.

کاملا مستقل هستم و جنس کاری من صنعت و انرژی است

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به نزدیکی دو لفظ «انقلابی» و «اصول گرایی» در فرهنگ واژگان سیاسی کشور، چقدر می توان شما را اصولگرا دانست اظهار کرد: من سیاسی نیستم و جنس کاری من صنعت و انرژی است اما وقتی به مجلس که فرآیند سیاسی خاص خودش را دارد وارد می شویم دیگر نمی توانیم بگوییم که سیاسی نیستیم، بر همین منوال می گویم که کاملا مستقل هستم و نوع کارم به گونه ای نبوده که چپ یا راست بودن برای من مهم باشد.

در منطقه ما، اصولگرایی یا اصلاح طلبی نهادینه نشده چون نگاه مردم نگاه منطقه ای است و مطالبات دیگری دارند

حسین حسین زاده افزود: در منطقه ما، بحث چپ یا راست، اصولگرایی یا اصلاح طلبی نهادینه نشده چون نگاه مردم ما نگاه منطقه ای است و مطالبات دیگری دارند و در جاهایی همچون تهران یا شیراز نگاه شان به مجلس، ملی است، وظیفه نماینده هم قانون گذاری و نظارت بر حُسن اجرای قانون است.

رای به جوان حاوی پیام است و آمده ام که کار کنم

وی تصریح کرد: پایبند به اعتقاداتم هستم و بیانیه گام دوم انقلاب را بارها مطالعه کرده ام؛ در واقع، رای به جوان حاوی پیام است و آمده ایم که کار کنیم و حول محور ولایت موفق شویم.

خودم را بزرگتر از این می بینم که در یک طیف جا بگیرم و توانمندی ام بالاتر از این چیزهاست

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که انتقاد شما به جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی چیست که حاضر نمی شوید این عناوین را قبول کنید گفت: من خودم را بزرگتر از این می بینم که در یک طیف جا بگیرم و توانمندی ام بالاتر از این چیزهاست، در واقع، آمده ایم که برای منطقه کار کنیم و اشتغال زایی ایجاد کنیم.

اولویت اصلی مجلس یازدهم، اقتصاد، معیشت و اشتغال زایی است

حسین زاده در مورد برنامه های اصلی اش اظهار کرد: اولویت اصلی مجلس یازدهم، اقتصاد و معیشت است؛ بنابراین، در این راستا با کمک و هم فکری سایر همکاران قدم خواهیم برداشت و پیگیری هایی را در زمینه اشتغال انجام خواهیم داد.

منکر رشد بخش ها و توابع نیستم

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ارتقای سیاسی مناطق چهار شهرستان چقدر در برنامه های شما برجسته است تصریح کرد: ارتقای سیاسی مولفه های خاص خودش را می خواهد و ما منکر رشد بخش ها و توابع نیستیم اما اینکه خودمان را درگیر این مسائل کنیم و کاری انجام دهیم با محوریت و مشورت مردم است و مطمئن باشید که یک جانبه و با هدف ضربه زدن این کار را نمی کنم.

کمیسیون انرژی را انتخاب خواهم کرد

حسین حسین زاده در مورد کمیسیون انتخابی اش در مجلس اظهار کرد: کمیسیون انرژی را انتخاب خواهم کرد.

در هر چهار شهرستان، دفتر دایر خواهم کرد

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در کدام یک از مناطق دفتر دایر می کنید گفت: در هر چهار شهرستان دفتر دایر خواهم کرد.

در حال آمایش سرزمینی و بررسی نیازمندی ها و توانمندی ها هستیم

منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که تیم مشورتی شما در منطقه چه کسانی هستند و طی چه ساز و کاری انتخاب می شوند تصریح کرد: به دلیل شیوع کرونا، بسیاری از جلسات مان لغو شد و عملا روند پیگیری ها و نیازسنجی ها کند شده است اما در حال آمایش سرزمینی و بررسی نیازمندی ها و توانمندی ها هستیم و در این راستا به موقع تصمیم گیری خواهیم کرد.

در این سه ماه باقی مانده تا شروع مجلس جدید، آمایش سرزمینی انجام می دهیم و نیازمندی ها و نقاط ضعف و قدرت منطقه را می سنجیم

وی در مورد برنامه هایش قبل از شروع به کار رسمی در مجلس جدید گفت: در این سه ماه باقی مانده تا شروع مجلس جدید، آمایش سرزمینی انجام می دهیم، نیازمندی های منطقه را می سنجیم، نقاط ضعف و قدرت را بررسی می کنیم و با توجه به دیداری که با ارگان ها، سازمان ها و مراکز خواهیم داشت در جهت توسعه و پیشرفت قدم خواهیم برداشت.

دست نیاز به سوی تک تک مردم دراز می کنم و کاری خواهم کرد که مردم مطمئن شوند که انتخاب یک جوان اشتباه نبوده است

نماینده منتخب مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: از مردم منطقه می خواهم که به منِ جوان ایمان بیاورند و تنهایم نگذارند، دست نیاز به سوی تک تک مردم دراز می کنم و کاری خواهم کرد که مردم مطمئن شوند که انتخاب یک جوان اشتباه نبوده است.

در دوران تبلیغات انتخاباتی، خیلی ها به من گفتند لار نرو اما گفتم باید بروم و از همین الآن وحدت را ثابت کنم

حسین حسین زاده خاطرنشان کرد: با وجود اینکه دیر اجماع کردیم و زمان نداشتیم و چهار شب بیشتر برای تبلیغات نمانده بود، با این وجود، یک شب از شب های طلایی دوران تبلیغات را فقط در راستای وحدت در اختیار مردم لار قرار دادم و خیلی ها گفتند نرو اما گفتم باید بروم و از همین الآن وحدت را ثابت کنم.


23 نظر

 1. دلسوز گفت:

  0

  0

  موفق باشی جوان انقلابی ما به شما امیدواریم اولین بار است که نماینده ما در کمیسیون مهمی مثل انرژی هست که می تواند کارهای زیربنایی در حوزه نفت و گاز و آب و برق کند و بودجه های خوبی از وزارت نفت برای راه سازی و پروژه های ورزشی بگیرد.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  برای ایشان و همه خدمتگزاران صدیق و انقلابی ، سلامتی و موفقیت را آرزومندم

 3. اوزی. دبیر اموزش. وپرورش گفت:

  1

  0

  با سلام خدمت نماینده محترم جناب. حسین زاده. همه میدانبم که. اولویت. اصلی. مملکت. ومردم. منطقه. مسایل اقتصادی. وبیکاری و……است. لذا باید. از. وارد. شدن. به مسایلی. مانند. تقسیمات کشوری. وارتقای. مناطق. پرهیز. کنید تا نیرو. وانرژی.شما. مانند. اقای. حسنی. صرف. این. کارها. نشود. منطقه ما احتیاج به عمران. وابادی. وتوسعه. کار برای. جوانان. دارد. اگر میخواهید برای. دوره. های. دیگر. ماندگار. بمانید. به کارهای فرعی. ونمایشی. مانند. ارتقای. مناطق. نپردازید. اصولا کار تقسیمات. کشوری مربوط. به. وزارت کشور. وکارشناسان. استانداری. است قطعا. می دانید که یک بخش. ویا یک. روستای. اباد. وبا. رونق بهتراست. از شهرستانهای بی تحرک. وپر. از جوانان. بیکار وراکد. است. موفق. باشد.

 4. ناشناس گفت:

  0

  1

  سلام واگر اقای بروجردی ۶۰ ساعت در گراش سخنرانی می کرد چیزی به رای اش در انجا اضافه نمی شد این مطالب کاملا قابل درک است

 5. علی گفت:

  0

  0

  ولمون کنید عامو….
  معلوم نیست تو این شرایط کرونا… کی زنده بمونه کی مرده که شما بخوای بری مجلس یا نری

 6. لارستان گفت:

  0

  0

  علاوه بر سخنرانی تبلیغات هم داشتید .فراموش نکنید که هزینه زیادی برای پخش بنر و روزنامه کردید .ستاد شما در لار فعال بود و از صبح تا نزدیک شب چند بار رد شدم باز بود .تمام تلاش خود را کردید .مردم توقع دارند که آن شاالله برآورده کنید.حالا مثلا برای لار چیکار می خواهی بکنی.

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  فلک در چه خیال و من در چه خیال . ؟ مجلس قرار ه تعطیل بشه . شما هنوز اندر خم کوچه ی گذشته هستید

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  عدم احراز شما در دور اول اگر چیزی که شما گفتید باشد
  چرا کاتدیدای دیگرکه همین وضعیت داشتند در دور اول تایید شدند.؟

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  مواظب رییس دفترت تو لار باش که مردمی ودلسوز وخوش برخورد باشد
  نه مثل […] باشد

 10. سعید گفت:

  1

  0

  امروزا هر کی از هر جا میاد میگه من انقلابی هستم.
  آخرش هم نفهمیدیم انقلابی یعنی چی؟

 11. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  گزینه اولیتان را آقای حسین زاده کمسیون انرژی گفتید ولی انتخاب دومتان را نگفتید؟ از آنجائیکه مجلس شورای اسلامی، دارای کمسیون های متعدد است و در سطح کشوری ، منطقه ای و شهرستانی هم توان ابراز نظر و دستور دارد؛ گزینه های بعدی تان را هم به ترتیب اولویت نیاز کشور و منطقه و شهرستان بگوئید.

 12. ادم مستقل به اقای نماینده مجلس گفت:

  0

  0

  برادر جان الان دیگر کار بجایی رسیده که دیگر گفتن راستی چپی انقلابی ولایی حزب الهی و……به خودی خود برای مردم معنی ومفهومی ندارد عملکرد انسانها ومردمی بودن انها که در عمل ثابت خواهد شد ملاک خدمت گذاری افراد است نه این عنوانی والقاب ها

 13. لاری گفت:

  0

  0

  با نگاه به سخنرانی جناب حسین زاده در مسجد نبی لار وبا توجه به مصاحبه های ایشان اگر آنچه به زبان آورده اند در عمل نشان دهند و افراد بی خرد و مغرض و منافق بر ایشان حاکم ونافذ نباشند در دور بعد با رای حد اکثری به مجلس خواهد رفت بی شک

 14. بيرم گفت:

  0

  0

  عوامل مختلفي در موفقيت يك نماينده نقش دارد كه بعضي ها در اختيار و بعضي هم در اختيار نماينده نيست تا ببينيم شرايط چگونه پيش رود. مهمترين چيز صداقت در رفتار است.بنده به عنوان يك بيرمي از ايشان مي خواهم اوضاع بيرم را دقيق تر مطالعه كند و فريب عده اي فرصت طلب و جاه طلب نخورد. مردم بيرم به شدت از مسوولين نگران هستند. آرا نشان داد. بروجردي كه گزينه مسوولين بيرم بود با همه […] در انتخابات سوم شد . دكتر جعفرپور كه با مردم بود اول با راي بالا و مهندس حسين زاده هم كه مردم به وي اميدوار بودند نفر دوم.پس نتيجه مي گيريم كه اميد مردم براي رفع مشكلات بيرم به ايشان است. در كل مردم به مسوولين بيرم نه گفتندو اين مهم را بايد مهندس مد نظر داشته باشند.

 15. گراشی معلم گفت:

  0

  0

  من هم با نظر اقای اوزی موافق هستم که این بار که نماینده از شهر گراش است نباید مانند اقای حسنی بیشتر فعالیت وصحبتهایش در مناطق در باره ارتقا وتقسیمات کشوری باشد نماینده مجلس باید برنامه اصلی اش متمرکز بر توسعه وپیشرفت وگشایش اقتصادی برای مردم وجوانان باشد کار تقسیمات کشوری متولی ومجری ان دولت است

 16. خنجی جوان گفت:

  0

  0

  تاسیس دفتر نماینده در ۴ شهرستان حوزه انتخابیه لازم است اما کافی نیست باید در این دفاتر از افراد دلسوز واگاه به منطقه استفاده نمایید واز افراد منفعت طلب ودلال صفت که مانند زالو خودشان را به افراد قدرتمند می چسبانند خود داری نمایید

 17. لارستانی گفت:

  0

  0

  جناب حسین زاده ضمن آرزوی موفقیت برای شما
  بنده یک شهروند لارستانی هستم رای به شما نداده ام ولی معتقد هستم میزان رای مردم است
  در خواست هایی از شما دارم از مهمترین هایش این است.
  تغییرات اساسی در بعضی ازمدیریت ادارات شهرستان لارستان بوجود بیاورید.

 18. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب حسین زاده کسانی که روز وشب اول از لارستان به شما تبریک گفتندمواظب باشید که اینها کسانی بودند که مردم رای به آنها ندادند.فکر کردند با این عملشان شما را بطرف خودشان بکشانندـ مواظب باش پلنگ از ناتوانی مهربان است. اگر خودشان رای آورده بودند عمرا نگاه به شما می کردند.

  • نواندیش گفت:

   2

   0

   سلام دوست ناشناس
   این گونه قضاوت شما ، پیشدستانه و چه بسا نادرست باشد . بهتر است با دید مثبت به قضایا بنگریم

 19. محمد اسماعیل اسلام پناه گفت:

  0

  0

  سلام خدمت نماینده محترم،جوان و فعال،برای شما آرزوی موفقیت میکنم انشاءالله که سالم و تندرست و موفق و پیروز باشید،انشاءالله اولین قدم دو بانده کردن راه لاربندر و جهرم باشد تا کمتر شاهد تصادفات و مرگ و میر جاده باشیم ضمنا با همکاری و همفکری نماینده محترم جهرم،بندرو اقای جباری شاید بتوان کارها بهتر و سریعتر انجام داد با تشکر به امید موفقیت انشاءالله

 20. انصاری گفت:

  0

  1

  آقای مهندس حسین زاده مدیر موفق و زبده در شرکت حفاری نفت می باشد و نمی شود نام حفاری را در ایران را برد و نام ایشان نباشد .سرتان را درد نیاورم صنعت نفت حفاری با نام ایشان گره خورده هست و واقعا فردی دلسوز و انسانی زیرک و مهربان هستند و ورود ایشان به کمیسیون انرژی سرآغازی برای پیشرفت منطقه می باشد .باید سجده شکر گذاشت که فردی پاکدست و با نفوذ به مجلس راه پیدا کرده هست . من باورم نمی شود که وقتی اسم گراش را در صنعت حفاری می اورم همه از خوبی و وقار و خاکی بودن اون می گویند از راننده مینی بوس شرکت تا افراد مشغول در حراست .به نظرم مردم لارستان باید سجده شکر بجا بیاورند که اینجور نماینده ای از منطقه رفت .آقای بروجردی و جعفر پور در مقابل ایشان هیچ کارایی نداشتند و نه تنها باعث پیشرفت نمی شدند و بلکه باعث تنزل منطقه بودند .برنامه ایشان چنان قوی بود که در عرض یک هفته چنان ارای داشت که بروجردی را شگفت زده کرد و باعث شد به ضعف خود در سیاست که دوماه تبلیغ می کرده اعتراف کند و از لارستان عذر خواهی کند که با وجود چنین افراد بانفوذی در انتخابات لارستان و خنج و گراش و اوز شرکت کرده هست .

  • واقعيت گفت:

   0

   0

   آخه چرا ايقد حرف هاي نامربوط مي زنيم. در موضوع انتخابات اخير تعدد كانديدا در لار باعث پراكندگي آرا و در گراش به دليل اجماع، اراء تجميع شد و همين يك دستي آرا شهرستان گراش باعث راي آوردن آقاي مهندس حسين زاده كه قابل احترام هم هستند شد. تمام

 21. نفتی گفت:

  0

  0

  لطفا از ایشان درباره مواضعشان درباره عملکرد همین وزیر نفت نیز سوال فرمائید تا بفهمید به کدامین جناح متمایلند!
  ۲-منطقه لارستان با پتانسیل تجاری و انرژی بالقوه، انگشت به دهان لامردی ها مانده ایت، ایشان چگونه میخواهند این عقب ماندگی را جبران کنند؟
  ۳- در مبحث (تصمیم سیاسی کاملا غیر تخصصی) انتقال پتروشیمی های جهرم، فسا، فیروزآباد و داراب به عسلویه، شاهد تلاش لامردیها برای بازگرداندن این صنایع به استان(شما بخوانید لامرد) هستیم، ایشان چه کمکی میتوانند بکنند که لاقل نصف این صنایع در شهرستانهای حوزه انتخابیه شان باشد، تا ضمن انتقال آب دریا، شاهد رونق ثانویه اقتصادی مناطق محروم این شهرستانها در قبل ساخت این صنایع باشیم!
  البته از کسی که فقط در ۱زمینه (حفاری) نفت متخصص هست ، نباید توقع کار اساسی و کلان داشت، جز آنکه در دوره های بعد اگر رای نیاورد طبق رویه کمسیون انرژی محلس، سمت بهتری در وزارتخانه کسب نماید و موجب استغال چند نفر در حفاری شود….

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان