میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 دسامبر 2013 ساعت 10:19 ب.ظ سرویس:چند رسانه ای یک دیدگاه 2,693 بازدید

نيمكت رنگين كمان؛ اثر محيطي مسلم ابراهيمي

نيمكت رنگين كمان

سايت شخصي مسلم ابراهيمي: نیمکت رنگین کمان عنوان اثر محیطی است که با دیگر آثار محیطی ما متفاوت است. تا پیش از این سعی من بر این بود تا پایبند به تعاریف محدود و مشخص در هنرهای جدید نباشم و بر اساس کانسپت و ایده ای که در ذهن دارم به  روش دلخواه اثر هنری را اجرا کنم.  بنابر این بسیار ی از آثار من و دانشجویانم به طور مشخص در گروه بندی خاصی قرار نمی گرفت.  اگرچه این از نظر خودم یک حسن محسوب می شود اما در مواردی ما را با مشکل مواجه می کند.  سال قبل که لازم شد آثارمان را در چند نشست ، نمایشگاه و جشنواره هنرهای محیطی ارائه کنیم با این مشکل مواجه بودیم که آثار به طور مطلق اثر محیطی نبود و اغلب ترکیبی بود ازمحیط ، تایپوگرافی ، هنر بازیافت ، گرافیتی و کارگروهی!

تجربه های جدید من و دانشجویانم اما کمی تحت تاثیر تعاریف مرسوم از هنرهای محیطی است و البته با توجه به این که در بند تکرار و مشابه سازی آثار دیگران گرفتار نشویم.

با تشکر از دانشجویانی که در اجرای این اثر مشارکت داشتند: محمد فزونی ، آسیه رحمانی ، کلثوم برازنده، عاطفه دلاور، مریم اشکوه،  فرزانه آتشفشان،  مژده مهرنوشان،  افسانه قائدی و ستاره شاکری

DSCN4863 اثر محيطي مسلم ابراهيمي DSCN48632-3 DSCN48632-1 نيمكت رنگين كمان


1 نظر

  1. دانشجوي استاد ابراهيمي گفت:

    0

    0

    فوق العاده بود. خلاقانه و زيبا. خداوند وجود مسلم ابراهيمي را براي دانشجويانش نگه دارد!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان