میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۳ ق.ظ سرویس:شهر و شهروند 4 دیدگاه 1,037 بازدید

نگرانی مردم لار از نصب دکل های جدید برق و پیگیری نماینده

نگرانی مردم لار از نصب دکل های جدید برق و پیگیری نماینده

با آغاز پروژه نصب دکل های جدید برق از مرکز شهر لار و ابراز نگرانی های مردم از تهدید سلامتی خود همچنین مخدوش شدن زیبایی شهر حالا دفتر نماینده مردم لارستان، خنج و گراش با ارسال گزارشی از پیگیری دکتر جعفرپور برای حل یا کاهش این مشکل خبر داده است. متن ارسالی را بخوانید:

***

با توجه به اجرای خط انتقال پست ۶۶ کیلو ولت و نگرانی هایی که هم از منظر خطرات احتمالی برای سلامت شهروندان مطرح بود و هم از بین رفتن مبلمان شهری، لذا به درخواست تعداد زیادی از شهروندان دکتر جعفرپور به موضوع ورود پیدا کرد.

روز چهارشنبه ۳۰ خردادماه امسال در سازمان توانیر در جلسه‌ای با حضور دکترجعفرپور، مهندس کردی، مهندس کریمی(مدیر عامل برق منطقه ای فارس) به صورت کنفرانس تلفنی و مهندس قدمی (مدیر کل امور مجلس وزارت نیرو ) از سوی دکتر جعفرپور دلایل نگرانی و مخالفت مردم توضیح داده و خواستار آن شد که طبق توافق قبلی خط انتقال برق در میدان امام خمینی (ره) لار بصورت زیر زمینی اجرا شود.

مهندس کردی اعلام کرد که از لحاظ سلامتی، اجرای خط بنا به اظهار نظر متخصصین سلامت اثر سوئی برسلامتی ندارد و مشابه آن در شهرهای مختلف از جمله شیراز و تهران اجرا شده است.

اجرای خط به صورت بخشی هوایی و بخشی زیر زمینی نیز موجب اختلال و نقص در انتقال نیرو می شود بعلاوه اینکه بنا به اعلام مهندس کریمی سیم ها از روی میدان عبور نمی کنند بلکه از طریق قسمت های گوشه میدان سیم ها عبور داده می شوند.

در ادامه دکتر جعفرپور خواهان آن شد که اولا مهندس کریمی شخصا در لار حضور یابد و بجز مسئولان رسمی به معتمدین نیز گزارش مسایل را بدهند و آنها را قانع نمایند و چنانچه توانستند افکار عمومی را قانع کنند، لازم است شرکت برق هزینه نماید با استفاده از نورپردازی و سایر تکنیک های زیبا سازی این دکل ها را پوششی زیبا دهند که به عامل زیباسازی شهر مبدل نمایند.

بعلاوه با پیشنهاد مهندس کردی، مقرر شد برق فارس بررسی نماید تا شاید روشی دیگر که موجب کوچکتر شدن حجم دکلها می گردد را ارائه کنند.


4 نظر

 1. کارشناس گفت:

  0

  0

  فونداسیون دکل ها ریخته شده عملا هیچ تغییری در اندازه و ابعاد دکل ها نمیتوان داد و چه
  بسا سازه دکل هو هم ساخته شده و اماده حمل و نصب است
  پس پیشنهاد مهندس کردی در تغییر ابعاد دکل مسخره و به سخره گرفتن
  مردم میباشد
  کمی تفکر

 2. ...... گفت:

  2

  0

  یعنی چی بیان مردم رو قانع کنن؟؟؟؟؟!!!!! این حرف خیلی طنزیه. دیگه این حرف رو جای دیگه ای نزنی دکتر. اگه قراره راضی بشه یا نشه اون شمایی که نماینده مایی. شما باید با کمک مشاورین کارکشته و باتجربه ات قانع بشی و اگه قانع شدی که به عنوان نماینده ما بیایی و واسه مردممون توضیح بدی. و اگه نشدی که باید چانه زنی کنی و کوتاه نیایی . این دیگه چه صیغه ایه که اون بیاد ما رو قانع کنه؟ یعنی اگه کارشون درسته که شما خودت مگه زبون و قدرت کلام و نفوذ نداری که اون اقا باید بیاد جور شما رو بکشه؟! دیگه این حرفو جایی نزنی دکتر . بهمون میخندنا!!!! خودت برگرد رو حرفت مرور کن ببین چی گفتی؟!

 3. عصر بیداری گفت:

  2

  0

  نماینده فقط توضیح بخوان که چرا در اصفهان کل دکلهای هوایی برق شهر زیرزمینی شده به نظر شما اصفهانیا کار الکی میکنن باید از مردم به خاطر دروغهامان خجالت بکشیم

 4. میکائیل گفت:

  1

  0

  یعنی منتظر بودید بگن برا سلامت مردم ضرر داره خب معلومه دورغ میگه هر کاری دلشون بخواد انجام میدن کسی هم نیست جلوشون بگیره .جون مردم براشون اهمیت نداره.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان