میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 اکتبر 2019 ساعت 3:39 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 264 بازدید

نیمی از جاده لار-بستک بهسازی شده است

نیمی از جاده لار-بستک بهسازی شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، سیدعبدالمجید دستاران، مدیر ساخت و توسعه راه ها در خصوص طرح بهسازی محور لار- بستک، اظهار داشت: طول کلی این محور ۱۲۰ کیلومتر است که ۶۸ کیلومتر از آن، در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان قرار دارد.

وی عنوان داشت: تاکنون بهسازی ۵ کیلومتر از این محور، به صورت احداث باند دوم، به اتمام رسیده و بهسازی ۹ کیلومتر دیگر از این مسیر، به عرض ۱۱ متر، با حجم خاکبرداری۳۰۰ هزار متر مکعب و ۱۶۰ هزار متر مکعب خاکریزی و احداث ۲۴ دستگاه ابنیه فنی با دهانه های ۲ الی ۱۰ متر در دست اقدام است و از پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی برخوردار می باشد.

دستاران افزود: محور لار- بستک- بندر لنگه، اتصال مرکز کشور به بنادر اقتصادی- توریستی بندر لنگه، چارک، آفتاب و جزایر کیش و سیری را بر عهده دارد و بهینه ترین مسیر زمینی برای دسترسی استان فارس به این مناظق است که اجرای این پروژه مهم، علاوه بر کاهش تصادفات و ارتقای ایمنی، نقش مهمی از لحاظ پدافند غیرعامل ایفا خواهد نمود. همچنین دسترسی آسان مردم شمال و غرب هرمزگان را به فرودگاه بین المللی، مراکز تجاری و خدماتی لارستان هموار می کند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان