میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 دسامبر 2016 ساعت 12:34 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 729 بازدید

نیک اندیشان برای کمک به مددجویان می توانند وام بگیرند

rrageنیک اندیشان برای کمک به مددجویان می توانند وام بگیرند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لارستان گفت: وام خیرین به منظور رفع مشکلات نیازمندان و مددجویان پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد، هوشنگ دلاور ضمن قدردانی از خیرین و نیک اندیشان شهرستان اظهار داشت: خیرین بازوان توانمندی در کنار کمکهای دولتی هستند تا بتوان مشکلات نیازمندان را مرتقع نمود.

وی خاطر نشان ساخت: نحوه مشارکت خیرین به دو طریق است که یک مدل آن اهدای مستقیم کمکها و نحوه دیگر آن، دریافت وام کارگشایی به نام نیازمندی خاص است. این وام ها در زمینه های رفع مشکلات ضروری از قبیل درمان، تحصیل، تهیه لوازم مصرفی، تهیه مسکن، آزادی زندانیان معسر واجد شرایط، کمک به تامین اشتغال و خودکفایی و سایر هزینه های ضروری افراد نیازمند در نظر گرفته شده است که خیرین پس از درخواست و تایید مددکار خانواده، این وام به حساب مددجو و یا نیازمند مورد نظر پرداخت شده و مددکار نحوه مصرف آن را نیز راستی آزمایی می نماید.

این مقام مسوول افزود: با توجه به راه اندازی صندوق قرض الحسنه ولایت، سپرده گذاری شهروندان و خیرین در این صندوق می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات قشر نیازمند جامعه باشد.

دلاور تصریح کرد: طی سال ۹۴ و نه ماهه سال جاری تعداد ۳۲ فقره پرونده وام خیرین به مبلغ ۶۵۰ میلیون ریال به منظور رفع مشکلات نیازمندان و مددجویان پرداخت گردیده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان