میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 ژانویه 2020 ساعت 4:06 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 374 بازدید

نیک اندیشِ هرمودی ۱۳ بند خاکی برای ذخیره آب باران و مقابله با خشکسالی ساخت

نیک اندیشِ هرمودی ۱۳ بند خاکی برای ذخیره آب باران و مقابله با خشکسالی ساخت

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، از ۱۳ طرح اجرا شده آبخیزداری در روستای هرمود بخش صحرای باغ لارستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و منصور رضایی رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان، از ۱۳ طرح اجرا شده آبخیزداری در روستای هرمود بخش صحرای باغ لارستان بازدید کرد.

در این بازدید فرماندار ویژه لارستان ضمن تشکر از اقدامات اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان لارستان و به ویژه خیرین بزرگوار در عرصه احداث کنترل سیلاب و طرح های آبخیزداری، در سخنانی اظهار داشت: اجرای این طرح ها با هدف کنترل سیلاب، جلوگیری از فرسایش خاک و تغذیه سفره‌های آب‌های زیرزمینی صورت می گیرد.

وی ادامه داد: اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری از کارهای اولویت داری است که توسط فرمانداری و اداره منابع طبیعی لارستان در حال پیگیری است، چرا که می توان با جمع آوری نزولات آسمانی، سفره های زیرزمینی شهرستان را تقویت کرد.

حسنی اضافه کرد: حجم آبگیری این ۱۳ طرح بندهای خاکی، ۴۷۰ هزار مترمکعب، حجم خاکریزی آنها ۵۰۰ هزار متر مکعب، ارتفاع بند ها از سطح زمین تا تاج از ۸ متر تا ۱۳ متر و طول بندها از ۳۲ متر تا ۱۷۰ متر می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ برای اجرای این طرح‌ها بیش از ۵۰ میلیارد ریال توسط خیر آقای سید قطب الدین محمدی هزینه شده است.


2 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  دستش درد نکنه . جهت اطلاع همه بند خاکی واقع در تنگ گروه لار جهت تغذیه چاههای اب شرب توسط افرادی درحال تخریب است .

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  افرادی سودجو که طبیعت و دشت زیبا رو دارن میبلعن و متاسفانه مسئولین ما هم چشم و گوش بسته نگاه داشتن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان