میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 293 بازدید

نیک اندیش گمنامِ اوزی ۲۰۰ میلیون تومان به بیمارستان کمک کرد

نیک اندیش گمنامِ اوزی ۲۰۰ میلیون تومان به بیمارستان کمک کرد

ژنراتور ۳۰۰ کیلو واتی به همت خیر گمنام اوزی که نخواست نامش فاش شود، به ارزش ٢ میلیارد ریال خریداری و به بیمارستان امیدوار این شهر اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیدوار اوز، دکتر عنایت عاقل رئیس بیمارستان گفت: تا قبل از این برق اضطراری بیمارستان با یک ژنراتور مولد برق ۱۳۰ کیلوواتی تامین می شد که علاوه بر اتوماتیک نبودن، کشش بار الکتریکی بیمارستان را نداشت.

وی ادامه داد: با پیگیری های عبد الحمید امیدوار، خیر محترم بیمارستان، یک دستگاه ژنراتور تولید برق ۳۰۰ کیلوواتی استاندارد و اتوماتیک توسط فردی نیکوکار به بیمارستان اهدا و مشکل برق اضطراری مرکز به طور کلی برطرف گردید.

رئیس بیمارستان در انتها ضمن تشکر از نیک اندیشی و خیرخواهی مردم، از این خیر به عنوان دومین همت در ماه مبارک امسال یاد کرد.

گفتنی است چندی پیش و در ابتدای ماه مبارک، خیر بزرگوار، مهندس عبدالله رحمانیا، مبلغ ٨٠٠ میلیون ریال پول نقد، جهت تامین تجهیزات بیمارستانی به این مرکز اهدا نمود.


2 نظر

 1. اوری گفت:

  0

  1

  باتوجه به همت خیران اوزی اما این بیمارستان دچار افول وتنرل در خدمت ریانی شده است متاسفانه مدیران این بیمارستان چندان دلسوزی به حال این مرکز ندارند ودر سطح سهر ومنطقه مردم اوز نا راصی هستند

 2. کارمند بیمارستان اوز گفت:

  0

  0

  مردم اوز برای بیمارستان. همیشه سنگ. تمام گذاشته اند. اما مسولین. دانشکده. با. ابقای. یک. ریس بیمارستان. نیمه. وقت وبی. علاقه به امورات. بیمارستان را به. یک. درمانگاه. امدادی. تقلیل. داده است. وزخمات. مردم. خیر. ونیکو کار اوز. را به. هدر میدهند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان