میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 فوریه 2020 ساعت 6:58 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 11 دیدگاه 523 بازدید

هدف مان در آینده، رسیدن به آب های خلیج فارس است/ شایسته ما نیست بپرسیم چرا گراش شهرستان شد؟!

«منصور محتاجی» در مسجد نبی لار:

هدف مان در آینده، رسیدن به آب های خلیج فارس است/ شایسته ما نیست بپرسیم چرا گراش شهرستان شد؟!

به گزارش «آفتاب لارستان»، منصور محتاجی سه شنبه شب، ۲۹ بهمن، در مسجد نبی شهر لار با تبریک چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: مردم در همه ی عرصه ها ثابت کرده اند که پیش قدم هستند و در طول چهل و یک سال گذشته به اثبات رسانده اند که همراه و همگام با نظام و رهبرشان هستند و توانستند تمام اهداف نظام را مورد حمایت قرار دهند.

مجلس تاثیرات عمیقی را بر مباحث داخلی و خارجی دارد

وی افزود: مجلس تاثیرات عمیقی را بر مباحث داخلی و خارجی دارد، همه ی امور مردم در حوزه ی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، کارهای روزمره و امورات زندگی، معیشت و آمد و رفت همه به نوعی با قانون و مجلس در ارتباط است.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با تاکید بر اینکه مجلس در راس امور است تصریح کرد: اگر مجلسی قوی را در عرصه های این چنینی داشته باشیم، زندگی شما نیز زندگی راحتی خواهد بود.

محتاجی در مورد جلسات سخنرانی نامزدهای انتخاباتی خاطرنشان کرد: این جلسات برای این است که شما به یک شناخت از کسانی که آمدند و خود را به شما و مردم معرفی کردند برسید.

همه ی هم و غم رهبری و ارکان نظام این است که مردم به یک شناخت خوب برسند

وی تصریح کرد: همه ی هم و غم رهبری و ارکان و دلسوزان نظام این است که مردم به یک شناخت خوب برسند و این شناخت با دقت، پیگیری و استفاده از ابزار، فکر و تلاش به دست می آید.

فرماندار اسبق لارستان اظهار کرد: اگر اشتباه کنید شخصی که توسط شما انتخاب شده، هر تصمیمی که انجام دهد شما هم مسئولید، چه در خوبی ها و چه در بدی هایش؛ به همین دلیل، دقت شما باید یک دقت صد درصدی باشد، ملاحظات خاصی باید داشته باشید تا بتوانید به شناخت برسید.

تلاش می کنیم که لارستان را به جایگاه اصلی خود نزدیک کنیم

منصور محتاجی تصریح کرد: برنامه ها و اهداف ما برای مجلس آینده این است که لارستان را به جایگاه اصلی خودش نزدیک کنیم، ادعای زیادی نداشته باشیم که آن را به جایگاه اصلی اش برسانیم اما به جایگاه اصلی نزدیک می کنیم.

وی افزود: ما نمی توانیم بندر لنگه، چارک و جاهایی که از ما جدا شده را برگردانیم و شاید نیازی هم نداریم اما همین مناطق را می توانیم رشد دهیم و از ظرفیت های خودمان استفاده کنیم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: درست است که در اطراف ما طی چهل و یک سال گذشته اقدامات مهمی صورت گرفته که تا حدودی باعث ناامیدی ما شده و احساس می کنیم رشد مناطق دیگر از ما بیشتر بوده که این طور هم بوده است.

علت اینکه به جایگاه خودمان که استان شدن بوده نرسیده ایم چه بوده است؟

محتاجی اضافه کرد: دلایل عقب ماندگی ما باید توسط شما بررسی شود، علت اینکه ما به جایگاه خودمان نزدیک نشده ایم یا به جایگاه خودمان که استان شدن بوده نرسیده ایم چه بوده است آن هم در سال هایی که سال های طلایی لارستان بوده، پنج شش شهرستان در اختیار داشتیم، چرا به بحث های مهم آموزشی، پرورشی و همچنین حوزه بهداشت و درمان نرسیدیم.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۶۸ تصویب شد که به لارستان دانشگاه علوم پزشکی بدهند، به جای ما به جهرم، فسا و شیراز دادند اما به لارستان ندادند.

وحدت و همگرایی را باید در لارستان بهینه و تضمین کرد

فرماندار اسبق لارستان تصریح کرد: وحدت و همگرایی را باید در لارستان بهینه و تضمین کرد، منطقه ای که ما در آن قرار داریم شامل شهرستان ها، روستاها و بخش های مختلفی است که باید به آن وحدت و همگرایی داد تا بتوانیم از این ظرفیت ها در آینده برای رسیدن به اهداف بلندمان کمک بگیریم.

رفع مشکلات مردم در حوزه های معیشتی، اشتغال و مسکن از جمله برنامه هاست

منصور محتاجی اظهار کرد: رفع مشکلات مردم در حوزه معیشت، کار، مسکن و درآمد بیشتر، رفاه و آسایش از دیگر برنامه ها و اهداف تعیین شده ی کلان ماست.

وی افزود: هر خانواده ای در منطقه ی لارستان، خنج، گراش و اوز حداقل دو نفر از فرزندانش علی رغم مدارک بالای علمی ای که دارند بیکار و در خانه هستند و کشاورزان و زنان سرپرست خانوار مشکلات معیشتی دارند.

هدف مان در آینده، رسیدن به آب های خلیج فارس است

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: از اهداف بلند ما این است که به همه ی مشکلات رسیدگی کنیم و در آینده، هدف مان رسیدن به آب های خلیج فارس است که با اتمام پروژه دوبانده کردن و بزرگراه لارستان به بندرعباس کمتر از دو ساعت می توانیم به آب های خلیج فارس برسیم؛ زمانی این سواحل متعلق به ما بوده است و این آرزوها دست یافتنی است.

در پنج سالی که فرماندار لار بودم، نزدیک به صدها میلیارد تومان اعتبار جذب شده است

محتاجی تصریح کرد: در پنج سالی که فرماندار لار بودم، نزدیک به صدها میلیارد تومان اعتبار جذب شده است، چند صد پروژه در مناطق مختلف لارستان در روستاها، شهرها و عشایر رقم خورده است؛ یعنی هر جایی از این مناطق بروید متوجه پروژه های عمرانی آن زمان خواهید شد.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی که هیچ کدام از نمایندگان شما در سال های گذشته نتوانستند رقم بزنند توسط ما و مجموعه ی فرمانداری در دولت اول احمدی نژاد رقم خورد و این افتخاری برای منطقه ی لارستان و ما بود که این کار بزرگ انجام شد.

فرماندار اسبق لارستان در مورد مسکن مهر گفت: نزدیک به ۳۷۹۰ خانوار را در مجموعه ی لارستان با آورده ی ۲۵ میلیون که ۲۰ میلیون وام بود و در واقع با آورده ی ۵ میلیون تومان در سال های ۸۵ تا ۸۹ صاحب خانه کردیم.

منصور محتاجی تصریح کرد: در حوزه ی تقویت مذاهب کارهای بزرگی صورت گرفت که همین وحدتی که در حال حاضر می بینیم ثمره ی تلاش های مجموعه ی ما بوده است.

مبارزه با فساد، رانت و پارتی از جمله اهداف ماست

وی در مورد برنامه هایش برای ورود به مجلس اظهار کرد: مبارزه با فساد، رانت، پارتی و تبعیض، پیگیری و حل مشکلات معیشتی از طریق ترکیب قوانین ویژه برای مناطق مختلف و نظارت مستمر جهت اجرای صحیح قوانین توسط دولت از جمله اهداف ما در موضوعات کاری آینده است.

نگاه ویژه ای به زنان در این برنامه شده است

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با اشاره به اینکه نگاه ویژه ای به زنان در این برنامه شده است گفت: زنان به عنوان قشرهای تاثیرگذار در جامعه حضور دارند و می توانند نقش مهمی را برای تربیت فرزندان مان داشته باشند و تلاش می کنیم که مشکلات شان را در سطح ملی و حوزه های اداری و اجتماعی به حداقل برسانیم و در سطح منطقه ای نیز بر اجرای این قوانین نظارت داشته باشیم.

ضرورت توجه به جوانان

محتاجی خاطرنشان کرد: تیم فکری و اتاق فکر ما متشکل از تمام متخصصان جوانی است که می توانند بهترین راهکارها را بدهند و از افکار بلند این مجموعه استفاده می شود؛ همان زمان که در فرمانداری بودیم هم این کار را انجام دادیم و ما مفتخریم که چند نفر از نامزدهای کنونی از مشاوران جوان ما در آن دوره بودند.

به دنبال حل مشکلات بخش ها هستیم

وی تصریح کرد: وقتی در بخش های مختلف حاضر می شویم می گویند که لارستان به ما نمی رسد، بنابراین، این موارد را در برنامه هایمان آورده ایم که این مشکلات برطرف شود.

ضرورت استفاده از نیروهای بومی در شهرستان

فرماندار اسبق لارستان اظهار کرد: پرورش مدیران زُبده در حوزه ی نیروی انسانی، توانمند سازی مجموعه های اداری و هدایت مدیران منطقه به این سمت و بومی گرایی در حوزه ی کارشناسی که متاسفانه در این حوزه با مشکل مواجه هستیم، ضمن ارج نهادن به عملکرد همه ی نیروهای غیربومی در حوزه ی مدیریت کلان شهری و سایر مدیران، باید مدیران بومی را برای استفاده های کلان در حومه شهرستانی پرورش دهیم.

منصور محتاجی افزود: وقتی از مدیر اداره ای سوال می شود که چند نفر پرسنل دارید به عنوان نمونه می گوید ۴۵ نفر و وقتی می پرسید چند نفر بومی هستند پاسخ می دهد ۳ نفر.

هیچ کس منکر استان شدن لارستان نیست

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه در دوره ی فرمانداری شما، گراش از لار جدا شد، شما در این دوره چه اقداماتی انجام دادید گفت: منطقه ی لارستان از شعور بالای سیاسی برخوردار است و رشد کرده است و اعتقادمان این است که لارستان باید استان شود و هیچ کس هم منکر نیست چون یک چیز طبیعی است و در برخی از جاها هم عنوان کرده ام که ظرفیت های بالایی برای تبدیل شدن لارستان به استان داریم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: وقتی عنوان می شود که لارستان می خواهد استان شود کسی تعجب نمی کند کما اینکه در دولت اصلاحات این موضوع به صراحت مطرح شد که لارستان می خواهد استان شود که نشان می دهد لارستان در مجموعه ی کشور دارای جایگاه خاصی به لحاظ تاریخی و سرزمینی است.

به هیچ وجه شایسته ی ما مردم لارستان نیست که سوال کنیم چرا گراش شهرستان شده است

محتاجی خاطرنشان کرد: برای ما سازگار نیست که اگر مجموعه ای از این شهرستان می خواهد رشد کند ما مخالفت کنیم، به هیچ وجه شایسته ی ما مردم لارستان نیست که چنین سوالاتی را داشته باشیم که چرا گراش، اوز و… شهرستان شده است، همه حق دارند که از خدمات دولت استفاده کنند، ما هم حق داریم که استان شویم و باید تلاش کنیم.

وی افزود: ما به عنوان مجموعه ی شهرستان پهناور لارستان باید مجموعه های پیرامونی مان را مورد حمایت قرار دهیم نه اینکه خدایی نکرده تشکیک کنیم و باعث شویم این کدورت ها بیشتر شود، چه اشکالی دارد که تا به حال اعتبار اوز در سال پنج میلیارد باشد و الآن صد میلیارد اعتبار دارد، نه از لارستان کم شده و نه از مجموعه ی لار برده اند.

فرماندار اسبق لارستان تصریح کرد: همین جاده ای که در اوز هست مورد استفاده ی منِ لاری نیز است و امکاناتی که در گراش هست، مورد استفاده ی منِ لاری هم است و مجموعه ای که اینجاست مورد استفاده ی منِ لاری و گراشی هم است.

در بحث گراش حداقل به ما فرمانداری ویژه دادند

منصور محتاجی اظهار کرد: اوز شهرستان شد، هیچ اتفاقی نیفتاد اما در بحث گراش حداقل به ما فرمانداری ویژه دادند.

گراشی ها برای شهرستان شدن پیگیری و تلاش کردند

وی تصریح کرد: گراشی ها پیگیری و تلاش کردند، دولت و مجلس هم در این قضایا ورود کردند و در نهایت انجام شد که ان شاا… مبارک شان باشد.

تمام نیروهایی که در مسیر جریان اصول گرایی و بحث نیروهای انقلابی هستند باید کمک کنند تا این ائتلاف در لارستان قوی شود

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان فارس گفت: نماینده ی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس شدیم و اسم مان در لیست استان و تهران رفته است؛ یعنی اینکه تمام نیروهایی که در مسیر جریان اصول گرایی و بحث نیروهای انقلابی هستند باید کمک کنند تا این ائتلاف در لارستان قوی شود و بتوانیم در مجلس از این ظرفیت برای منطقه استفاده کنیم.

نگوییم لاری و گراشی، بگوییم اصلح

محتاجی افزود: نگوییم لاری و گراشی، بگوییم اصلح، نگوییم لاری و خنجی و اوزی بلکه بگوییم اصلح، شاید اصلح در خنج یا گراش پیدا شد.

خودم را لایق تر از مجموعه ی نامزدهای انتخاباتی می دانم

وی خاطرنشان کرد: به عنوان کسی که نماینده ی شورای ائتلاف هستم و چهل و یک سال در مسیر انقلاب اسلامی بودم و تجربه های ذی قیمتی در حوزه ی اجرا دارم، خودم را لایق تر از مجموعه ی نامزدهای انتخاباتی می دانم و تقاضا دارم که حمایت کنید تا در یک انتخابات پرشور با رای اکثریت شما، نماینده انتخاب شود و از شورای انقلاب هم بتواند در مجلس کمک بگیرد.


11 نظر

 1. عصر بیداری گفت:

  1

  3

  بسیاری از چیزهایی که گفته اید دروغ محض است کسی که می گوید من لایق تر از دیگران هستم یعنی دچار خودبینی است انقلابی گری یعنی دروغ نگفتن شما را در زمان فرمانداری آزمودیم دانشگاه علوم پزشکی که شما گرفتید کجاست؟!!!! دروغ در روز روشن.شما در زمان خودتان بسیار بد کار کردید و اصلا مردمی نیستید گر چه ادعایش را دارید .با آنهمه پول در زمان احمدی نژاد می شد جاده ها را ده بانده کرد اما کجاست که ما ندیدیم ما به اخلاق را ی می دهیم یعنی علاالدین بروجردی از شماها لاری تر است و برای تمام منطقه کار کرده است .اوز بیرم حتی شهرستان شدن گراش علیرغم مخالفت لاریها با حضور بروجردی انجام شد انصاف حکم می کند با تمام توان به بروجردی رای دهیم از بداخلاقی های شما و جعفرپور و هوادارانتان به اسم انقلاب خسته شدیم

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  آقای محتاجی یک کلام بگو در قضیه گراش خبر داشتی یا نه

 3. ناشناس گفت:

  2

  4

  اقای محتاجی شانس پیروزی تان نیم درصد میباشد از لجاجت دست بردارید لارستان بزرگ لیاقت بزرک مردانی چون دکتر بروجردی را دارد.اگر دلتان برای شهرستان میسوزد انصراف شما بزرگترین کمک به این مردم است.

 4. امین خرد گفت:

  1

  0

  ۱-فرمانداری ویژه رو مردم گرفتن ۲-رسیدن به دریا!!!؟؟؟؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدین ۳-کسی باارتقاءگراش مخالف نبود ارتقاءباید به صورت همزمان انجام می‌گرفت ۴-درنمازجمعه گفتین در تقسیمات کشوری دولت هیچ قصدی نداره ولی انجام شد وبی خبربودین ازهمه چی !!اگه نماینده بشین چه قولی میدین که بی خبر از اوضاع شهروحوزه انتخابات نباشین

 5. لاری از بازار گفت:

  1

  0

  علاوه بر بخش بزرگی از مردم لار از شهرستانهای خنج اوز ومناطق جویم وصحرای باع مردم قرار است به اقای بروجردی رای دهند ایشان را حمایت کنیم تا کار در مرحله اول تمام شود

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  نماینده می تواند مردم را به اقیانوس اطلس هم برساند

 7. ناشناس گفت:

  1

  0

  من از جناب حاچ منصور محتاجی حمایت میکنم
  بگذارید و بگذرید …
  نماینده جدید یعنی حضور جناب محتاجی

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  شهر قدیم رو از شهر جدید جدا نکنی لطف کردی، رسیدن به آب های خلیج فارس پیشکش

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان