میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 فوریه 2020 ساعت 10:34 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 26 دیدگاه 776 بازدید

هرج و مرج قطعا انقلابی گری نیست/ اگر «برجام» بد بود آمریکا آن را به هم نمی زد

سخنرانی ناتمام «بروجردی» در مسجد امام جعفر صادق(ع) لار:

هرج و مرج قطعا انقلابی گری نیست/ اگر «برجام» بد بود آمریکا آن را به هم نمی زد/ در لارستان یک هتل آبرومند و یک صنعت امیدوارکننده وجود ندارد

به گزارش «آفتاب لارستان»، علاالدین بروجردی در مسجد امام جعفر صادق(ع) لار اظهار کرد: نامزدی که می خواهد در عرصه ی انتخابات حضور پیدا کند و مومن باشد، تفسیر ساده ی آن این است که دروغ نگوید، تهمت نزند و نشر اکاذیب نکند اما متاسفانه امروز در فضای مجازی به طور گسترده ای شاهد آن هستیم.

وی افزود: ما می خواهیم برای نظام اسلامی و ملت مسلمان ایران قانون وضع کنیم، اگر از آغاز کار، به مهم ترین ضابطه ی نظام جمهوری اسلامی ایران که امر ولی فقیه است عمل نکنیم عملا مشروعیت خودمان را از دست داده ایم.

پاپی نژاد و دوستانش تیمی در بروجرد هستند، متشکل از کسانی که از نظر من در مسیر صراط مستقیم ولایت فقیه حرکت نمی کنند

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با اشاره به اینکه فردی در چند روز گذشته از بروجرد آمده و در مجالس مختلف اسم مرا آورده بنابراین لازم می دانم که جواب دهم گفت: سرهنگ بازنشسته پاپی نژاد، مسائلی را در مورد من مطرح کرده بود، ضروری است که مردم بدانند این ها در بروجرد تیمی هستند متشکل از کسانی هستند که از نظر من در مسیر صراط مستقیم ولایت فقیه حرکت نمی کنند.

در تیم پاپی نژاد، تعدادی از افراد خلع لباس شده و محکومان دادگاه ویژه روحانیت حضور دارند

بروجردی افزود: تعدادی از افراد خلع لباس شده و محکومان دادگاه ویژه روحانیت حضور دارند و از کارهایی که می کنند این است که وارد مسجدی می شوند و می گویند امام این مسجد انقلابی نیست، باید برکنار شود، خودمان امام منصوب می کنیم یا گفتند لوستر مظهر اشرافی گری است و باید پایین بیاورید، همین کار را هم کردند.

هرج و مرج قطعا انقلابی گری نیست

وی خاطرنشان کرد: کشور صاحب دارد، افغانستان که نیست، این هرج و مرج قطعا انقلابی گری نیست بلکه اولین ویژگی انقلابی گری این است که شخص، متدین و متعهد به قانون باشد و قانون را اجرا کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر چه صبر کردیم دیدیم این شخص به هیچ صراطی مستقیم نیست، دوستان توصیه کردند شکایت کنید، در مراجع قضایی شکایت کردیم، ایشان به شش ماه زندان محکوم شد اما به واسطه ی درخواست یکی از جانبازان ۷۰ درصد بروجرد رضایت دادیم و پرونده عملا مختومه شد.

علاالدین بروجردی افزود: این شخص همچنان کینه این کار را دارد و مطالبی را که اینجا مطرح کرده، تشویش افکار عمومی است؛ در واقع، مطالبی غیرواقعی بود اما ایشان مطرح کردند.

وی خاطرنشان کرد: چرا برخی فکر می کنند که باید در همه ی امور کشور دخالت کنند و نظر دهند و آن نظر را هم اعمال کنند؛ کشور ساختار دارد، مجلس دارد، قانون تصویب می کند، این چه تفکر غلطی است که تحت عنوان انقلابی گری مطرح می کنیم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اضافه کرد: انقلابی گری منهای حرکت در مسیر ولایت فقیه، همان شیخ اکبر گودرزی خواهد شد که در الیگودرز قرآن تدریس می کرد و با همین تفکرات تند، بنیان گذار گروه فرقان شد و مطهری و مفتح را شهید کرد.

ما خودمان انقلابی هستیم

بروجردی تصریح کرد: ما خودمان انقلابی هستیم، در سخت ترین شرایط نظام که وزرای خارجی سوریه نمی رفتند، چون مدعی سرباز ولایت بودم به سوریه ای که در آن شرایط بسیار خطرناک بود می رفتم چون می دانستم که نظر رهبری این است که بشار باید بماند.

وی خطاب به پاپی نژاد اظهار کرد: برای بنده نمی خواهد ژست انقلابی گری بگیرید، آقای پاپی نژاد شما یک شهید در خانواده ات داری؟ بنده هنوز جسد برادرم از کربلای پنج نیامده و مادرم همچنان منتظر است، عمو، پسر عمو، پسر عمه ام و دامادمان شهید شده و حالا می خواهید به بنده درس انقلابی گری دهید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کسانی که می آیند وسوسه می کنند ممکن است اثر کند اما به لحاظ اینکه مردم باید واقعیت ها را بدانند گفتم که این مسائل، خلاف واقع است.

می خواهم دینم را نسبت به زادگاهم ادا کنم

بروجردی افزود: کارنامه ی درخشانی را در پنج دوره دارم و همین الآن هم بروجردی ها اصرار می کنند که برگردم اما گفتم من متعهدم که بیایم و دینم را نسبت به زادگاهم ادا کنم.

معتقد نیستم که با خون شهدای مان، برای رای، تجارت کنیم

وی تصریح کرد: باور کنید تا سال  دوازدهم و زمانی که آقای کریمی قدوسی علیه ما دروغ گفت و به خاطر شکایت من به شش ماه زندان محکوم شد، اعضای کمیسیون نمی دانستند که برادر من شهید شده است، هیچ جا نگفتم چون معتقد نیستم که ما با خون شهدای مان برای رای تجارت کنیم چون من این رای را اصلا قبول ندارم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اظهار کرد: شهید نصیری و مرحوم نخبه که نمایندگان لار در مجلس بودند، زحمت کشیدند و مردم به نیکی از این ها یاد می کنند، همه ی عزیزان زحمت کشیدند.

انتخابات، عرصه ی آزمون است

علاالدین بروجردی خاطرنشان کرد: انتخابات عرصه ی آزمون است چون اول از همه یک تکلیف الهی است، برای بنده ای که بیست سال هم روی صندلی قرمز مجلس ششم نشستم و هم سبز امروز، چه جذبه ای دارد به آنجا بروم جز اینکه احساس تکلیف می کنم و معتقدم که طلبکار مردم نیستیم بلکه همه ی مسئولان نظام اعم از قوه ی مجریه و مقننه و قضائیه بدهکار مردم هستند، مردم وظایف خود را به خوبی انجام داده اند، در چهل سال گذشته بار سنگین انقلاب، جنگ، تحریم و سختی های آن را به دوش کشیده اند و این همه شهید تقدیم کرده اند.

اگر رای نیاورم، نوک سوزنی نه فقط ناراحت نخواهم شد بلکه خواهم گفت: «فزت و رب الکعبه»

وی افزود: هر کسی را که مردم دوست دارند رای دهند، آن انتخاب اصلح است و با اوج صداقت حرف می زنم که اگر روز سوم اسفند اعلام کنند، از درون صندوق شخص دیگری به غیر از بروجردی بیرون آمده نوک سوزنی نه فقط ناراحت نخواهم شد بلکه خواهم گفت: «فزت و رب الکعبه» چون بار سنگینی از مسئولیت از دوشم برداشته می شود و نخستین کسی خواهم بود که به برادر منتخب تبریک می گویم.

در انتخابات، حداکثر مشارکت را داشته باشیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نگاه من در انتخابات به این شکل است اما شور انتخاباتی بسیار مهم است، اینکه حضرت آقا می فرمایند حضور پیدا کنید بسیار مهم است و باید برادری مان را ثابت کنیم تا فردا اعلام کنیم که مردم لارستان بزرگ در انتخابات، حداکثرِ مشارکت را داشتند.

با حضور در پای صندوق های رای، از ترامپ که سردار سلیمانی را شهید کرد انتقام می گیریم

بروجردی تصریح کرد: یکی از حلقه هایِ زنجیره یِ طولانیِ انتقام از ترامپِ خبیث که حاج قاسم را شهید کرد، همین حضور در پای صندوق های رای و حرکت عظیمی است که ملت ایران انجام دادند که بیش از دو برابر ۲۲ بهمن های گذشته مشارکت داشتند.

وی افزود: ما هنوز با ترامپ کار داریم، رهبری فرمودند که این تازه یک سیلی بود، ما شخصیت منحصر به فردمان را با جنایت این تروریست از دست دادیم و برای نخستین بار در تاریخ همه ی مجالس پس از انقلاب، طرح سه فوریتی یعنی قانون گذاری در جا را امضا کردیم؛ به این صورت که شورای نگهبان می نشیند، مجلس هست، در همان جا قانون وضع می شود و رئیس مجلس برای اجرا به رئیس جمهور ابلاغ می کند.

یک هتل آبرومند در لار نداریم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد ضرورت استان شدن گفت: یک هتل آبرومند نداریم که یک شب چند تا قطری یا کویتی یا مهمانی ویژه را برای سرمایه گذاری دعوت کنیم و بخواهند آنجا بخوابند.

یک صنعت امیدوار کننده برای اشتغال وجود ندارد

علاالدین بروجردی افزود: در شهرک های صنعتی، یک صنعت امیدوار کننده برای اشتغال وجود ندارد، اکثرا خالی است، در بسیاری از واحدها تعطیل است و آن آقایی که داد می زند کاری در بروجرد نشده آن کارخانه ی نساجی را که اگر پیگیری های من نبود قطعا تعطیل می شد.

وضعیتی که در لارستان از نظر سرمایه گذاری وجود دارد در سطح ملی منحصر به فرد است

وی تصریح کرد: برخی درد و دل می کنند و می گویند لامرد روستا بود اما الآن بزرگترین کارخانه ی آلومینیوم کشور را دارد اما واقعیت این است که جوینده یابنده است، نمی شود بنشینیم و انتقاد کنیم بلکه باید تلاش و کوشش کرد به ویژه وضعیتی که در لارستان وجود دارد در سطح ملی منحصر به فرد است، در هیچ جای دیگری، ده ها و صدها میلیارد سرمایه ی سرگردان در داخل و کشورهای عربی خلیج فارس وجود ندارد.

ضرورت جذب سرمایه در بخش های مختلف

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برخی می گویند این سرمایه دارها زالو صفت و… هستند، پول که پیش مستضعفان نیست، دولت هم با صراحت اعلام می کند پول ندارم، تحریم است، نمی توانم نفت را بفروشم، خزانه خالیست.

بروجردی افزود: چه کسی گفته ثروت بد است؟ حضرت خدیجه (س) ثروتمندترین زن جزیره العرب بود، حضرت محمد ایشان را انتخاب کرد و ثروت حضرت خدیجه در گسترش اسلام نقش اساسی داشت، این قوه فقط قوه نظامی نیست، قوه نظامی شامل موشک و شهاب ۳ و جنگنده ما به پشتوانه مالی نیاز دارد.

زمانی را آرزو می کنم که دنبال فقیر بگردیم اما پیدا نشود

وی خاطرنشان کرد: زمانی را آرزو می کنم که کمیته امداد حضرت امام، یک نام درخشان و یادگار حضرت امام در تاریخ باقی بماند، دنبال فقیر بگردیم اما پیدا نشود؛ استراتژی باید این باشد و عملی است.

مجلس، جای کارآموزی نیست

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با اشاره به اینکه مجلس، جای کارآموزی نیست تصریح کرد: کسی که می خواهد نماینده ی مجلس شود باید با راحتی خودش و خانواده اش خداحافظی کند به ویژه در این منطقه ی وسیع که ۴ فرماندار، ۱۲ بخشدار و ۴۰ امام جمعه (۷ امام جمعه شیعه و ۳۳ امام جمعه اهل سنت) دارد.

بروجردی اظهار کرد: در این جلسه، درخواست رای نمی کنم و هر تصمیمی که بگیرید برای ما خوشایند است.

فرزندانم هیچ کار اقتصادی ای انجام نمی دهند

وی در مورد تهمت دروغ کریمی قدسی به فرزندانش گفت: فرزندان من، هم محمد و هم علی، دو بچه حزب اللهیِ بسیجیِ متدین هستند که هیچ کار اقتصادی ای هم انجام نمی دهند اما به دروغ گفتند پشت میله های زندان اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: عالم محضر خداست، تاریخ مصرف ما مشخص نیست و من برای این تهمت شکایت کردم که آن شخص به شش ماه زندان محکوم شد و دادگاه تجدید نظر نیز دوباره تایید کرد اما با پادرمیانی عده ای از بزرگان بخشیدم.

علاالدین بروجردی با اشاره به اینکه این ظلم همچنان ادامه دارد اظهار کرد: سی سال است که خادم امام رضا هستم، گاهی که در کشیک می ایستیم یک نفر بیاید و بگوید «آقای بروجردی بچه تان هنوز در زندان است»، این ظلم نیست؟ مگر آبروی مومن از شرافت کعبه بالاتر نیست.

ژست انقلابی گرفتن به معنای انقلابی بودن نیست

وی خاطرنشان کرد: ژست انقلابی گرفتن به معنای انقلابی بودن نیست؛ انقلابی کسی است که متدین، کارآمد و به جد طرفدار عدالت باشد.

سرنوشت دانشگاه علمی کاربردی لار/ شهری که هیچ مدافعی ندارد

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در بخش «پرسش های مردمی» در پاسخ به سوالی در مورد دانشگاه علمی و کاربردی لار و سرنوشت رشته ها و دانشجویان آن گفت: ۲۰ روز پیش دانشجویان علمی کاربردی آمدند و طرح موضوع کردند، به دکتر امیدی رئیس دانشگاه علمی کاربردی کل کشور زنگ زدیم، وقت گرفتیم و بعد هم پیش ایشان در تهران رفتیم. گفتم که برای احداث یک واحد جدید آموزشی مثل دانشگاه دولتی نباید واحد دیگری خراب شود. ایشان گفتند که نه، ما ۲۰ واحد در کل کشور داریم و تصمیم گرفته ایم همه تعطیل شوند، گفتم چطور زورتان به ضعفا رسیده چرا هشت تا در اصفهان را تعطیل نکردید، در کازرون و آباده هم هست؛ این قابل قبول نیست و حرف دانشجوها حرف درستی است.

بروجردی افزود: اگر در مجموعه ی تصمیم گیری های وزارت علوم قرار است همه را تعطیل کنند، حداقل ما جزو چندتای آخر باشیم چرا اول، این موضوع به غیرت آدم برمی خورد و آدم احساس می کند که شهرش هیچ مدافعی ندارد.

تقدیر و تشکر مقام معظم رهبری از هیئت مذاکره کننده

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا رای به برجام انقلابی گری است یا خسارتی محض گفت: در پاسخ به این سوال از فرمایشات مقام معظم رهبری استفاده می کنم: «بیش یا پیش از هر چیز بر خود لازم می دانم از همه ی دست اندرکاران این فرآیند پرچالش در همه ی دوره ها از جمله هیئت مذاکره کننده اخیر و توضیح نقاط مثبت و در اصل تثبیت آن نقاط که همه ی سعی ممکن خود را به کار بردند و نیز از منتقدانی که با ریزبینی قابل تحسین نقاط ضعف آن را یادآور شدند (…) تشکر و قدردانی کنم.»

آثار مثبت برجام

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مورد مُحَسَنات برجام اظهار کرد: شش قطعنامه کنار رفت، به ساخت بمب هسته ای متهم بودیم، پرونده بسته شد و کنار رفت، در مقابل ما همه ی دنیا صف آرایی کرده بودند چون شورای امنیت سازمان ملل مصوب کرده بود، توانستیم با این کار صف متحد دشمن را بشکنیم و ارتباط ما با چین و روسیه به حدی بالا رفت که در مقطعی شریک روسیه در جنگ علیه داعش شدیم.

علاالدین بروجردی خاطرنشان کرد: این جمله ی معروفی که در افکار تزریق کرده اند و به نظر من دروغ بزرگ تاریخی است همین جمله «برجام بیست دقیقه ای» است در حالی که برجام بیست ماهه است و صدها جلسه در مجلس، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، شورای عالی، کمیسیون برجام وکمیسیون امنیت ملی تشکیل و بحث شد و به سه پیشنهاد رسید.

برجام تصمیم حاکمیتی است/ اگر از آن خارج نمی شویم به خاطر مصلحت است چون شش تا قطعنامه دوباره برمی گردد

وی افزود: برجام تصمیم حاکمیتی است، شورای عالی امنیت ملی یعنی همه ی حاکمیت. اگر برجام برای ایران بد بود که آمریکا بازی را به هم نمی زد، چون به نفع آمریکا نبود، امروز هم اگر نظام بخواهد تصمیم بگیرد، کار دو دقیقه است اما این که خارج نمی شویم به خاطر مصلحت است چون شش تا قطعنامه دوباره برمی گردد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اظهار کرد: تصمیم، تصمیم جمعی حاکمیتی بود و هیچ وزیر خارجه ای را حضرت آقا انقدر تمجید نکرده اند: انقلابی، مومن، متعهد.

***

گفتنی است در این بخش از سخنان بروجردی چند نفر از جای خود بلند شده و اعتراض کردند و علیرغم تذکرات مجری مراسم اجازه ندادند این نامزد انتخابات سخنرانی خود را ادامه دهد.


26 نظر

 1. عصر بیداری گفت:

  1

  1

  به هم زنندگان همان انقلابی نماهای خاین هستند که خود را وکیل همه مردم می دانند ما به ادب و اخلاق بروجردی رای می دهیم نه به بداخلاقان کافر

 2. لاری کارمند گفت:

  2

  1

  اقای بروجردی در شرایط فعلی بیشتر به درد منطقه میخورد می تواند در کل حاکمیت حق مردم منطقه را بگیرد مردی توانمند وراهگشای مشکلات است به ایشان رای میدهیم

 3. ناشناس گفت:

  2

  0

  افرادی که مورد حمله قرار می گیرند حتما” دارای نکات مثبتی هستند که باعث عصبانیت دیگران ورقبای آنها شده افراد بزرگ دشمنان بزرگ دارند

 4. ناشناس گفت:

  2

  0

  جناب آقای غریبه.مشکلات شهر ما به تو ارتباطی ندارد.اتفاقا خودت رو میکشی که رای بیاری رفتار اطرافیانت گویای این نکته است.اگر دنبال رای نبودی اصلا از لار ثبت نام نمیکردی. دکتر جعفر پور خودش یک تنه کارها رو پیش میبره اگر امثال شما و اطرافیانت و بیت پدرخانمت اینقدر نق نق نکنن و بجای سنگ اندازی مردانه بیان وسط میدون و شهر رو کمک کنن.به فرض محال وگر فرجام خوب بود چرا ثمره اش شد بدبختی مردم.چرا رهبری میگه این مدل مورد تایید من نبود.آقای بروجردی مرد باش و به اشتباهات یا تعمدت در امضای فرجام اعتراف کن.اینجوری از عذاب وجدان رها میشی اگر واقعا برات این مسائل مهم باشه

  • شهروند دلسوز گفت:

   0

   0

   منظورتون ، دقیقا کدوم کاره
   ما که تا حالا کار خاصی از ایشون ندیدیم

 5. ناشناس گفت:

  3

  0

  اینقدر از شهید و ایثارگر مایه نزار.مگه همه باید خانواده شهید باشن که بتونن حرف بزنن.شماها آبروی هر چی خانواده شهید و ایثارگره بردید.اگه شهامت داشتیاجازه می دادی سرهنگ پاپی نژاد حرفش رو بزنه.ضمنا تو که میگی اتهام زنی بده چرا به ایشون تهمت میزنی از کجا معلوم حرف خودت راست باشه. مشکل مملکت هم دقیقا از جایی شروع شد که کاخ نشینها با لوستر و مبل و زندگی اشرافی به جان ملت افتادن

 6. کاسب بازار لار گفت:

  1

  2

  برای مردم مشخص است که افرادیکه دراین جلسه شلوغ کاری کردند طرفداران چه کسی هستند در حالیکه اقای بروجردی درین سالها به این نماینده در مجلس خیلی کمک وهمکاری کرده است

 7. ح.د. وطن دوست گفت:

  1

  2

  با وجود انتقاداتی که وجود داره، علاءالدین بروجردی از بقیه بهتره.

 8. لاری گفت:

  0

  0

  یک مشت آدم های اجیر شده از زن و مرد با جهت دهی از طرف ( ح پ)

 9. ناشناس گفت:

  2

  0

  نه به غیر لارستانی

  مگر خودمون بی کس و کاریم.

  زشته برامون یک غریبه لر نماینده ما بشه

 10. ح.د. وطن دوست گفت:

  1

  1

  نه ما بیکس و کار نیستیم ولی یه نگاه سطحی داشته باشید به کاندیداهای این دوره، متوجه میشید که بروجردی بهتر می تونه کار کنه. مجلس دیگه به قول اون عزیز، جای کارآموزی نیست که یکی صفر کیلومتر بره ببینه تازه چه خبره. باید یکی باشه که حساب کار دستش باشه و قدرتمند باشه.

 11. ناشناس گفت:

  1

  2

  نقشه از پیش تعیین شده بود.اقای دکتر بروجردی شایسته ترین کاندید میباشد .جعفرپور تو ۸ سااااال دو دوره متوالی امتحانش رو واسه لارستان پس داده و مردود شده .لاری ها همه میدونن .بعید میدونم کسی بهش رای بده .و رای دادن به این فرد یک حماقت محض

 12. عصر بیداری گفت:

  1

  2

  اتفاقا آقای بروجردی اصیل هستند برای ما زشته که یک نماینده متحجر و بی عرضه پسوند لاری رو یدک بکشه شما متحجران منفعت طلب و هوچی گر حق ندارید تعیین تکلیف کنید بوی گند افکار پلید شما همه جا پیچیده و دل رهبر از دست شما خونه و متاسفانه با این همه پلیدی خودتون رو ولایت مدار معرفی می کنید ولایت شما آمریکایی صهیونیستی است ولایتمداران واقعی طرفداران بروجردی هستند اگر رهبر رو قبول دارید پس حداقل سکوت کنید چون بروجردی مورد تایید رهبری است رای ما به احیای اخلاق اسلامی بروجردی

 13. امین گفت:

  1

  3

  من خودم تا دیشب تصمیمم رو نگرفته بودم با صحبت های آقای بروجردی و رفتاری که از طرفداران آقای جعفر پور دیدم مصمم شدم که به آقای بروجردی رای بدم . به قول معروف همیشه درختی که بار و بن داره سنگ و چوب میخوره

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   اینهم برنامه ستاد بروجردیه که عده ای رو بفرسته بین جمعیت تا اعتراض کنن و از این موقعیت سو استفاده و مظلوم نمایی کنه

 14. لارستانی گفت:

  1

  1

  فقط بروجردی . والسلام

 15. لار گفت:

  1

  1

  زمانی که بروجردی رو میشناختیم و دیده بودیم جعفرپور اصلا حضور نداشت ایشون تهران زندگی می کردند . بعد از سال ۸۸ توسط بیت آقا پشتیبانی شد . جعفرپور برای من غیر لاری تر از بروجردی است .
  —————————————————
  برجام با تمام خوبی و بدی که داشته تصمیم جمع بوده .
  مانند قضیه بنزین که مجلس قرار بود دو روز بعد منتفی کند و پس از شنیدن تصمیم آقا منصرف شدند برجام هم اگر رضایت آقا نداشت هیچ وقت پا نمی گرفت
  درست است همه در نحوه اجرا بعد از آن ایراد دارند نه اصل قضیه برجام
  ———————————————————
  .
  یه نکته در مورد اجماع .
  زودتر بگیم بعد فرار به جلو نکنن
  اگر بروجردی در لار خواهان ندارد چرا شما همه از او مترسید ؟؟؟؟؟ چرا تعداد زیادی از کاندیدها وقت خود رو صرف تخریب ایشون میکنید؟؟؟؟؟؟
  خوب همه شما اجماع کنید اگر راست می گویید …از نظر شما بروجردی رای ندارد !!!خوب خودتون اجماع کنید.
  شما هم الان میتوانید از هر نقطه ایران خود را کاندید کنید منعی ندارد
  امروز شما خوشحالید که بسیاری از ضعف های خود را در تخریب او پوشش دهید و قدرت تصمیم گیری و تفکر از مردم بگیرید .
  .
  ———————————————-
  یه نکته دیگه در مورد برجام اگر به تکثر آرا اعتقاد دارید …البته خداوند اعتقاد دارد ولی ظاهرا به تازکی رائفی پور هم نسخه تک صدای چین کومونیست برای ایران پیشنهاد دادند:
  فرض کنید دو نفر با هم مشکل قدیمی دارند . با بنشینند و به تفاهم ی برسند (نه صلح) فردای آن روز اگر دنده ماشین نفر اول کنار مغازه نفر دوم گیر کرد و صدای گاز بلند شد….
  نفر دوم می گوید ببینید عمدا این کارو میکنه ……(چون زمینه ناراحتی از هم دارند و اصلا صلح نکردند)
  حالا برجام گفتند فعلا فضای ظاهری رو هر دو طرف آرام نگه داریم
  طرف ما موشک هوا کردیم . خوب طرف آمریکا هم کم نیاورد تحریم کرد (اصلا از اول هم قرار بوده در زمینه هسته ای یه مدت تنفس داشته باشیم یعنی فضا رسانه ای ارام شود)

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   جناب آقای کارشناس. میگن شیخ میبخشه شیخ علی نمیبخشه. خود رهبری میگه این برجام مورد تایید من نبوده.اونوقت بروجردی میگه تصمیم نظام بوده.خود رهبر حی و حاضر علنا میگه گند زدید. اگر رهبر هم حرف نمیزد باز هم نتیجه برجام و اثرات مخربش رو داریم به چشم می‌بینیم. پس دیگه از چی حمایت میکنید؟؟

  • ناشناس گفت:

   0

   1

   احسنت .مطالب بسیار مفید و شفاف .کاندید اصلح قطعا دکتر بروجردی میباشد.

  • لار گفت:

   0

   1

   منظور رهبر هم نحوه اجرا بوده نه اینکه مذاکره و برجام یعنی در مورد مذاکره رضایت داشته اما نتیجه دلخواه ایشون نبوده
   خوب بالاخره رهبر که مذاکره نکرده که صد در صد همون بشه . اما شما دارید دو تا قضیه رو قاطی می کنید اصل مذاکره و نحوه اجرا
   مطمئن باشید رهبر کوچکترین مخالفتی مانند قضیه بنزین داشت اولین شخص همین آقای بروجردی مخالف برجام می بود . هر چند این طور تصمیم را دوست ندارم ولی از اخلاق بروجردی مطیع رهبر بودن است .

 16. دبیر اوزی گفت:

  0

  1

  رای ما فقط بروجردی ما اوزی ها از طرفداران جعفرپور پی به نادرستی ایشان بردیم یک سری […] اطراف ستاد ایشان هستند.دراوز وقتی رئیس اداره آموزش وپرورش که کارنامه ی کاری بسیار بدی دارد طرفدار جعفرپور است مطمئنا اگر جعفر پور رای بیاورد این شخص درسمت خود ابقا می شود درحالیکه مردم اوز خواهان این هستند که هرچه زودتر این فرد ازاوز برود چراکه دردوره ی ریاست این فرد افت تحصیلی،قبول نشدن دانش آموزان در دانشگاه ،رواج بددهنی وهتاکی دربین کارمندان این اداره که تماما به ضعف مدیریتی ایشان مربوط است دیده می شود.فرهنگیان اوز یکصدا و متفق القول می گوییم رای ما فقط بروجردی تا افراد حامی جعفرپور بدانند تاالان هم زیادی دراین شهر مانده اند بار وبندیل خود را جمع کنند و ازاین شهر بروند اجازه دهند نیروهایی در شهرمان مشغول به کار شوند که درشان ومنزلت مردم فرهنگی اوز باشند.

 17. لاری گفت:

  0

  1

  روزهای. اخر. کفه. طرفداران. به سود. بروجردی. دارد. ختم. میشود. خبرها. از. لار. وسایر. مناطق مانند. خنج. اوز. جویم. صحرای باغ و…..به سود. بروجردی. است.

 18. ناشناس گفت:

  0

  0

  حتما آقای بروجردی می تواند قیمت بنزین را از لیتری سه هزار تومان به لیتری دو هزار و نهصد تومان کاهش دهد

 19. لارستانی گفت:

  0

  1

  توان جعفرپور در همین حد است. والسلام

 20. بهمن گفت:

  0

  0

  درخشان امد شکایت شد به دادگاه روحانیت وزندان/از بروجرد فرد سپاهی امد شش ماه زندان کامنت گذاشتن در تبلیغات اقای بروجردی بلاک شدن /عجب …… خدا به دادمان برسد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان