میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 104 بازدید

«هرمود عباسی» با جشنواره بومی محلی «نوروزگاه» به پیشواز بهار می‌رود

«هرمود عباسی» با جشنواره بومی محلی «نوروزگاه» به پیشواز بهار می‌رود

علی پیروز بخشدار مرکزی لارستان گفت: با برپایی کمپ ها و غرفه های نمایشگاهی و فروشگاهی در کل بخش مرکزی در ایام عید نوروز سال ۹۸ و همچنین برپایی نوروزگاه هرمود عباسی به عنوان دروازه ورودی استان هرمزگان به استان فارس با بهترین برنامه میزبان هموطنان عزیز کشورمان هستیم.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی لارستان وی در این باره افزود: همچنین درتلاشیم با برپایی ۱۹ کمپ مهمانان نوروزی در شهرها و روستاهای بخش مرکزی لارستان خاطره خوبی را برای آنها در اقامت شان در لارستان بسازیم.

دهیار هرمود عباسی نیز با اشاره به اینکه در راستای اجرای برنامه های متنوع و جذاب به منظور اشتغالزایی اهالی روستاهای منطقه و جذب گردشگران بیشتر به شهرستان «طرح نوروزگاه» در هرمود عباسی دروازه جنوبی استان فارس و شهرستان لارستان بزرگ برگزار می شود، اعلام نمود: برای پاسداشت نوروز طرح «نوروزگاه‌« در هرمود عباسی با همکاری شورا، دهیاری، رابط بانوان و همچنین اهالی محترم روستا برگذار می‌شود و با اجرای برنامه‌های متنوع به پیشواز این عید باستانی می‌رویم.

دلشاد افزود: ۲۴ غرفه صنایع دستی در ورودی این روستا دایر خواهد شد که از ۲۹ اسفند ماه شروع و مراسم افتتاحیه رسمی نوروزگاه روز پنجشنبه یکم فروردین ۹۸ ساعت ۱۰ صبح خواهد بود، این نمایشگاه در دو نوبت صبح و عصر برنامه های خود را برپا می دارد و تا پایان روز دوازدهم فروردین ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت.

وی افزود: اهم برنامه های اجرایی در این نوروزگاه شامل اجرای گروه ساز و نقاره، مراسم سنتی نوروز، برپایی سفره هفت‌سین، غذاهای محلی و نصب سیاه چادر (نمایش فرهنگ و پوشش زنان روستای هرمود) خواهد بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان