میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 آگوست 2014 ساعت 3:03 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 886 بازدید

هرکس از خط ولی فقیه خارج شود، منزوی می گردد

 فرماندار لارستان در جمع نیروهای گردان ۴۰۳ امیرالمؤمنین علی (ع):

هرکس از خط ولی فقیه خارج شود، منزوی می گردد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: هر کس از خط ولی فقیه و ولایت خارج شود؛ منزوی  می گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، علی اکبر نجیب زاده در دیدار با نیروهای بسیجی گردان ۴۰۳ حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) که با حضور فرماندهی و نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لارستان و مشاور نماینده مردم در محل اردوگاه سیدالشهداء (ع)این شهرستان برگزار شد؛ اظهار داشت: انقلاب اسلامی ارزان بدست نیامده است و برای پیروزی انقلاب و بدست آوردن آن خون مقدس هزاران شهید به زمین ریخته شده است. پس بایستی قدردان این نظام و انقلاب باشیم و در جهت حفظ ارزش ها و این نظام مقدس تلاش نماییم.

DSC_0368

 وی ادامه داد: تا زمانی که ما استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی داریم و تا زمانی که در جهان الگو هستیم و روی پای خودمان ایستاده ایم، دشمنان بر علیه ما هستند.لذا ما نباید بگذاریم خدشه ای به این نظام و انقلاب وارد شود. همچنان که تا کنون در این ۳۵ سال محکم و استوار ایستاده ایم ومن بعد به حول و قوه الهی روزبه روز پیشرفت و توسعه وتعالی ایران اسلامی را نیز شاهد خواهیم بود.

 نجیب زاده خطاب به نیروهای بسیجی حاضر در این محل گفت : حضور در بسیج و این مکان مقدس را قدر بدانید چرا که بسیج و این اردوگاه عطر و بوی شهداء و ایثارگران و رزمندگان را با خود به همراه دارد.

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه امکانات و تجهیزات دشمنان کشور و اسلام به حسب مادی در ابتدای انقلاب قابل قیاس با کشور ما نبود؛ افزود: مدیریت پیامبرگونه حضرت امام راحل و ایثار و از خودگذشتگی مردم ایران اسلامی، پیروزی دیگری را برای این کشور رقم زد.

نماینده عالی دولت در لارستان در ادامه رمز پیروزی های ملت ایران را تبعیت از ولی فقیه دانست و تصریح کرد: هر کس از خط ولایت فقیه خارج شود، منزوی می گردد.

معاون استاندار گفت: امروز در جامعه ای آزاد و با استقلال کامل زندگی می کنیم که مسئولین آن از دل مردم بوده و این مهم با دوران رژیم شاهنشاهی قابل مقایسه نیست و این خود از برکات خون مقدس شهداء و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی در پایان سخنانش خاطر نشان کرد: شما جوانان باید در تمام عرصه ها حاضر شوید که یکی از این عرصه های مهم امروز، عرصه ی علمی و فرهنگی است و مطالعه، محور توسعه ی علمی و فرهنگی یک کشور است و بنده شماها را به مطالعه بیش از پیش دعوت می کنم.

پیش از سخنان فرماندار نیز سرهنگ غلامحسین جاوید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان نیز گفت: بسیج، این شجره ی طیبه ،برای دفاع از انقلاب و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی، تشکیل شد و بحمداله بسیج تاکنون توانسته است در عرصه های مختلف بخصوص در عرصه های فرهنگی، سیاسی، علمی و نظامی خوب کار کند و بحمدالله روز به روز در حال پیشرفت هست.

وی ادامه داد: امروز دشمن بر روی مسئله اقتصاد  دست گذاشته است و همانطور که همه می دانید برعلیه کشور ما تحریم های ناجوانمردانه ای را اعمال کرده اند که در این خصوص مجموعه بسیج در عرصه ی اقتصادی هم فعال هست لذا بسیج بایستی همیشه در وسط میدان باشد تا ارزش های این انقلاب حفظ شود.

سرهنگ جاوید خاطر نشان کرد: یکی از رویش های مهم بسیج، تشکیل گردان امام حسین (ع) هست که در مواجه با تهدیدات خارجی فعال هست.

در ادامه سرگرد رمضان رشیدی فرماندهی گردان ۴۰۳ امیرالمؤمنین علی (ع) شهرستان لارستان هم در سخنانی اظهار داشت: این گردان با آموزش نیروهای تکمیلی و سازماندهی نیروهای تخصصی بسیج ، برای دفاع همه جانبه از کشور آماده است.


2 نظر

 1. جابر گفت:

  0

  0

  لبیک یا خامنه ای

 2. بیسمچی گفت:

  0

  0

  درود بر فرمادار بسیجی و با تدبیر لارستان بزرگ

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان