میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 272 بازدید

هشدار مدیرکل راه لارستان به زمین خواران: اراضی ملی بصورت شبانه روزی زیر ذره بین است

هشدار مدیرکل راه لارستان به زمین خواران: اراضی ملی بصورت شبانه روزی زیر ذره بین است

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان باقری فرد مدیرکل و محمد صادق یادگار مدیریت املاک و حقوقی این اداره کل ضمن بازدید از حوزه استحفاظی از نزدیک در جریان اقدامات یگان حفاظت از اراضی این اداره کل قرار گرفتند.

باقری فرد در حاشیه این بازدید گفت: در دو ماه اخیر بیش از ۱۶۴ هزار متر مربع زمین به ارزش ۱۵۶ میلیارد و ۹۶۹میلیون ریال رفع تصرف از اراضی ملی در حوزه این اداره کل داشته ایم.

وی افزود: این تصرفات در شهرهای گراش، لار، جویم، بیرم، خنج و گله دار بوده است که با هوشیاری کامل یگان حفاظت این اداره کل تمامی این اراضی شناسایی و پرونده آنها به مراجع قضایی ارسال و پس اخذ دستور از دادستانی تمامی این اراضی از متصرفان بازپس گرفته شد.

باقری فرد به تمامی سودجویان زمین هشدار داد یکی از اولویت های مهم ما حفاظت از اراضی دولتی است و به صورت شبانه روزی کلیه اراضی ملی زیر ذره بین پرسنل املاک و حقوقی این اداره کل قرار دارد و اجازه هیچ گونه سود جویی به زمین خواران نخواهیم داد.

وی در خصوص بازپس گیری زمین از متصرفان افزود: در گله دار سه  قطعه زمین به مساحت ۸۶۹ متر مربع، بیرم سه قطعه به مساحت ۱۹ هزارو ۶۲۱، گراش ۴۵ هزار و ۷۰۰، جویم ۵۰هز ار ،خنج ۶هزار و لار ۹۷ متر مربع زمین های متصرفی بازپس گیری شده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان