میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۰۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 274 بازدید

هفته سلامت، روزهای پرکار دانشکده علوم پزشکی لارستان بود

هفته سلامت، روزهای پرکار دانشکده علوم پزشکی لارستان بود

دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت هفته سلامت ویژه برنامه هایی برگزار کرد که در ادامه می خوانید:

نمایشگاه هفته سلامت در لارستان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، نمایشگاه هفته سلامت شامل ۱۲ غرفه با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی، فرماندار، امام جمعه شهر لار و جمعی از روسای ادارات صبح امروز در محل سالن غدیر افتتاح شد.

در این نمایشگاه ۱۲ غرفه مشغول به فعالیتند که از این بین می‌توان به غرفه‌های معاونت‌های دانشکده علوم پزشکی لارستان، بیمارستان امام رضا(ع) لار، دانشکده پرستاری حضرت زینب(س)، روابط عمومی، انجمن تالاسمی و هموفیلی و موسسه خیریه پیمان، بهداشت دهان و دندان و غرفه‌ای برای معرفی تعدادی از محصولات تولید لارستان اشاره کرد.

گفتنی است نمایشگاه هفته سلامت امسال با شعار «پوشش همگانی سلامت، برای همه، در همه جا» برای بازدید عموم از تاریخ دوم لغایت پنجم اردیبهشت ماه در محل سالن غدیر دایر است.

زنگ سلامت در دبستان رجایی لار به صدا در آمد

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان صبح شنبه آیین نمادین زنگ سلامت با حضور ریاست دانشکده علوم پزشکی، فرماندار ویژه لارستان و جمعی از روسای ادارات در دبستان قرآنی مرحوم محمدحسن رجایی برگزار شد.

در این برنامه، دکتر کریمی رئیس دانشکده با گرامیداشت هفته سلامت با زبانی دلنشین برای دانش آموزان، آنان را به رعایت موارد بهداشتی توصیه کرد و اظهار داشت: برای پیشگیری از بیماری باید مواردی را که برای سلامتی آموزش داده شده رعایت کرده و دوستان و هم‌کلاسی‌های خود را نیز به این کار توصیه کنید.

وی افزود: در این شنبه هفته سلامت را آغاز کرده و امید است شما که آینده‌سازان این کشورید با رعایت نکات بهداشتی دچار هیچ گونه بیماری مانند چاقی و دیابت نشوید تا با سلامت کامل در همه زمینه‌ها موفقیت لازم را کسب کنید.

رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان باطرح سوالی مبنی بر اینکه «برای پیشگیری از چاقی باید چه کارهایی را انجام دهیم؟» به بهترین پاسخ‌ها از جانب دانش آموزان جوایزی را اهدا کرد.

در ادامه جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان با آرزوی سلامتی برای همه دانش آموزان اظهار داشت: امید است این چنین برنامه‌هایی زمینه ساز توسعه سلامت و خدمات بهداشتی در منطقه و بین مردم باشد.

وی تصریح کرد: زندگی خوب معطوف به سلامتی بوده و عامل زندگیِ سرشار از موفقیت، شادی و پویایی، برخورداری از این نعمت است.
فرماندار ویژه لارستان نیز با طرح دو سوال در مورد بهداشت دهان و دندان و استحکام استخوان به دانش آموزان پاسخ‌دهنده جوایزی را اهدا کرد.

شایان ذکر است دانش آموزان با شعرخوانی و سرودخوانی و انجام نرمش‌های نمادین برنامه را از نشاط و شادابی خاصی برخوردار ساختند.
در پایان نیز گروه ورزش و ژیمیناستیک دبستان رجایی برنامه ورزشی را در سالن این مدرسه اجرا کرده و مسئولان از نمایشگاه مواد غذایی سالم در حاشیه این برنامه بازدید کردند.

فاز سوم همراه سرای بیمارستان امام رضا(ع) لار به بهره‌برداری رسید

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، در ابتدای هفته سلامت فاز سوم همراه سرای حضرت زینب(س) در مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لار به همت یکی از خیران گرانقدر افتتاح شد.

محمدحسین کریمی رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان در آیین بهره‌برداری از این پروژه ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه اظهار داشت: خیران سلامت همیشه به نیازهای مردم در این حوزه توجه داشته و همراه سرا نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

وی تصریح کرد: افتتاح فاز سوم همراه سرای حضرت زینب(س) بیمارستان امام رضا(ع) کمک می‌کند تا همراها بیمار آرامش بیشتری داشته باشند و بهتر به بیمارشان کمک کنند.

جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان نیز ضمن تقدیر از روحیه خیران سلامت عنوان کرد: اگر همراهان بیمار در محیط بیمارستان پراکنده باشند علاوه بر بی نظمی و چهره بدی که برای محیط درمانی ایجاد می کند سبب شده تا همراهان بیمار علاوه بر دغدغه درمان دغدغه دیگری نیز داشته باشند که احداث این همراه سرا به بهبود این موضوع کمک بسزایی می‌کند.

منصور محتاجی رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت ضمن تقدیر از حاج قنبر زرفشان خیر پروژه و مصطفی شهلایی نماینده این خیر بیان کرد: حاج قنبر زرفشان هم در حوزه سلامت و هم در سایر حوزه‌ها اقدامات نیک اندیشانه‌ای داشته که شایسته تقدیر است.

گفتنی است در پایان سخنرانی‌ها و پیش از افتتاح پروژه از خیر این پروژه و نماینده وی تقدیر بعمل آمد.

فاز سوم همراه سرای حضرت زینب(س) در بیمارستان امام رضا(ع) با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰ میلیون ریال و در مساحتی به وسعت ۱۳۲مترمربع به بهره‌برداری رسید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان