میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 نوامبر 2014 ساعت 7:19 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 2 دیدگاه 816 بازدید

همايش ارتقاي كيفيت در اداره كل راه و شهرسازي لارستان برگزار شد

همايش ارتقاي كيفيت در اداره كل راه و شهرسازي لارستان برگزار شد

اولين همايش تخصصی ارتقاي كيفيت با حضور كليه پيمانكاران، مشاورین و مهندسين طرف قرار داد با اداره كل راه و شهر سازی لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي لارستان، داريوش نصر مديركل با بيان اينكه هدف از برگزاري اين همايش بالا بردن كيفيت در سطح پروژه هاي حوزه استحفاظي است اظهار داشت: اميدواريم بتوانیم با همت همه پيمانكاران و مشاوران اين اداره كل در جهت ارتقاء سطح كيفيت پروژه ها قدم برداريم.

IMG_8406

وي افزود: هدف ما استفاده بهينه و بهره وري مطلوب از سرمايه هاي ملي است چرا كه با استفاده نادرست از امكانات و تجهيزاتي كه در اختيار داريم به نوعي همه ما به صورت زنجيروار در اتلاف اين انرژي سهيم هستيم.

نصر عنوان داشت: این اداره كل در نظر دارد جهت بالابردن سطح كيفيت خدمات به پيمانكاران و مشاوران سامانه كنترل پروژه را پيگيری و راه اندازی نماید كه پيمانكاران و مشاوران بتوانند از طريق اينترنت اطلاعات خود را به اداره كل ارسال يا دريافت نمایند.

در پایان مراسم نیز دو نفر از پیمانکاران و یک نفر از مشاورین به نمایندگی از سایرین به ایراد سخنرانی و بیان نقطه نظرات خود پرداختند.


2 نظر

 1. باشی گفت:

  0

  0

  با سلام
  خدمت همه سروران عزیز عرض می نمایم سری به جاده ورودی به مسکن مهر بین باغ نجیر تا شهرک اندیشه بزنید . پروزه ای که تازه توسط اداره راه و ترابری به بهره برداری رسیده . بنظر شما ایا خدا وکیلی این مسیر از استاندارهای لازم برخوردار است . یا یک پروژه ماست مالی شده است .

 2. ماشال گفت:

  0

  0

  خوب عزیزم مهم رنگ سیاه است که داره.حالا مهم نیست آسفالت باشه یا رنگ یا…

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان