میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 ژانویه 2015 ساعت 11:55 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی, گزارش تصویری بدون دیدگاه 1,542 بازدید

همايش «انقلاب اسلامي در لارستان» برگزار شد+ گزارش تصويري

همايش «انقلاب اسلامي در لارستان» برگزار شد+ گزارش تصويري

 تسنيم: همایش «انقلاب در لارستان» با حضور نماینده مردم لارستان در مجلس عصر امروز در محل تالار وحدت شهر لار برگزار شد.

جعفرپور: با انتقادات تند و انفجاری هیچ مشکلی حل شدنی نیست

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با گرامی داشت دهه مبارک فجر و یاد حضرت امام (ره)، اظهار داشت: امام خمینی (ره) با دم مسیحایی خود مردم را از خواب غفلت بیدار کرد و مردم هم با لبیک به ایشان از جان و دل یاری کردند.

10

وی با بیان اینکه هیچ کس متصور نبود که انقلاب اسلامی به این سرعت به رشد، ترقی و همه گیری برسد، افزود: تمام سیاستمداران دنیا از این اتفاق بزرگ متحیر مانده‌اند و آن را حرکتی بی‌نظیر می‌دانند.

جعفرپور با اشاره به اینکه بسیاری از عناصر داخلی و خارجی سعی داشتند تا با موازی کاری، این حرکت و صلابت حضرت امام (ره) را زیر سوال برند، تصریح کرد: خوشبختانه با هوشیاری امام (ره) و بیداری مردم غیور ایران، یک حکومت ریشه دار اسلامی شکل گرفت.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با طی راهی بسیار دشوار و در عین حال معنوی، مسیری پر فراز و نشیب را پشت سر نهاده است، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم مجموعه‌ای پویا و الگو را در سطح جهان ارائه دهیم، می‌بایست به یک وحدت رویه و همدلی دست یابیم.

نماینده مردم لارستان با تأکید بر اینکه از خودگذشتگی و وحدت سبب جلوگیری از تفرق و ذلت می‌شود، گفت: یکدلی، نیروهای پای کاری و فداکار را حفظ می‌کند و باعث پیشرفت و آبادانی می‌گردد.

وی با اشاره به اینکه، همه آحاد جامعه باید با حفظ محوریت اسلام و ولایت به دنبال تداوم اهداف و ارزش‌های انقلاب باشند، تصریح کرد: همه ما در قبال درخواست‌ها و قضاوت‌های آیندگان مسئولیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تأکید بر اینکه حرکتهایی که در خارج از چارچوب امام و رهبری است، به هیچ وجه قابل دفاع و حمایت نیست، خاطر نشان کرد: با انتقادات تند و انفجاری هیچ مشکلی حل شدنی نیست.

وی خطاب به مردم لارستان در حفظ وحدت همه جانبه، افزود: از همه اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه لارستان جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن‌های دهه مبارک فجر تلاش کنند.

مديركل ارشاد فارس: انقلاب اسلامي ايران تحليلگران جهان را متحير ساخت

بهزاد مریدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز، با طرح این سوالات که؛ آیا غرب ایران را می‌شناسد؟، آیا غرب اسلام را می‌شناسد؟ گفت: بروز انقلاب اسلامی ایران، آن چنان تحلیل گران و جامعه‌شناسان را متحیر ساخت که، آن‌ها را متوجه ایدئولوژی اسلامی کرد که مهم‌ترین تفاوت انقلاب ایران با سایر انقلاب هاست.

18

وی با بیان اینکه غربی‌ها به این دلیل به عظمت انقلاب ایران پی نبرده‌اند که، هنوز اسلام را نشناخته‌اند، تصریح کرد: به همین دلیل است که آن‌ها به همین دلیل است که، به بزرگ‌ترین خلقت بشری، یعنی حضرت محمد (ص)، هتک حرمت می‌کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران، انقلابی ریشه دار است، افزود: آنچنان که ریشه اسلام قدرتمند است، انقلاب ما برای همیشه خواهد ماند.

فرماندار لارستان: همه ما باید تحمل‌های خود را بالا ببریم و از قضاوت‌های زودهنگام درخصوص افراد خودداری کنیم

علی اکبر نجیب‌زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، با بیان اینکه، همه ما بر سر سفره انقلاب نشسته‌ایم و به برکت خون شهدا به جاه و مقام رسیده‌ایم، گفت: قطع به یقین، همین مسئولیت هایی که بر عهده ماست، بدون رخ دادن انقلاب به دست ما نمی‌رسید.

وی با تأکید بر حضور مسئولان در جمع مردم و شرکت در نمازهای جمعه و جماعات، تصریح کرد: وظیفه تک تک ماست که هم حمایت کنیم مطیع امر ولایت فقیه باشیم.

2

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه، اگر خارج از خط ولایت حرکت کنیم، قطع به یقین کار‌ها به شکست منتج می‌شود، خاطر نشان کرد: در وصیت نامه همه شهدا، اشاره مستقیمی در پیروی از ولی فقیه شده است و ما مکلف به حمایت و اطاعت از رهبری هستیم.

وی با بیان اینکه ما باید خط و مشی خود را با ولی فقیه بسنجیم، افزود: همه ما باید تحمل‌های خود را بالا ببریم و از قضاوت‌های زودهنگام درخصوص افراد خودداری کنیم.

نجیب‌زاده اضافه کرد: در همه کار‌ها و اقدمات، باید براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی و از آن بالا‌تر متناسب به ولایت مطلقه فقیه حرکت کنیم.

در پایان این محفل، از کتاب «انقلاب اسلامی در لارستان» رونمایی و از خانواده معظم شهدای انقلاب شهر لار تجلیل شد.

16 17 13 14 15 11 12 7 8 9 4 5 6 1 3

 

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان