میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۷:۴۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 7 دیدگاه 2,831 بازدید

همايش معرفي رشته هاي دانشگاهي در حال برگزاري است+ عكس

به همت انجمن فارغ التحصيلان سمپاد

همايش معرفي رشته هاي دانشگاهي در حال برگزاري است+ عكس

محمد عارفیان: دهمین دوره از سلسله همایش های معرفی رشته های دانشگاهی برای داوطلبان آزمون
سراسری در دو مرحله به همت انجمن فارغ التحصیلان سمپاد لارستان در مجتمع فرهنگی قمر بنی هاشم در حال برگزاری است.
انجمن فارغ التحصیلان سمپاد لارستان امسال نیز پس از برگزاری کنکور سراسری، اقدام به برگزاری نشست های آگاه سازی داوطلبان دختر و پسر، جلسات هم اندیشی مشاور و والدین، سمینارهای تخصصی و میز مشاوره رشته های دانشگاهی برای داوطلبان کنکور سراسری نموده است.

Neew-Image
محسن روح الهی «دبیر انجمن فارغ التحصیلان سمپاد لارستان» در گفت و گو با ما با اشاره به برگزاری دهمین دوره سلسله همایش های انتخاب رشته، اظهار داشت: مشاورین از برترین دانشجویان شهر لار هستند که در بهترین دانشگاه های کشور مشغول به تحصیل اند و بدون حتی دریافت ریالی مشاوره می دهند.
وی در خصوص میزان استقبال کنکوری ها از این جلسات اظهار داشت: امسال باتوجه به اینکه شرکت کنندگان کنکور سراسری در لارستان نسبت به سال گذشته بیشتر بوده و همچنین با برنامه ریزی ها و تبلیغات، استقبال نسبت به سال گذشته حدود دو برابر افزایش پیدا کرده است.
روح اللهی ادامه داد: در سه رشته علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی فیزیک ۱۸۰ نفر در شروع برگزاری جلسات ثبت نام کرده اند که پیش بینی می شود پس از اعلام نتایج رتبه ها این رقم به حدود ۴۰۰ نفر نیز افزایش یابد.
طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بلافاصله پس از اعلام نتایج نهایی رتبه های داوطلبان، مرحله دوم میز و مشاور و همایش های انتخاب رشته نیز برگزار می شود.
گفتنی است سلسله همایش های معرفی رشته های دانشگاهی با همکاری دفتر نماینده مردم، دانشگاه دولتی لارستان و بنیاد نیک اندیشان هاشمی در حال برگزاری است.

New-eImage New-Imeeage


7 نظر

 1. رهی گفت:

  0

  0

  به جز معرفی رشته، روابط دختر و پسر هم در جریان است!

 2. جواد گفت:

  0

  0

  کبوتر با باز
  باز با کبوتر

 3. جواد گفت:

  0

  0

  نتایج مسابقه ی دامکو رو هم بگذارید

 4. محمد گفت:

  0

  0

  ازینکه میبینم که سطح فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان لارستانی آنقدر بالا رفته که دختران و پسران در این همایش در کنار هم شرکت کرده اند و قصد و غرض بدی هم نداشته اند و محفلی کاملا علمی برگزار شده که به دانش آموزان کمک زیادی کرده واقعا خوشحالم. احسنت احسنت

 5. محمد گفت:

  0

  0

  اونایی که فک میکنن روابط دختر و پسر هم در جریانه باید بدونن که این روابط در همه جا هست و این چیز عجیبی نیست.نمیشه و نباید انتخاب رشته رو بخاطر این روابط لغو کرد چون انتخاب رشته خیلی خیلی مهمتره. اینو کوته فکران باید بدونن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان