میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 564 بازدید

همایش دوچرخه‌سواری به مناسبت هفته دولت + تصاویر

همایش دوچرخه‌سواری به مناسبت هفته دولت + تصاویر

روابط عمومی تیم دوچرخه‌سواری شهید چمران: در اولین جمعه از شهریورماه ۹۶ و همزمان با دومین روز از هفته «دولت»، اعضای تیم دوچرخه‌سواری شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه، پس از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار، یکی از مسیرهای ورودی و خروجی شهر لار را برای رکاب زدن انتخاب کردند؛ مسیر این هفته، جاده لار تا امامزاده میر ابراهیم (کیلومتر ۲۰ جاده لار- جهرم) بود. دوچرخه‌سواران پس از رسیدن به مقصد و صرف صبحانه در جوار امامزاده میر ابراهیم، و قرائت فاتحه برای شادی روح شهیدان رجایی و باهنر و دیگر شهدای دولت، به‌ویژه شهید حاج مسعود امامی (استاندار اسبق قزوین) و شهید محمدجعفر زرگری (رییس اسبق اداره ثبت اسناد لارستان)، با سلامی به حضرت امام حسین (علیه السلام) همایش خود را پایان دادند و به شهر بازگشتند.

یادآوری می‌شود هر جمعه اعضای تیم دوچرخه‌سواری شهید چمران پس از تجمع در میدان قبله شهر لار، از ساعت ۶:۳۰ صبح حرکت منظم و بانشاط خود را آغاز می‌کنند و گزارش این برنامه نیز از برنامه «صدای کوهستان» رادیو ورزش (موج FM)، بین ساعت ۶ تا ۸ همان صبح جمعه پخش می‌شود.

لازم به ذکر است هفته آینده به علت همزمانی با عید سعید قربان، برنامه این گروه تعطیل است، اما دو هفته بعد مسیر حرکت از لار به سمت شهر گراش خواهد بود. همه همشهریان عزیز با هدف تضمین سلامتی و شادابی خود و جامعه در این برنامه هفتگی مفرح و بانشاط حضور یابند.


1 نظر

  1. سید حجت کشفی گفت:

    0

    0

    واقعا گزارش جالبی بود

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان