میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 764 بازدید

همایش پیاده‌روی همگانی در گراش برگزار شد

به مناسبت هفته جوان

همایش پیاده‌روی همگانی در گراش برگزار شد

به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان، همایش پیاده روی همگانی با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف مردم در شهرستان گراش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، در این مراسم مردم گراش به همراه مسئولان ادارات، سازمان ها و نهادهای این شهرستان و همچنین اعضای هیأت های ورزشی، مسیر اداره ورزش و جوانان به سمت معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان گراش را به صورت رفت و برگشت پیاده روی کردند.

رییس اداره ورزش و جوانان گراش در حاشیه این همایش اظهار داشت: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکیدات رییس محترم جمهور مبنی بر گسترش ورزش همگانی در جامعه، باید این موضوع یک تکلیف مهم برای همه مسئولان كشور باشد.

احمد حسن نژاد با اشاره به اینکه یکی از نیازهای اساسی کشور، فراگیر شدن ورزش همگانی میان مردم است، گفت: یکی از نتایج فراگیر شدن ورزش همگانی در میان مردم، مرتفع شدن بسیاری از مشکلات اخلاقی جامعه همچون اعتیاد در میان جوانان است.

وی ورزش قهرمانی را موتور محرک ورزش همگانی دانست و خاطرنشان کرد: یکی از اهداف اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، سوق دادن ورزشکاران به سوی قهرمانی و علمی کردن ورزش است اما در کنار ورزش قهرمانی باید به ورزش همگانی نیز توجه ویژه ای داشت.

حسن نژاد با تأکید بر لزوم توجه بیش از پیش به ورزش همگانی، افزود: پیشرفت یک کشور منوط به نیروی انسانی سالم، عالم، با همت و دیندار است.

رییس اداره ورزش و جوانان گراش با بیان اینکه ورزش به سلامت جسم و نشاط روحی جامعه کمک فراوانی می کند، تصریح کرد: جامعه ای که در آن سلامت جسمی و نشاط و شادابی روحی وجود داشته باشد در همه زمینه ها پیشرفت خواهد کرد.

گفتنی است این همایش توسط اداره ورزش و جوانان و هیأت ورزش های همگانی شهرستان گراش و با همکاری دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی این شهرستان برگزار و در پایان به قید قرعه جوایز نفیسی به شرکت کنندگان اهدا شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان