میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 دسامبر 2014 ساعت 6:09 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 665 بازدید

همایش «کارآفرینی، اشتغال و توسعه» برگزار می شود

moaveen۱۱ دي در تالار وحدت لار

همایش «کارآفرینی، اشتغال و توسعه» برگزار می شود

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان از برگزاری همایش کارآفرینی، اشتغال و توسعه در لارستان خبر داد.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان در جمع خبرنگاران این شهرستان گفت: همایش کارآفرینی، اشتغال و توسعه به‌ منظور ترویج فرهنگ کارآفرینی، شناسایی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری لارستان برگزار می‌شود.

وی، دیدگاه دولتمردان کشور جمهوری اسلامی ایران را در ایجاد اشتغال، دیدگاهی مشارکتی عنوان و تصریح کرد: دو موضوع بحران آب و ثبات اقتصادی از مهم‌ترین مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاری در لارستان است و با توجه به تأکیدات معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در اجرای اصولی و علمی پروژه‌ها مقرر شد که با دعوت از کارشناسان اهل‌فن، آگاهی‌ها و شناخت لازم درباره ظرفیت‌های بالقوه منطقه لارستان برای سرمایه‌گذاری همایش کسب‌وکار در لارستان اجرا شود.

معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه لارستان بابیان اینکه همایش کارآفرینی و کسب‌وکار لارستان با حضور کارشناسان اقتصادی کشوری برگزار می‌شود؛ افزود: دکتر آصف کریمی، عضو هیئت‌علمی کمیسیون کارآفرینی و کسب ‌وکار در مجمع تشخیص مصلحت نظام ، دکتر حسین نوروزی،  عضو هیئت‌علمی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه تهران و رئیس بازرگانی گروه خودروسازی سایپا، دکتر بهزاد پژومندراد، مشاور عالی شرکت ایران ایرو مهندس بهزاد بانکی پور، مشاور عالی رئیس نظام‌مهندسی کشاورزی ایران در همایش تخصصی کارآفرینی، اشتغال و توسعه لارستان شرکت دارند.

وی هدف اولیه کارشناسان در منطقه لارستان را ترویج فرهنگ کارآفرینی در شهرستان برشمرد و بیان کرد: از دیگر اهداف اجرای همایش کارآفرینی در لارستان شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در قالب سرمایه‌گذاری‌های کوچک تا کلان، توانمندسازی جوانان وزنان، هدایت تسهیلات کمیته امداد و بهزیستی به سمت‌وسوی کارهای پربازده، راهنمائی جهت ایجاد طرح‌های مشارکتی، چگونگی دستیابی به درآمد پایدار برای شهرداری‌ها با توجه به ساختار نیمه‌دولتی آن‌ها و در صورت امکان تهیه طرح جامع اقتصادی در لارستان جهت این همایش در نظر گرفته‌شده است.

زینلیان با اشاره به اینکه سعی شده تا در این چند روز همایش به بحث‌های مختلفی توجه شود؛ تأکید کرد: در سفر کارشناسان، برنامه‌ها و بازدیدهایی در زمینه‌های صنعتی، اقتصادی و گردشگری برای میهمانان در نظر گرفته‌شده است و در حاشیه این برنامه‌ها، جلسه شورای اشتغال و سرمایه‌گذاری با حضور مسئولان و سرمایه‌گذاران برگزار می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال فرمانداری ویژه لارستان بابیان اینکه یکی از مسائل و مشکلات پیش روی اقتصاد کشور و مردم جامعه ایران، بیکاری و نبود اشتغال لازم است؛ اظهار داشت: بر اساس آمار و اطلاعات ارائه‌شده از سوی نهادهای جهانی آمار بیکاری و نبود شغل لازم روبه افزایش بوده است.

مهدی زینلیان اظهار داشت: همایش کارآفرینی ،اشتغال و توسعه  پنجشنبه ۱۱ دیماه ۹۳ ساعت ۹ صبح در تالار وحدت لارستان برگزار می‌شود.

وی در پایان سخنانش گفت:در این همایش همچنین پرسش و پاسخ و تقدیر از کارافرینان برتر شهرستان نیز انجام می گردد.

 

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان